Stal S. W. – Siarka T. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Nadwiślan 2:3 (koniec) | MKS Kluczbork – Raków 1:0 (koniec)
Okocimski – Puszcza 2:1 (koniec) | Stal M. – Legionovia 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Rozwój 0:1 (koniec)
Zagłębie S. – Limanovia 1:0 (koniec) | ROW Rybnik – Znicz 1:2 (koniec) | Kotwica – Błękitni 4:3 (koniec)
Wisła Puławy
0:1 (0:0)
Rozwój Katowice
Środa 27.08.2014, 18:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2. Liga

Ze stadionu MOSiR w Puławach żegna się z państwem Maciek Saran. (19:54:03)

Serdecznie zapraszam państwa na kolejne domowe spotkanie rozgrywane przez Wisłę.

Fanatycy na sam koniec głośne "Jałocha wynocha !!!"

Fatalna seria Wisły Puławy trwa dalej. 5. mecz bez strzelonej bramki, 4. mecz z rzędu przegrany. Kibicie, zawodnicy wyraźnie bardzo niezadowoleni.

Powinien być jeszcze rzut rożny dla Wisły, sędzia nie pozwolił go rozegrać.

90+4

90+3
    Sam na sam wychodził Żak. Sędzia nie widział spalonego. Mimo wszystko piłkę odebrał Edwards.

90+3
    Dzisiaj obrona gości bardzo skuteczna. I tym razem powstrzymują dośrodkowanie.

90+1
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Bella, na boisku pojawia się Kapias.

90
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Tkocz, na boisku pojawia się Szkatuła.

89
    Sporo było przerw w grze dlatego sędzia dolicza 4. minuty.

89
    Kolejny raz centruje Pożak i po raz kolejny dobrze spisuje się Soliński.

88
    Dośrodkowanie Bella i piłkę pewnie wybija Gorskie.

88
    Rzut rożny dla gości.

87
    Faulowany Nowak na środku boiska, sędzia daje przywilej korzyści. Z piłką na bramkę biegnie Pożak, oddaje strzał i dosyć niecelnie.

87
    Aut dla Wisły ze środka pola gry,

86
    Dwóch graczy Rozwoju leży na boisku, ewidentna gra na czas.

85
    Pożak w polu karnym do Nowaka, Nowak jakby w innym świecie nawet nie przejmuję piłki.

84
    Niezgoda do Nowaka a ten tylko w boczną siatkę i goście zaczną od bramki.

83
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Szczotka, na boisku pojawia się Kalita.

82
    Gielza dostał drobnego urazu dlatego trener podjął decyzję o zejściu zawodnika.

82
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Gielza, na boisku pojawia się Glenc.

81
    Niezgoda do Pożaka, Pożak centruje w pole karne i po razk kolejny obrona bardzo czujna.

81
    Maksymiuk na własnej połowie odbiera piłkę i gra do Niezgody, Jednak niecelnie.

80
    Gospodarze dobrze sobie radzą z dośrodkowaniem i wybijają piłkę. Aut dla Rozwoju.

79
    Groźna sytuacja pod bramką Wisły, na bramkę strzelał Tkocz, piłka odbita od Gorskiego i rzut rożny.

78
    Pożak znowu dośrodkowywuje i po raz kolejny pewnie obrona.

78
    Dośrodkowanie Pożaka, wybija obrona i mamy rożny.

77
    Wisła praktycznie niewidoczna przez ostatnie 10 minut.

76
    Kolejna kontra Rozwoju, akcję zatrzymuje Jędrzejczyk i aut dla gości.

76
    Od bramki Wisła.

75
    Konrad Nowak niedokładnie i rzut rożny. Piłkę wprowadza Pożak lecz prosto w ręce bramkarza.

73
    Tkocz z lewej strony uderza na bramkę Wisły. Leszczyński interweniuje lecz piłka przelatuje obok bramki.

72
    Jarek Niezgoda w walce o piłkę pod polem karnym gości fauluje.

71
    Tylko słupek ratuje gospodarzy przed utratą drugiej bramki.

70
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Sedlewski, na boisku pojawia się Pożak.

