HC Gomel – SPR Pogoń 25:18 (koniec) | Belaz Mińsk – Hypo_duplicated 24:16 (koniec) | HC Gomel – Zagłębie 27:26 (koniec)
SPR Pogoń – Belaz Mińsk 24:24 (koniec) | Hypo_duplicated – HC Gomel 20:17 (koniec) | SPR Pogoń – Zagłębie 28:30 (koniec)
SPR Pogoń Szczecin
28:30 (13:16)
Metraco Zagłębie Lubin
Sobota 16.08.2014, 17:30 • Hala Miejska, Szczecin • Memoriał im. Henryka Kruglińskiego

48
    Maliczkiewicz była blisko obrony, ale piłka ostatecznie wylądowała w bramce Miedziowych! (27:30) (27:30)

47
    Karny dla Pogoni! (26:30) (26:30)

46
    Nie ma gola! Broni Maliczkiewicz! (25:29) (25:29)

46
    Rzut karny dla Pogoni! (25:29) (25:29)

45
    Obrusiewicz nie dała szans bramkarce na skuteczną interwencję! (25:28) (25:28)

38
    BRONI MONIKA MALICZKIEWICZ! (22:23) (22:23)

38
    Rzut karny dla Pogoni! (22:23) (22:23)

33
    Żółtą kartkę otrzymuje Zimny (SPR Pogoń Baltica Szczecin). (21:19)

32
    Po raz kolejny Aleksandra Zimny nie myli się z siódmego metra! (21:19) (21:19)

32
    Rzut karny dla Pogoni i dwie minuty kary dla Joanny Obrusiewicz! (20:19) (20:19)

30
    Aleksandra Zimny i mamy remis! (18:18) (18:18)

30
    Rzut karny dla Pogoni! Mają szansę wyrównać wynik! (17:18) (17:18)

29
    Agata Cebula pewnie pokonuje Chojnacką! (16:18) (16:18)

28
    Rzut karny dla Pogoni! (15:18) (15:18)

27
    Premović pewnie pokonuje Płaczek! (14:17) (14:17)

27
    Rzut karny dla lubinianek! (14:16) (14:16)

25
    Gol! Pewnie wykorzystany rzut karny! (13:16) (13:16)

25
    Dwie minuty kary dla Kaji Załęcznej i rzut karny dla Pogoni! (12:16) (12:16)

23
    Aleksandra Zimny wykorzystuje rzut karny najlepiej jak można! (12:14) (12:14)

23
    Rzut karny dla szczecinianek! (11:14) (11:14)

16
    Rzut karny dla Zagłębia! (8:8) (8:8)

11
    Żółtą kartkę otrzymuje Piechnik (KGHM Metraco Zagłębie Lubin). (5:5)

8
    NIE MA GOLA! Broni Szywerska! (4:4) (4:4)

8
    Rzut karny dla Miedziowych! (4:4) (4:4)

6
    Drugi karny, drugi gol. Tym razem pokonana została Natallia Tsvirko! (3:4) (3:4)

6
    Rzut karny dla Pogoni! (2:4) (2:4)

4
    Premović ze stoickim spokojem pokonuje Szywerską! (1:3) (1:3)

3
    Rzut karny dla Zagłębia! (1:2) (1:2)

2
    Gol! Pewnie wykorzystany rzut z siedmiu metrów! (1:1) (1:1)

1
    Pierwszy rzut karny w tym meczu! Przed szansą na gola Pogoń Szczecin! (0:0) (0:0)

Artur Cholewa

SPR Pogoń Szczecin: A.Cebula, K.Duran, R.Fornalik, M.Głowińska, M.Huczko, J.Jurczyk, K.Kochaniak, M.Koprowska, P.Królikowska, S.Marszałek, P.Noga, A.Płaczek, K.Sabała, M.Stachowska, S.Szywerska, H.Yashchuk, D.Zawistowkska, A.Zimny
    Metraco Zagłębie Lubin: A.Robótka, K.Brenkus, K.Załęczna, P.Tracz, A.Piekarz, D.Daszkiewicz, A.Pałgan, K.Semeniuk-Olchawa, J.Obrusiewicz, N.Tsvirko, K.Konofał, J.Milojević, A.Paluch, P.Chojnacka, S.Premović, K.Lalewicz, P.Piechnik, J.Walczak, A.Jochymek, J.Malta, M.Maliczkiewicz