Tychy – Bańska Bystrzyca 3:6 (koniec)
GKS Tychy
3:6 (1:2, 2:3, 0:1)
HC 05 Bańska Bystrzyca
Sobota 16.08.2014, 15:30 • Zimný štadión, Zwoleń, Słowacja • Memoriał Pavla Zábojníka

59:48
    Mamy jeszcze karę dla Hayesa za uderzanie.

54:41
    Różycki dwie minuty za nadmierną ostrość w grze.

53:02
    Parzyszek nie wykorzystuje rzutu karnego.

53:02
    Będziemy mieli rzut karny dla Tych po faulu jednego z zawodników Bańskiej Bystrzycy!

49:12
    Sobecki popisał się teraz dobrą interwencją po precyzyjnym uderzeniu Preisingera.

43:02
    Gašpar zaatakował od tyłu przy bandzie jednego z zawodników GKS-u. Zawodnik Bańskiej Bystrzycy otrzymał za to 5 + 20 minut kary.

41:11
    Gol dla Bańskiej Bystrzycy!
    Bramkę zdobył NICK LARSON.

GOL! Bańska Bystrzyca świetnie zakończyła drugą i rozpoczyna trzecią tercję. NICK LARSON ładnym uderzeniem z lewej strony pokonuje Sobeckiego i jest już 6:3.

39:43
    Bramkę zdobył PATRIK LAMPER.

GOL! GKS dostaje jeszcze jedną bramkę do szatni. PATRIK LAMPER dobija strzał Zigi na bramkę Sobeckiego i jest już 5:3.

39:00
    Bramkę zdobył ANDREJ KUDRNA.

GOL! Długo nie cieszyli się tyszanie z remisu. ANDREJ KUNDRA mocnym uderzeniem pokonuje Sobeckiego i Bańska Bystrzyca ponownie na prowadzeniu.

37:24
    Bramka dla GKS Tychy!
    Bramkę zdobył KACPER GUZIK.

GOL! Tyszanie wyrównują stan spotkania! Świetne uderzenie KACPRA GUZIKA pomiędzy parkany Košarišťana po podaniu Kartoszkina. 3:3.

35:09
    Larson i Galant otrzymali kary mniejsze za uderzanie. Gramy 4 na 4.

31:43
    Galant z karą za przeszkadzanie i Bańska Bystrzyca zagra w podwójnej przewadze.

30:46
    Kartoszkin z karą mniejszą za zahaczanie. Bańska Bystrzyca w przewadze.

24:04
    Bramkę zdobył JURIJ KUZIN.

GOOL! I jest szybka odpowiedź tyszan! Filo wygrał wznowienie pod bramką Košarišťana, guma trafiła do JURIJA KUZINA, który pewnym uderzeniem wpakował krążek do siatki.

22:20

GOL! Jedna z pierwszych akcji Bańskiej Bystrzycy w tej tercji spotkania i od razu bramka. PATRIK LAMPER pokonuje Sobeckiego i Słowacy prowadzą już 3:1.

15:08
    Posypały się kary w Zwoleniu. Ostre starcie pod bramką GKS-u.

GKS Tychy: Sókoł, Kotlorz – po dwie minuty za nadmierną ostrość.

Bańska Bystrzyca: Preisinger – dwie minuty za nadmierną ostrość; Kadura – podwójna kara mniejsza za nadmierną ostrość.

13:16
    Bramkę zdobył AUSTIN BLOCK.

GOOL! Bańska Bystrzyca idzie za ciosem i zdobywa kolejną bramkę w przewadze! Kapitalnie rozegrany zamek przez zawodników słowackiej drużyny – trzy szybkie podania i mocny strzał AUSTINA BLOCKA. Guma w siatce Sobeckiego.

11:24
    Bramkę zdobył RAY MACIAS.

GOOL! Bańska Bystrzyca szybko zdobywa swoją pierwszą bramkę podczas gry w przewadze. Dobrze rozegrany zamek, celnym uderzeniem na bramkę Sobeckiego zakończył RAY MACIAS.

10:08
    Guzik otrzymał karę 5 + 20 minut za atak na głowę jednego z zawodników słowackiego zespołu. Bańska Bystrzyca przez pięć minut w przewadze.

7:57
    Bańska Bystrzyca zagra w przewadze po tym jak Sobecki spowodował upadek jednego z zawodników słowackiego zespołu.

3:06

GOOL! Szybkie otwarcie w wykonaniu GKS-u! Kartoszkin idealnie w tempo podał do KACPRA GUZIKA, który strzałem z backhandu pokonuje Košarišťana. 1:0 dla Tychów.

1:15
    Świetna okazja GKS-u na otwarcie wyniku spotkania! Łopuski idealnie dograł do stojącego przed bramką Parzyszka, ale ten nie zdołał czysto przyjąć gumy na kij.
    Relacje live wspiera hokej.net

Sezon hokejowy na lajfy.com razem z Hokej.net!
    Sezon 2014/2015 zapowiada się obiecująco. Razem z największym w naszym kraju portalem hokejowym - Hokej.net przez najbliższe miesiące będziemy dla Was przeprowadzać relacje z meczów ligi NHL oraz KHL, w której to występuje Wojtek Wolski. Nie zabraknie u nas także relacji z nowo powstałej Ligi Mistrzów, w której będziemy śledzić losy drużyn nam najbliższych - Oceláři Trzyniec, HC Vitkovice Steel Ostrawa oraz HC Koszyce.

Prócz tego spędzimy cały sezon z bliską polskim kibicom drużyną trzynieckich "Stalowników", w składzie której znajdziemy Polaka Arona Chmielewskiego.

Nie zabraknie u nas oczywiście relacji z meczów reprezentacji Polski oraz Mistrzostw Świata Elity. Wszystko opatrzone wysokiej jakości komentarzem, statystykami i multimediami. Zaglądajcie często na lajfy.com!

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 4. Guzik (Kartoszkin), 25. Kuzin (Filo), 38. Guzik (Kartoszkin, Filo) – 12. Macias (Block, Kevin), 14. Block (Larson, Macias), 23. Lamper (Konečný), 39. Kundra (Kadura), 40. LAMPER (Zigo, Konečný), 42. Larson (Hayes)

GKS Tychy: Sobecki (Žigárdy) – Sokol, Kotlorz, Wanacki, Mojžíš, Pociecha, Besch, Pavli, Kolusz – Woźnica, Galant, Bagiński, Łopuski, Vitek, Różycki, Parzyszek, Witecki, Kuzin, Kartoszkin, Filo, Majoch
    HC 05 Bańska Bystrzyca: Košarišťan (Wiikman) – Montgomery, Predajniansky, Macias, Nicastro, Rosandič, Lunter, Gachulinec, Nitriansky – Larson, Block, Hayes – Kudrna, Preisinger, Kadura – Konečný (C), Zigo, Lamper – Domajev, Gašpar, Róth