70
    Groźnie wyglądający strzał na bramkę Leszczyńskiego.

69
    Wolny dla Rozwoju z linii bocznej na wysokości pola karnego.

68
    Bardzo nieudany strzał Wróbla, wysoko ponad bramką strzeżoną przez Leszczyńskiego.

68
    Trójkową akcję Rozwoju, powstrzymuje Maksymiuk.

67
    Dużo gry w środku pola. Kontra Niezgody i Nowaka zatrzymana.

66
    Od rzutu wolnego Rozwój po faulu Nowaka. Trochę przesadzona ta kartka.

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Nowak (Wisła Puławy).

64
    Niedokładna gra gospodarzy i piłkę łapie Soliński.

64
    Nad Puławskim stadionem zaczyna padać deszcz.

63
    Mielnik otrzymuję słuszną kartkę za dyskusję z arbitrem.

62
    Chwilowa przerwa w grze spowodowana wkroczeniem sztabu medycznego.

62
    Rzut wolny dla Rozwoju po zagraniu ręką Gorskiego.

61
    Akcja Rozwoju zatrzymana i od autu grę wznowi Wisła.

60
    Dośrodkowanie Szczotki i piłka obok bramki Solińskiego. Rozwój od bramki.

59
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Maksymiuk.

59
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Martuś, na boisku pojawia się Niezgoda.

57
    Żak fauluję w polu karnym Wisły Jędrzejczyka i zostaje ukarany żółtą kartką.

56
    Potrzebna pomoc medyczna dla jednego z graczy Rozwoju.

55
    Z prawej strony dośrodkowywuje Tkocz, piłka wprost pod nogi Wróbla, ten oddaje strzał, piłka odbita od obrony wychodzi na rzut rożny.

54
    Wisła od bramki.

52
    Tym razem Martuś dośrodkowywuje z prawej strony. Piłka odbija się od obrońcy.

51
    Martuś niedokładnie zagrywa do Machalskiego. Wisła traci piłkę na połowie gości.

51
    Gorskie zatrzymany na wysokości pola karnego i aut.

50
    Głównie gra toczy się w środku pola.

49
    Duże rozprężenie Wisły, brak dokładnych podań.

48
    "Ostatnia szansa, Jałocha ostatnia szansa" niesie się po trybunach.

47
    Gol dla Rozwoju Katowice.

Wiącek traci piłkę przed polem karnym i Leszczyńskiego lobem pokonuje Wróbel.

46
    Już na samym początku dośrodkowanie Sedlewskiego z lewej strony. Niedokładnie i piłkę przejmuję Soliński.

46
    Obie drużyny rozpoczynają drugą połowę bez zmian.

46

Zacznie Wisła.

Jako pierwsi na płycie boiska pojawiają się gospodarze. Już za chwilę gwizdek rozpoczynający drugą połowę.

Mimo chłodu jaki panuje dzisiaj nad Puławami dzisiejsze spotkanie ogląda ok. 450 widzów.

Druga połowa rozpocznie się za 15 minut.

Nie było zbyt dużo przerw w grze i sędzia postanowił że nic nie doliczy. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem. Zdecydowana przewaga puławian, troszkę gorzej ze skutecznością. Kibice zebrani w Puławach mają nadzieje że Wisła przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść w drugiej połowie.

