Dolcan – Flota 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Stomil 1:2 (koniec) | Olimpia G. – Wisła Pł. 1:1 (koniec)
GKS T. – Miedź 2:1 (koniec) | Chrobry – Wigry 3:1 (koniec) | GKS K. – Chojniczanka 1:1 (koniec)
Sandecja – Termalica 1:3 (koniec) | Zagłębie L. – Bytovia 2:2 (koniec)
Dolcan Ząbki
1:1 (0:0)
Flota Świnoujście
Środa 27.08.2014, 16:30 • Stadion Dolcanu, Ząbki • Fortuna 1 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.

Serdecznie zapraszam na spotkanie 5 kolejki I ligi w którym zmierza się ze sobą Dolcan Ząbki z Flotą Świnoujście

Po rozegraniu 4 kolejek wyżej w tabeli znajdują się gospodarze tego meczu, którzy z 6 punktami zajmują 7 pozycję. Flota natomiast z 4 punktami na koncie znajduje się na 14 miejscu.

W ostatniej kolejce zespół z Mazowsza udał się do Niecieczy, gdzie zremisował 1-1 z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Ten remis powoduje, że Dolcan nadal pozostaje niepokonany.

Goście środowego meczu w ostatniej rozegranej kolejce gościli na swoim stadionie GKS Katowice. Po 90 minutach gry wpadła tylko jedna bramka, którą zdobyli Ślązacy po samobójczym trafieniu zawodnika Floty – Michała Stasiaka

1

10
    W pierwszych dziesięciu minutach aktywny jest Mikita z przodu w zespole gospodarzy. Trzeba przyznać jednak, że spotkanie rozpoczęło się na bardzo wyrównanym poziomie obu drużyn.

20
    W dalszym ciągu bez bramek na stadionie w Ząbkach. Kolejny raz Mikita i Świerblewski próbowali zasoczyć bramkarza przyjezdnego zespołu, ale póki co bez efektu.

30
    Dużo akcji mieliśmy okazję oglądać w tej części gry. Początkowo napastnik miejscowego zespołu po uderzeniu z dystansu pomylił się naprawdę nieznacznie. Potem po akcji Charlesa Nwaogu i jego dograniu w pole karne rywali minimalnie z piłką minął się Sebastian Olszar. Jednak najlepsza okazja na zdobycie bramki była chwilę później kiedy to zawodnik Floty Świnoujście Adrian Łuszkiewicz trafił w słupek z rzutu wolnego!

40
    Za wiele nie wydarzyło się na boisku. Jedyne co warte odnotowania to dwa nieudane strzały Grzegorza Piesio, które mijały bramkę rywala. Poza tym zanosi się na bezpramkowy rezultat do końca pierwszej połowy tego meczu.

42
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Za faul na rywalu ukarany nią zawodnik Floty – Sebastian Olszar.

45
    Za moment arbiter tego meczu zakończy pierwszą połowę tego pojedynku. W ostatnich fragmentach tej części gry swoją akcję przeprowadził Kamil Mazak, jednak nieudanie dośrodkował w pole karne rywali.

45+1

Po pierwszej części tego spotkania mamy bezbramkowy remis na stadionie w Ząbkach. Jak do tej pory to gospodarze mieli najlepszą okazję na zdobycie bramki, kiedy to Adrian Łuszkiewicz uderzył w słupek. Na drugą połowę tego spotkania zapraszamy państwa już za niecałe piętnaście minut!

46

50
    Sporo działo się w przeciągu ostatnich minut. Mieliśmy dobrą interwencję Leszczyńskiego po dośrodkowaniu w jego pole karne, niecelny strzał Cichockiego, który otrzymał dobre zagranie z rzutu rożnego oraz drugą w tym spotkaniu interwencje arbitra przy ławce Floty Świnoujście.

54
    Za przewinienie na rywalu żółty kartonik otrzymuje gracz miejscowego zespołu – Damian Świerblewski.

60
    Mieliśmy po jednej dobrej okazji z obu stron. Najpierw to Charles Nwaogu otrzymał bardzo dobre podanie przed pole karne rywali, ale tam w ostatniej chwili odebrał mu piłkę defensor gospodarzy. W akcji pod drugą bramką świetnie broni strzał Mazka golkiper przyjezdnej ekipy!

65
    Trener gospodarzy decyduje się na pierwszą korektę w tym meczu. W miejsce Patryka Mikity pojawia się na placu gry Tarnowski.

67
    Ten fragment meczu prowadzony był z przewagą miejscowego Dolcanu. Nic z tego jednak nie wynikło i nadal mamy bezbramkowy remis. Trzeba podkreślić, ze dobre zawody rozgrywa golkiper ekipy z pomorza – Darko Brljak. Przy okazji mamy zmianę – w miejsce Charlesa Nwaogu pojawia się Rafał Grzelak.

75
    Drugą zmianę przeprowadza Marcin Sasal. Za dobrze dzisiaj spisującego się Kamila Mazka wchodzi Norbert Neumann.

78
    Pomocnik Dolcanu Ząbki – Grzegorz Piesio, ukarany żółtym kartonikiem za nieprzepisowy atak na bramkarza rywali. Do rzutu wolnego wznowią goście.

80
    Coraz groźniejsze zaczynają być ataki miejscowego zespołu. Przyjezdni już praktycznie tylko walczą o jeden punkt, który byłby wywalczony na trudnym terenie w Ząbkach. Zapowiada się ciekawa końcówka tego spotkania!

81
    Druga zmiana zarządzona przez trenera Kafarskiego. Za Daniela Bruda miejsce na placu gry zajmuje Dawid Kort.

84
    Ostatnia roszada w drużynie miejscowych. Za zmęczonego Damiana Jakubika wchodzi Bartosz Wiśniewski.

86
    Bardzo szybko po wejściu na plac gry żółtą kartką ukarany Bartosz Wiśniewski.

87
    Gol dla Floty!
    Bramkę dla Floty Świnoujście zdobywa w końcówce spotkania SEBASTIAN OLSZAR!!!

88
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika zespołu gospodarzy. Tym razem ukarany nią Cichocki.

90+1
    W miejsce strzelca jak do tej pory jedynego gola – Sebastiana Olszara, wchodzi Cienciała.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy tego meczu!

90+2
    Gol dla Dolcanu!
    Niesamowita końcówka tego pojedynku! W drugiej minucie doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadza NORBERT NEUMANN!!!

90+4

Sędzia zagwizdał po raz ostatni dzisiejszego dnia! Mecz kończy się rezultatem 1:1 po trafieniach Sebastiana Olszara oraz Norberta Neumanna. Mimo przewagi na przestrzeni całego pojedynku miejscowego zespołu, wszystko kończy się podziałem punktów.

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych sportowych emocji z lajfy.com! (18:22:55)