Reims – PSG 2:2 (koniec)
Stade de Reims
2:2 (2:1)
Paris Saint-Germain
Piątek 08.08.2014, 20:30 • Stade Auguste Delaune, Reims • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Mecz w Reims dobiega końca! Pierwsza połowa była zdecydowanie ciekawsza, ale końcówka drugiej również podnosiła ciśnienie! PSG sensacyjnie nie zdobywa kompletu punktów na inaugurację sezonu! Brawo dla gospodarzy za równą walkę z dużo lepszym zespołem! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:25:48)

90+5

90+4
    I kolejna okazja Paryżan! Tym razem w wyśmienitej sytuacji Zlatan Ibrahimović nie trafia czysto w piłkę i Mandi po raz kolejny wybija futbolówkę z linii bramkowej!

90+3
    Piłka meczowa dla PSG! Chantome otrzymał świetną piłkę na siódmy metr, ale jego strzał na linii bramkowej zostaje zablokowany przez Mandiego!

90+2
    Krótka przerwa w grze, na murawie leży Pastore, który ucierpiał w walce o piłkę w okolicach pola karnego Stade de Reims.

90+1
    Aż cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90
    Do piłki dośrodkowej z rzutu rożnego przez Mottę najwyżej wyskoczył Cavani, ale strzelił jedynie w boczną siatkę.

89
    Zablokowane dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i Paryżanie będą mieli okazję do wrzutki z narożnika boiska.

88
    Bahebeck słusznie ukarany żółtą kartką za zbyt ostre wejście w nogi Signorino. Rzut wolny dla Reims na połowie rywali.

86
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Verratti, na boisku pojawia się Chantome.

84
    Bardzo dużo walki w środku pola w ostatnich minutach. Tym razem agresorem okazał się Motta.

83
    Zmiana w drużynie Stade de Reims: z boiska schodzi Diego, na boisku pojawia się Glombard.

81
    Akcja PSG przerwana gwizdkiem arbitra. Jak się okazuje, na pozycji spalonej znajdował się Zlatan Ibrahimović

80
    Ca ucierpiał w starciu w środku pola i jest zmuszony opuścić murawę. Gracz Reims będzie opatrywany za linią boczną boiska.

79
    Gospodarze nie ograniczają się jedynie do obrony korzystnego wyniku. Cieszy widok atakujących zawodników Stade de Reims!

78
    Dobry strzał Edisona Cavaniego, ale bezbłędnie broni Placide.

77
    Goście próbują przedostać się pod pole karne Stade de Reims, ale obrońcy gospodarzy są bardzo dobrze ustawieni i skutecznie im to uniemożliwiają.

75
    Szybki atak PSG mógł przynieść bramkę! Cavani wbiegł z futbolówką w pole karne rywali i zagrał wzdłuż bramki, ale szybsi od zawodników PSG byli defensorzy gospodarzy,.

Gole: 22. Oniangue, 34. Devaux – 7. Ibrahimović, 63. Ibrahimović

Kartki:   74. Verratti (PSG), 88. Bahebeck (PSG)

Spudłowany karny!: 19. Ibrahimović (PSG), nietrafiony

Stade de Reims: Placide – Mandi, Tacalfeld, Bourillon, Signorino – Devaux, Albaek (68. Ca), Oniangue – Fortes, Charbonnier (67. Courtet), Diego (83. Glombard)
    Zmiany: Agassa, Atar, Ca, Courtet, Fofana, Glombard, Mfulu

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Marquinhos, Silva, Digne – Verratti (86. Chantome), Motta, Pastore – Lucas (73. Bahebeck), Ibrahimović, Cavani
    Zmiany: Aurier, Bahebeck, Camara, Chantome, Douchez, Maignan, Ongenda

Sędziowie: Lannoy – Haquette, Ocak – Rouinsard