Liverpool – Borussia D. 4:0 (koniec) | Wolfsburg – Atletico 1:5 (koniec)
Liverpool F.C.
4:0 (2:0)
Borussia Dortmund
Niedziela 10.08.2014, 13:15 • Anfield, Liverpool • Spotkania towarzyskie

Koniec tego niezłego, stojącego na wysokim poziomie meczu! Liverpool wygrywa 4:0 z Borussią Dortmund w meczu towarzyskim! MVP spotkania trafia do Sturridge'a, który zdobył pierwszą bramkę w spotkaniu oraz asystował przy bramce Hendersona! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (15:06:40)

90+1

90
    Nie było dużo przerw, tak więc sędzia doliczył jedynie minutę do tego spotkania.

88
    Końcowe minuty tego spotkania. Liverpool wyraźnie spuścił z tonu i teraz oczekuje końcowego gwizdka sędziego.

86
    Sterling przegrał pojedynek biegowy z Sarrem na prawej stronie boiska.

85
    Kelly w miejsce Manquillo. Niezłe spotkanie w wykonaniu defensora The Reds!

84
    Niezły pomysł miał przed krótką chwilą Allen! Rezerwowy Liverpoolu przerzucił piłkę nad obrońcami i jednocześnie próbował uruchomić Lamberta. Szybszy był Langerak!

82
    Sarr w miejsce Schmelzera, zaś Knystock w miejsce Sokratisa.

81
    Trener BVB mimo niekorzystnego wyniku wyraźnie się uśmiecha.

80
    Kolejny strzelec dla gospodarzy schodzi z boiska. W jego miejsca Allen.

78
    Hofmann pokazał się z niezłej strony, atakując prawą stroną boiska. Jednak potem było tylko gorzej, bowiem podał w to miejsce, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

77
    Amini w miejsce Jojicia. Niezły występ tego zawodnika i można powiedzieć, że był najjaśniejszą postacią w swoim zespole.

76
    Tak jak myślałem. Lambert w miejsce Sturridge'a. Znakomity występ napastnika The Reds w dzisiejszym widowisku, za co otrzymał dużą porcję braw!

75
    Z dobrej strony pokazał się przed chwilą Immobile! Mignolet w drugiej połowie ma mało pracy, jednak teraz pokazał się z dobrej strony. Korner dla Dortmundu!

74
    Lambert dostaje ostatnie wskazówki od swojego trenera i wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny zawodnik, który zamelduje się na boisku. Pytanie tylko – kogo zmieni? Być może Sturridge'a.

72
    Szereg zmian w obu zespołach. Przypomnę tylko, że obaj trenerzy mogą dokonać aż 11. zmian w swoim zespole! Ibe w miejsce Coutinho. Dobry mecz tego zawodnika, który zdobył jedną z bramek.

71
    Bandowski w miejsce Aubameyanga. Czy ten młody zawodnik wniesie coś "lepszego" w grze BVB?

69
    Henderson nieźle sobie to wymyślił, ale zbyt wcześnie dograł piłkę w pole karne. Langerak skutecznie wyszedł z pola bramkowego i złapał futbolówkę w ręce.