Cracovia – Podbeskidzie | 1:3 (koniec) | | | Górnik Z. – Górnik Ł. | 2:0 (koniec) | | | Jagiellonia – Śląsk | 1:3 (koniec) |
Stomil – Arka | 1:0 (koniec) | | | Bytovia – Pogoń Sdl. | 0:0 (koniec) | | | Wisła Pł. – Chrobry | 3:1 (koniec) |
Miedź – Sandecja | 1:1 (koniec) | | | Wigry – Zagłębie L. | 2:1 (koniec) |
Błękitni – Zagłębie S. | 0:1 (koniec) | | | Nadwiślan – Stal S. W. | 1:2 (koniec) | | | Limanovia – MKS Kluczbork | 0:1 (koniec) |
Legionovia – Puszcza | 0:0 (koniec) | | | Okocimski – Kotwica | 1:1 (koniec) | | | Raków – Wisła Pu. | 1:0 (koniec) |
Rozwój – Górnik W. | 2:1 (koniec) | | | Siarka T. – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) |
Aston Villa – Newcastle | 0:0 (koniec) | | | Chelsea – Leicester | 2:0 (koniec) | | | Crystal Palace – West Ham | 1:3 (koniec) |
Southampton – West Bromwich | 0:0 (koniec) | | | Swansea – Burnley | 1:0 (koniec) | | | Everton – Arsenal | 2:2 (koniec) |
Malaga – Bilbao | 1:0 (koniec) | | | Sevilla – Valencia | 1:1 (koniec) | | | Granada – Deportivo | 2:1 (koniec) |
Almeria – RCD Espanyol | 1:1 (koniec) |
Atletico – Real Madryt | 1:0 (koniec) |
Hoffenheim – Augsburg | 2:0 (koniec) | | | Hannover – Schalke 04 | 2:1 (koniec) | | | Hertha – Werder | 2:2 (koniec) |
Eintracht – Freiburg | 1:0 (koniec) | | | FC Koln – Hamburg | 0:0 (koniec) | | | Borussia D. – Bayer | 0:2 (koniec) |
Guingamp – Olympique | 0:1 (koniec) | | | Bastia – Toulouse | 1:0 (koniec) | | | Lille – Lorient | 2:0 (koniec) |
Montpellier – Metz | 2:0 (koniec) | | | Nice – Bordeaux | 1:3 (koniec) | | | Reims – Caen | 0:2 (koniec) |
Bałtyk G. – Chemik | 1:1 (koniec) | | | Garbarnia – Unia T. | 1:1 (koniec) | | | Concordia – ŁKS Łom. | 1:2 (koniec) |
Ruch Z. – BKS Stal | 0:3 (koniec) | | | Gwardia K. – Cartusia | 1:1 (koniec) | | | Oława – Śląsk II | 1:1 (koniec) |
Lechia ZG – Dąb | 2:1 (koniec) | | | Górnik Wes. – Polonia B. | 1:3 (koniec) | | | Resovia – Biała Podlaska | 3:0 (koniec) |
Wda – Jarota | 0:2 (koniec) | | | Świt NDM – Polonia W. | 1:1 (koniec) |
Inverness Caledonian – Celtic | 1:0 (koniec) |
Chojnice II – Rodło | 1:2 (koniec) |
finał
Górnik Wesoła
1:3
(1:2)
Polonia Bytom
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
30. Siwek – 5. Cyganek, 25. Broniewicz, 46. Zieliński
Sędziowie: Główny: Krzysztof Palej, Boczni: Zbigniew Adamczyk, Sebastian Frenke
Widownia:
Kartki: 25. Wujec (GWE), 33. Moskal (GWE), 75. Siwek (GWE) – 35. Krysian (BYT), 44. Broniewicz (BYT), 90+1. Lachowski (BYT)
Spudłowany karny!:
Górnik Wesoła:
Matras – Tuleja, Moskal, Wilk, Czapla, Cieszyński (46' Szumilas), Sarzała (71' Koniarek), Wujec (K), Jaskiernia (81' Kuciel), Stokłosa (86' Jędryka), Siwek
Zmiany: Tomaszewski, Lesik, Koniarek, Szumilas, Kuciel, Jędryka, Thiam
Trener:
Polonia Bytom: M. Michalak – Banaś, Broniewicz (K), Malec, K. Michalak – Grube, Lachowski, Krysian (89' Derewońko), Sadowski (62' Walesa), Cyganek (71' Krzemień) – Zieliński (79' Skrzypiński)
Zmiany: Kuczera, W. Mróz, Skrzypiński, Derewońko, Walesa, Krzemień, D. Mróz
Trener:
Zmiany: Tomaszewski, Lesik, Koniarek, Szumilas, Kuciel, Jędryka, Thiam
Trener:
Polonia Bytom: M. Michalak – Banaś, Broniewicz (K), Malec, K. Michalak – Grube, Lachowski, Krysian (89' Derewońko), Sadowski (62' Walesa), Cyganek (71' Krzemień) – Zieliński (79' Skrzypiński)
Zmiany: Kuczera, W. Mróz, Skrzypiński, Derewońko, Walesa, Krzemień, D. Mróz
Trener:
Sędziowie: Główny: Krzysztof Palej, Boczni: Zbigniew Adamczyk, Sebastian Frenke
Widownia:
Jan Wężyk