Znicz Pruszków
1:1 (1:0)
Stal Mielec
Piątek 22.08.2014, 19:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga

Ciekawe spotkanie, wiele walki i emocje do ostatniego gwizdka – takie spotkania chce się oglądać! Remis po przebiegu gry sprawiedliwy. Ale piłkarze Znicza muszą być rozgoryczeni. Było tak blisko.

To wszystko z meczu Znicz Pruszków vs Stal Mielec. Za uwagę dziękuję Michał Bartyzel. (20:59:33)

W ostatniej akcji meczu Stal doprowadza do wyrównania i mecz inaugurujący 4. kolejkę drugiej ligi przechodzi do historii! Genialna pogoń za remisem zawodników z Mielca daje im 1 pkt! Znicz musi być załamany.

90+5

90+4
    Gol dla Stali Mielec!
    Walka do ostatnich sekund spotkania i bramkę na 1:1 strzela MATEUSZ ZAŁUCKI!

90+4
    Stal ma rzut rożny! I następny!

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Górski (Znicz Pruszków).

90+2
    Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego Stali.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty. To 4 minuty nadziei dla Stali.

89
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Nawrocki.

88
    Ostatnie minuty. Stal nadal próbuje. Czy uda im się w końcówce wyrównać wynik spotkania?

86
    Znicz broni wyniku. Stal atakuje. Aut dla gospodarzy.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Jankowski (Stal Mielec).

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Niewulis (Znicz Pruszków).

81
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Glanowski, na boisku pojawia się Januszewski.

80
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Radulj, na boisku pojawia się Skiba.

78
    Stal w natarciu, ale dobrze w bramce gospodarzy pracuje Michał Bigajski.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Glanowski (Znicz Pruszków).

75
    Stal miała rzut rożny, ale pewnie w defensywie popracował teraz Górski.

72
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Niksiński, na boisku pojawia się Kraska.

70
    Spotkanie wyrównane, zarówno Stal Mielec jak i Znicz Pruszków mają ochotę na strzelenie bramki. Stal, żeby wrócić do meczu, Znicz, żeby potwierdzić przewagę.

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Kościelny (Stal Mielec).

62
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Grudniewski, na boisku pojawia się Zapaśnik.

61
    Bigajski! Świetne interwencje golkipera Znicza i ratuje on swój zespół przed utratą bramki!

57
    Żółtą kartkę otrzymuje Pielak (Znicz Pruszków).

55
    Tomasz Ostalczyk debiutuje w barwach Stali Mielec.

55
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Domański, na boisku pojawia się Ostalczyk.

54
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Żegleń, na boisku pojawia się Mącior.

52
    Kolejna wrzutka Pielaka z rzutu rożnego, na bramkę uderzał Niewulis. Ale niecelnie...

50
    Tomczyk! Ależ parada pomocnika Znicza, próbował przewrotką. Ale arbiter boczny podnosi chorągiewkę – pozycja spalona.

48
    Rzut rożny dla Znicza. Ale dośrodkowanie Pielaka pewnie łapie Daniel.

46
    Od środka rozpoczynają gospodarze.

46

W pierwszej połowie do Stal Mielec częściej zagrażała i stwarzała sytuacje strzeleckie. Ale nie udało się gościom strzelić bramki, która potwierdziła by ich przewagę. Za to Znicz Pruszków w końcówce pierwszej połowy wykorzystał jedną z nielicznych swoich sytuacji. Ale chyba najlepszą i to oni do przerwy prowadzą 1:0. Jak wyglądać będzie obraz gry w 2 połowie? Zostańcie Państwo z nami! Wracamy za kwadrans!

45+1

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Cholewiak (Stal Mielec).

45
    Sędzia Kiełczewski dolicza 1 minutę do podstawowego czasu gry.

44
    Mielczanie próbują odpowiedzieć, ale Kamil Radulj nie zdołał pokonać Bigajskiego.

41
    Gol dla Znicza!
    MACIEJ GÓRSKI strzelcem bramki dla gospodarzy! Obudzili się w końcówce pierwszej połowy zawodnicy Znicza! Dobre zachowanie napastnika Znicza w polu karnym, dobre też dogranie Kucharskiego!

