Górnik Łęczna
1:1 (1:1)
GKS Bełchatów
Poniedziałek 04.08.2014, 18:00 • Stadion Górnika, Łęczna • PKO Ekstraklasa

Druga połowa z pewnością popsuła nasze nadzieje na dobre widowisko. W drugich 45 minutach nie działo się kompletnie nic, piłkarze z każdą minutą byli coraz bardziej osłabieni i dlatego popełniali także więcej błędów. Ostatecznie wynik 1:1 nie rozstrzyga, który z beniaminków jest lepszy! (19:55:33)

90+6

90+5
    Mráz trochę pospieszył się z uderzeniem i piłka poleciała wysoko nad bramką Malarza. To chyba była jedna z ostatnich szans tego meczu.

90+3
    Gospodarze wyczuli szansę na zwycięstwo w tym meczu! Chwila gry w przewadze i mocne natarcia ze strony łęcznian! Tylko, czy starczy im czasu?

90+2
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90+2
    Božić za prowokowanie Ślusarskiego także ogląda kartkę, ale żółtą.

90+1
    Ślusarski ukarany czerwoną kartką za uderzenie rywala łokciem w walce o piłkę! Bełchatowianie będą kończyć ten mecz w osłabieniu!

90+1
    Mamy przepychanki na boisku! Brzydki faul na piłkarzu gospodarzy!

90
    Tymczasem to Górnik Łęczna atakuje! Świetna kontra i błąd w wykonaniu Mójty! Szałachowski rozpędza się z piłką i posyła ją prosto na głowę Hasani'ego! Tuż obok słupka bramki Malarza!

89
    Ale czy w piłce nożnej nie chodzi o wygrywanie? Wątpliwe już jest, aby bełchatowianie objęli samodzielnie pozycję lidera z trzema zwycięstwami.

88
    Michał Mak został złapany na spalonym. Zupełny brak chęci w zawodnikach w tych ostatnich minutach. Obu drużynom pasuje ten wynik, a szkoda byłoby stracić bramkę przed ostatnim gwizdkiem.

86
    W końcu mamy jakiś lepszy strzał. Dobrze z piłką w polu karnym zachował się Szałachowski, który po zwiedzeniu dwóch obrońców uderzył prosto w golkipera!

85
    Ostatnia zmiana dzisiejszego spotkania – Nikitović za Bielaka! Zostaje 5 minut gry, czy ktoś zaatakuje?

84
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Mateusz Mak, na boisku pojawia się Adam Mójta.

83
    W dalszym ciągu niewiele się dzieje na stadionie w Łęcznej. Božić skutecznie przerywa akcję rywali i szykuje się już kolejna zmiana!

81
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Grzegorz Bonin, na boisku pojawia się Sebastian Szałachowski.

79
    Od rzutu rożnego rozpoczynali łęcznianie, ale doprowadziło to tylko do kontry GKSu! Mierzejewski wraca do obrony i pewnie przerywa akcję i teraz to goście wznowią z narożnika.

78
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Patryk Rachwał, na boisku pojawia się Szymon Sawala.