45

45
    Brak zrozumienia w obronie i rzut rożny.

45
    Rzut wolny z boku pola karnego po zagraniu ręką jednego z zawodników gości. Po raz kolejny Machalski.

44
    Znowu dośrodkowanie Machalskiego i tym razem niecelnie.

43
    Kolejny róg.

43
    Machalski dośrodkowywuje, obrona wybija i rzut rożny.

43
    Wolny dla Wisły mniej więcej z 25 metrów. Do piłki podejdzie Machalski.

42
    Wróbel strzela zza pola karnego, strzał słaby i Leszczyński bez problemów łapie piłkę.

41
    Tylko słupek ratuję gości przed utratą gola. Strzelał Machalski.

40
    Gielza próbuje wymusić kartkę i rzut wolny, sędzia nie daje się nabrać.

39
    Sedlewski, samotna szarża, strzał zza pola karnego i piłka odbita od obrońcy.

38
    Lisiecki centruje z prawej strony do Nowaka, Nowak zbyt wolny i mija się z piłką.

38
    Kolejny aut dla Wisły.

37
    Szczotka powstrzymuje kontrę gości na ich połowie.

36
    Tym razem rożny dla gospodarzy. Do piłki podchodzi Machalski.

36
    Dośrodkowanie z narożnika i pewna interwencja Leszczyńskiego.

35
    Wróbel strzela na bramkę Wisły zza pola karnego. Piłka odbija się od obrony i mamy rzut rożny.

34
    Aut dla gości na wysokości pola karnego.

34
    Kontra gości, akcje powstrzymuje Edwards.

33
    Lisiecki dośrodkowywuje w pole karne i tym razem niecelnie.

32
    Lisiecki prostopadle podaje do Gorskiego, ten nie dobiega do piłki.

30
    Żółtą kartkę otrzymuje Gielza (Rozwój Katowice).

30
    Kontra gości zatrzymana przez Nowaka.

29
    Jędrzejczyk do bramkarza.

28
    Wiącek do Lisieckiego w polu karnym. Ten zbyt wolny i piłkę przejmuję Soliński.

27
    Sedlewski do Lisieckiego na piątym metrze. Lisiecki obok bramki.

27
    Lisiecki przejmuje piłkę, ten do Wiącka i niestety strata.

26
    Akcja gości zatrzymana na środku boiska. Rozwój od autu.

25
    Nowak leżał na połowie gości. Już wstał, sędzia wznawia mecz.

23
    Strzał zza pola karnego Żaka. Jednak wysoko nad bramką i w żadnym stopniu nie zagroził Leszczyńskiemu.

22
    Wisła od autu na wysokości swojego pola karnego po nieudanej akcji gości.

21
    Nowak dośrodkowywuje z lewej strony, po raz kolejny pewnie Soliński.

20
    Z daleka Wiącek, bardzo słaby strzał po ziemi. Piłka ląduje w rękach Solińskiego.

19
    Gra w środku pola. Gospodarze mają problemy z wyprowadzeniem konkretnego ataku.

17
    Na centre w pole karne decyduje się Bella. Piłka ląduję wprost w rękach Leszczyńskiego.

16
    Wyraźna przewaga po stornie gospodarzy, za nami kwadrans spotkania lecz na razie bez bramek.

15
    Edwards w pole karne wprost na głowę Nowaka, ten mija się z piłką.

14
    Na spalonym złapany Sedlewski.

13
    Szczotka szukał dośrodkowania, skutecznie powstrzymany. Goście od bramki.

12
    Sam na sam z Leszczyńskim wychodził Domański. Zbytnio przekombinował i Wisła od bramki.

11
    Gorskie od autu, goście wybijają i Wisła rozpoczyna kolejną akcję.

9
    Edwards ofiarnie we własny polu karnym. Delikatnie ucierpiał, ale już jest zdolny do gry.

8
    Gra głownie toczy się w środku pola. Minimalna przewaga gospodarzy.

8
    Stoperzy Wisły po raz kolejny czujni.

6
    Kontra gości zatrzymana w środku pola.

6
    Szczotka dośrodkowuje, stoperzy wybijają i mamy rzut rożny.

5
    Od autu Wisła.

5
    Groźna akcja pod bramką gości. Martuś do Nowaka, ten jednak nie przejmuje piłki.

4
    Żółtą kartkę otrzymuje Domański (Rozwój Katowice).