38
    Jędrych teraz popisuje się skuteczną interwencją, powstrzymując kontratak gości.

30
    Pierwsze pół godziny gry za nami, zdecydowanie lepiej prezentują się piłkarze z Podkarpacia. Stal atakuje i stwarza sobie sytuacje strzeleckie. Znicz miał 2 okazje, ale górą w tych sytuacjach wychodził golkiper mielczan Wojtek Daniel.

23
    Żółtą kartkę otrzymuje Głaz (Stal Mielec).

17
    Piłka w siatce Znicza! Ale sędzia pokazuje pozycje spaloną! Gramy dalej. Stal w natarciu!

15
    Niedokładne dogranie Banaszewskiego do Górskiego i bez problemów interweniuje Daniel.

10
    Stal zaczęła atakować. Kilka prób nieskutecznych. Najpierw Domański na pozycji spalonej, później Cholewiak przenosi piłkę nad poprzeczką strzeżoną przez Bigajskiego. A teraz Niksiński dość niespodziewanie dogrywał piłkę w pole karne i musiała interweniować defensywa Znicza. Rzut rożny dla Mielczan.

5
    Spokojne rozpoczęcie meczu przez oba zespoły. Przed momentem atakowali mielczanie, ale piłkę do gry wprowadza Bigajski.

Portal lajfy.com poszukuje osoby chętnej do przeprowadzania spotkań "na żywo" ze stadionu Stali Mielec!. Za pracę przysługuje wynagrodzenie. Prosimy o kontakt piotr.pawlak@lajfy.com

Znicz Pruszków: Bigajski – Kucharski, Niewulis, Jędrych, Pielak – Glanowski, Tomczyk, Grudniewski, Banaszewski – Niksiński – Górski
    Rezerwowi: Wienczatek, Kraska, Januszewski, Zapaśnik, Nawrocki, Biedrzycki, Rackiewicz

Stal Mielec: Daniel – Załucki, Głaz, Radulj, Domański – Jankowski, Kościelny, Cholewiak, Podstolak, Żegleń – Getinger
    Rezerwowi: Wyparło, Ostalczyk, Skiba, Bożek, Patryka, Żubrowski, Mącior

Sędziowie: Konrad Kiełczewski (główny), Marcin Adamski, Grzegorz Kawałko (Podlaski ZPN).

1

Za moment rozpocznie się inauguracyjne spotkanie 4. kolejki II Ligi. Piłkarze już na murawie.

Ostalczuk w ostatnim czasie bronił barw Chojniczanki Chojnice.

W składzie Stali Mielec do meczu zgłoszony został Tomasz Ostalczyk, który dziś podpisał umowę z drużyną Rafała Wójcika. Pomocnik kończy dziś 27 lat. Czy na urodziny zadebiutuje w nowym klubie?

Znamy już skład wyjściowy Znicza Pruszków. W porównaniu do ostatniego meczu trochę zmian. Na obronie od początku zagra Niewulis, w pomocy od pierwszych minut zagrają Michał Glanowski i Karol Grudniewski.

Faworytem dzisiejszego spotkania bezsprzecznie są piłkarze gospodarzy, którzy od początku sezonu spisują się bardzo dobrze i widać po nich, że mają aspirację gry o najwyższe cele.

W ostatnim pojedynku obu ekip, lepsza okazała się Stal, która wygrała 1:0 po bramce Sebastiana Łętochy. Jak będzie tym razem? Serdecznie zapraszamy na relację live do serwisu Lajfy.com

W tabeli, zawodnicy z Pruszkowa zajmują 4 miejsce z dorobkiem 6 pkt. Mielczanie punktów na koncie mają 3 i zajmują 13 lokatę.

W gorszych nastrojach na mecz jadą zawodnicy z Mielca. Piłkarze z Podkarpacia przegrali swój ostatni mecz 0:2. Na własnym stadionie ulegli Puszczy Niepołomice.

W ostatniej kolejce Znicz pokonał w Tarnobrzegu tamtejszą Siarkę 2:0, a bramki strzelali Niksiński i Zapaśnik.

Serdecznie zapraszam na relację ze spotkania Znicza Pruszków ze Stalą Mielec w ramach 4. kolejki II Ligi.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.