6 3 6
Grigor Dimitrow
1
4 6 3
Środa 13.08.2014, 17:10 • Court 3 • ATP Cincinnati - Cincinnati Open (kort twardy)

6:3
    Wymiana, którą atakiem w siatkę kończy Dimitrow. Gem, set i mecz dla Jerzego Janowicza! Brawo, brawo, brawo! Polak pokonuje dziś stawianego w roli faworyta Grigora Dimitrowa!

5:3
    W siatkę odpowiada Janowicz. Polak miał trzy piłki meczowe i nie wykorzystał tak komfortowej sytuacji! Oby przy własnym podaniu skończył mecz.

40-0
    Mocna wymiana i Bułgar w siatkę. Trzy piłki meczowe dla Janowicza!

2:0
    Dimitrow przełamany! Myli się Bułgar po wymianie i 2:0 w decydującym secie na korzyść Jerzego Janowicza!

3:6
    Jeszcze jeden return w taśmę w wykonaniu Polaka, gem, set dla Dimitrowa i będziemy świadkami trzeciego, rozstrzygającego starcia.

2:5
    Dimitrow wyrzuca, brawo Janowicz przełamuje rywala! Jeszcze jedna strata przełamania do odrobienia!

1:5
    Niestety...Janowicz wyrzuca i daje się po raz drugi przełamać w tym secie. 1:5 i sytuacja bardzo skomplikowana...

1:3
    W takim momencie Jerzy popełnia podwójny i zostaje przełamany. 1:3 i przed nami podanie Bułgara.

6:4
    Gem, set Janowicz! Mocny serwis i Dimitrow nie był w stanie tego odebrać! Brawo Jerzy! Polskiemu tenisiście udało się raz przełamać rywala i przy nienagannej grze swojego podania wygrywa pierwszego seta!

5:4
    Kapitalna odpowiedź Janowicza na zagranie Dimitrowa do narożnika i jesteśmy świadkami pierwszego przełamania w tym spotkaniu, w wykonaniu Janowicza! 5:4!