Olympique – Montpellier 0:2 (koniec) | Saint-Étienne – Reims 3:1 (koniec) | Bordeaux – Monaco 4:1 (koniec)
Girondins Bordeaux
4:1 (0:1)
AS Monaco
Niedziela 17.08.2014, 21:00 • Stade Chaban-Delmas, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats
    WAHBI KHAZRI - 4:1

75
    Gol dla Bordeaux!
    Bramkę zdobył WAHBI KHAZRI.

I Bordeaux kompletnie masakruje Monaco! Mamy czwarte trafienie! Do piłki ustawionej na 11 metrze tym razem podszedł WAHBI KHAZRI i mocnym uderzeniem w lewy róg pewnie pokonuje Subasica!
    DIEGO ROLAN - 3:1

65
    Bramkę zdobył DIEGO ROLAN.

Coś nieprawdopodobnego Bordeaux podwyższa swoje prowadzenie! W ciągu 20 minut drugiej połowy ze straty jednego gola, odskakują na dwie bramki przewagi! Po dobrej centrze z wolnego uderzał Sane, zrobi to nieczysto jednak na tyle sześliwie, że na długim słupku do piłki dopadł DIEGO ROLAN i z najbliższej odległości skierował ją do bramki!
    EMILIANO SALA - 2:1

61
    Bramkę zdobył EMILIANO SALA.

I kapitalny come back gospodarzy! W ciągu kwadransa odrabiają oni straty i wychodzą na prowadzenie! Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł EMILIANO SALA i precyzyjnym uderzeniem skierował ją do siatki!
    DIEGO ROLAN - 1:1

48

I mamy wyrównanie! Gospodarze kapitalną zaczynają drugą połowę! Pierwszy atak i od razu gol! Na prawej stronie futboówka trafiła do Fauberta, ten świetnie zacentrował na długi słupek gdzie znalazł się drugi boczny obrońca Contento, który zgrał futbolówkę na 5 metr, tutaj był DIEGO ROLAN, który bez problemu skierował ją z najbliższej odległości do bramki!
    DIMITAR BERBATOV - 0:1

45
    Gol dla Monaco!
    Bramkę zdobył DIMITAR BERBATOV.

Tuż przed przerwą z doskonałym atakiem wyszli goście i w końcu wychodzą oni na prowadzenie! Na prawej stronie futbolówka trafiłą do Germaina ten popisał się doskonałą centrą na długi słupek tutaj kompletnie niepilnowany był DIMITAR BERBATOV i świetnym uderzeniem głową skierował piłkę do siatki!