4
    W środku pola faulowany Nowak.

3
    Po raz kolejny goście i pewnie w obronie Gorskie.

3
    Dośrodkowanie Tkocza w pole karne, jednak sporo od bramki Leszczyńskiego. Wisła od bramki.

2
    Wisła spokojnie rozgrywa piłkę w środku.

1
    Kontra Edwardsa przerwana i faul w środku pola.

1
    Pierwsza interwencja Leszczyńskiego. Piłka ze środka pola do Wróbla, ten prosto w bramkarza.

1

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie Rozwój Katowice.

Wisła przywitana brawami.

Wisła Puławy dzisiaj stroje biało-niebieskie. Natomiast goście w strojach zielono-białych.

Zawodnicy właśnie wychodzą na murawę.

Kibice powoli schodzą się na stadion. Także już oczekujemy pierwszego gwizdka.

Na ławce Wisły Michał Budzyński, powracający po ciężkiej kontuzji. Ostatnio pełny mecz rozegrany w drużynie rezerw także dyspozycja jednego z czołowych stoperów Wisły coraz lepsza.

Jupitery nad Puławami już się palą.

Wisła Puławy: 33. Leszczyński – 2. Edwards, 19. Gorskie, 22. Jędrzejczyk, 25. Szczotka, 24. Lisiecki, 9. Wiącek, 23. Machalski, 5. Sedlewski, 11. Nowak, 14. Martuś

Rozwój Katowice: 1. Soliński – 6. Mielnik, 2. Szymiński, 5. Domański, 18. Winiarczyk, 8. Gacki, 19. Bella, 10. Tkocz, 9. Wróbel, 20. Żak, 11. Gielza

Sędziowie: Karol Rudziński, Dawid Wiśniewski oraz Marcin Protasiewicz (warmińsko-mazurski ZPN).

Zawodnicy już się rozgrzewają. Za chwilkę podamy wyjściowe składy.

Ze stadionu MOSiR w Puławach wita państwa Maciek Saran.

Przed nami 5. seria gier o mistrzostwo drugiej ligi. Wisła Puławy na własnym stadionie podejmuje Rozwój Katowice.

Przed nami 5. seria spotkań o mistrzostwo II ligi, Wisła Puławy na swoim stadionie podejmie zespół znajdujący się na 13. miejscu – Rozwój Katowice. Czarna seria Wisły Puławy trwa w najlepsze. w czterech spotkaniach podopieczni Marcina Jałochy wywalczyli tylko jeden punkt i zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Duma Powiśla nie strzeliła jeszcze ani jednej bramki w II ligowych zmaganiach. Również źle wygląda bilans najlepszego zawodnika Wisły Puławy – Konrada Nowaka. 631. minut tyle wynosi czas w którym Konrad nie strzelił bramki w barwach Wisły. To już drugi tak duży przestój snajpera Wisły. Podobna sytuacja miała miejsce tuż po awansie do II ligi wschodniej w sezonie 2011/12 kiedy to Nowak zablokował się aż na siedem miesięcy i nie zdobył bramki przez 1192 minut.

Również coraz więcej kontrowersji budzi nowy szkoleniowiec Marcin Jałocha. Trener w którym pokładano bardzo duże nadzieje wprowadził wiele zmian w puławską ekipę. Począwszy od wielu transferów a kończąc na zmianie ustawienia. Jednak 4. serie spotkań pokazują, że 4-4-2 w Puławach jak na razie się nie spisuję. Z pewnością jeśli sytuacja w puławskiej drużynie się nie zmieni być może już niedługo zarząd będzie musiał szukać nowego szkoleniowca a zawodnicy bardzo sumiennie walczyć o zatrzymanie II ligi w Puławach.