Saint Johnstone F.C.
0:3 (0:0)
Celtic F.C.
Środa 13.08.2014, 20:45 • McDiarmid Park, Perth • Szkocka Premier League

Celtic po przerwie zagrał zdecydowanie lepiej i wygrał 3-0 z Saint Johnstone. Decydujący był faul Mackaya na Boerrigter, którego konsekwencją była czerwona kartka dla kapitana gospodarzy i gol Bitona z rzutu karnego. Po odejściu May'a miejscowi nie mają zbyt wielu atutów w ataku i mogą mieć problem z powtórnym awansem do europejskich pucharów. Kolejne spotkanie ze szkocką piłką już w piątek. (22:36:45)

90+1

90+1
    Berget wywalczył rzut rożny, z którego nieźle dośrodkował Johansen i Mannus musiał interweniować po strzale van Dijka.

89
    Niecelny strzał Boerrigtera. Celtic cały czas atakuje.

88
    Tym razem Mannus obronił strzał McGregora. Rzut rożny dla gości.

86
    Boerrigter wywalczył rzut rożny. Dobra zmiana Holendra.

84
    Gol dla Celticu!

Fatalny błąd Mannusa, który źle obliczył lot piłki i przepuścił lekki strzał CALLUMA MCGREGORA. Asystę zaliczył Matthews.

83
    Bardzo niecelne uderzenie McGregora z dystansu.

82
    Celtic cały czas prowdzi grę. Gospodarze wydają się być pogodzeni z porażką.

80
    Mocno dośrodkował z rzutu rożnego Izaguirre i bliski pokonania własnego bramkarza był Easton. Gospodarze zamknięci na swojej połowie.

78
    Ostania zmiana w tym spotkaniu. Miller wszedł za McDonalda.

77
    Niezła wrzutka Boerrigtera z lewego skrzydła i minimalnie niecelna główka Bergeta.

75

NIR BITON pewnym strzałem z jedenstego metra pononał Mannusa. Celtic powiększył swoje prowadzenie.

74
    Mackay ukarany czerwoną kartką za faul na Boerrigterze. Rzut karny dla gości.

73
    Ostatnia zmiana w drużynie gości. Kayal wszedł za Stokesa.

72
    Gospodarze starają się odważniej zaatkować, ale Celtic mądrze się broni.

70
    Mannus z problemami obronił strzał Boerrigtera.

69
    Wotherspoon ukarany żółtą kartką.

68
    Mackay padł w polu karnym gości po interwencji van Dijka, ale sędzia pokazał, że nic nie było. Kontrowersyjna sytuacja.