Stomil – Arka 1:0 (koniec) | Bytovia – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec) | Wisła Pł. – Chrobry 3:1 (koniec)
Miedź – Sandecja 1:1 (koniec) | Wigry – Zagłębie L. 2:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:0 (0:0)
Pogoń Siedlce
Sobota 23.08.2014, 17:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga

Po bardzo przeciętnym spotkaniu nieskuteczna Bytovia Bytów remisuje bezbramkowo ze słabą Pogonią Siedlce. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (18:55:10)

90+3

90+1
    Tarachulski został ukarany żółtym kartonikiem przez sędziego!

87
    Przed nami końcowe minuty tego spotkania, Bytovia cały czas walczy o zwycięską bramkę. Natomiast Pogoń skupiona już tylko na obronie remisu.

85
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi C. Demianiuk, na boisku pojawia się B. Tarachulski..

80
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi K. Wójcik, na boisku pojawia się D. Dzięgielewski.

77
    Rozpaczliwie bronią się goście, Bytovia cały czas walczy o bramkę, która da im trzy upragnione punkty.

73
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi P. Drażba, na boisku pojawia się P. Krawczyk.

72
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi D. Gołębiewski, na boisku pojawia się D. Mąka.

71
    Wynik cały czas nie ulega zmianie, mimo że piłka znalazła się już w bramce Pogoni. Jednak sędzia prowadzący to spotkanie nie uznał tego trafienia.

64
    Zmiana w drużynie Bytovia Bytów: z boiska schodzi M. Kryszak, na boisku pojawia się M.Kazimierowicz.

60
    Dominacja Bytovii nie podlega żadnej dyskusji, lecz podopieczni Pawła Janasa rażą dzisiaj nieskutecznością.

51
    Artur Wojach został przez sędziego napomniany żółtym kartonikiem.

50
    Obaj trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie zmian po przerwie w wyjściowych składach.

46

Po pierwszej części gry Bytovia Bytów remisuje bezbramkowo z drużyną Pogoni Siedlce! Na drugą odsłonę tego spotkania zapraszamy za 15 minut!

45+1

40
    Bytovia niepodzielnie dominuje na murawie, goście czekają cierpliwie na możliwość do wyprowadzenia kontrataku.

30
    Gospodarze cały czas napierają, ale nie potrafią udokumentować swojej przewagi. Skutecznie broni się przyjezdni.