Hull – Stoke 1:1 (koniec) | Tottenham – Queens Park 4:0 (koniec) | Sunderland – Man Utd 1:1 (koniec)
Tottenham Hotspur
4:0 (3:0)
Queens Park Rangers F.C.
Niedziela 24.08.2014, 14:30 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League

Po bardzo jednostronnym spotkaniu Tottenham Hotspur w pełni zasłużenie pokonał 4:0 Queens Park Rangers! Goście byli dzisiaj drużyną zdecydowanie słabszą. Natomiast Koguty jeśli utrzymają wysoką dyspozycję na starcie sezonu mogą być mocni. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (16:20:35)

90+3

90+1
    Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowych 90!
    Bobby Zamora is close to scoring

89
    Dogodną okazję do zdobycia bramki zmarnował Zamora, ale z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką!

87
    Czas powoli upływa, a na boisku nie dzieje się nic godnego uwagi. Gospodarze byli dzisiaj drużyną zdecydowanie lepszą.

84
    Gospodarze prowadzą atak pozycyjny. Przed nami końcowe minuty tego spotkania.

82
    Piłka w bramce Tottenhamu! Jednak sędzia uznał, że Zamora w sposób nieprzepisowy blokował Llorisa!

81
    Rose świetnym wślizgiem przerwał dobrze zapowiadającą się akcję gości! Grę od wrzutu z autu wznowi QPR.

79
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Adebayor, na boisku pojawia się Soldado.

78
    Akcja QPR! Piłka w przypadkowy sposób trafiła na 20 metr do Caulkera, który oddał zaskakujący strzał! Jednak na posterunku był Lloris.

76
    Bardzo złe zagranie w pole karny Zamory, piłkę pewnie wychwytuje wychodzący z bramki Lloris.

75
    Lamela zwiódł obrońcę i uderzył na bramkę! Piłkę przed siebie odbił Green, dobijać próbował jeszcze Kane, ale niecelnie!

74
    Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Phillips, na boisku pojawia się Zamora.

72
    Tottenham cały czas dąży do zdobycia kolejnych bramek, kompletnie bezrobotny w dzisiejszym spotkaniu był golkiper Kogutów!

70
    Do końca spotkania pozostało już tylko 20 minut. Wydaje się, że goście już teraz wyczekują końcowego gwizdka.

69
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Chadli, na boisku pojawia się Kane.

68
    Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Fer, na boisku pojawia się Faurlin.
    Gole: 12. Chadli, 30. Dier, 37. Chadli, 65. Adebayor

Kartki:   63. Fer (QPR)

Tottenham Hotspur: Lloris – Dier, Kaboul, Vertonghen, Rose – Bentaleb (60. Dembele), Capoue – Chadli (69. Kane), Eriksen, Lamela – Adebayor (79. Soldado)

Zmiany: Friedel – Davies, Dembele, Holtby, Lennon, Kane, Soldado

Queens Park Rangers F.C.: Green – Caulker, Ferdinand, Dunne (46. Onuoha) – Isla, Mutch, Barton, Fer (68. Faurlin), Traore – Phillips (74. Zamora), Remy

Zmiany: Murphy – Simpson, Wright-Phillips, Onuoha, Faurlin, Hoilett, Zamora