Lokomotiw M. – Apollon 1:4 (koniec) | Omonia – Dynamo 1:2 (koniec) | Neftchi – Partizan 1:2 (koniec)
FK Krasnodar – Sociedad 3:0 (koniec) | Charków – Ruch 1:0 (po dogrywce) | PAOK – Zimbru 4:0 (koniec)
Astra – Lyon 0:1 (koniec) | Hajduk – Dnipro 0:0 (koniec) | Sheriff – Rijeka 0:3 (koniec)
Rostow – Trabzonspor 0:0 (koniec) | Szachtior S. – PSV 0:2 (koniec) | Twente – Karabach 1:1 (koniec)
Maccabi T.A. – Asteras 3:1 (koniec) | Feyenoord – Z. Ługańsk. 4:3 (koniec) | Midtjylland – Panathinaikos 1:2 (koniec)
Rapid – HJK 3:3 (koniec) | Debreczyn – Young Boys 0:0 (koniec) | Torino – RNK Split 1:0 (koniec)
Zurich – Spartak T. 1:1 (koniec) | Saint-Étienne – Karabükspor 1:0 (4:3 po rz. karnych) | Sparta – Zwolle 3:1 (koniec)
Villarreal – FK Astana 4:0 (koniec) | Tottenham – AEL Limassol 3:0 (koniec) | Inter – Stjarnan 6:0 (koniec)
Borussia M. – FK Sarajevo 7:0 (koniec) | Hull – Lokeren 2:1 (koniec) | Nacional – Dinamo M. 2:3 (koniec)
Club Bruggy – Grasshoppers 1:0 (koniec) | Dinamo Z. – Petrolul 2:1 (koniec) | Legia – Aktobe 2:0 (koniec)
Rio Ave – IF Elfsborg 1:0 (koniec)
FC Twente Enschede
1:1 (1:0)
Karabach Agdam
Czwartek 28.08.2014, 19:30 • De Grolsch Veste, Enschede • Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Nie będzie wielkiej piłki w Enschede po tym jak w pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis, to goście z Agdamu ujrzą na własnym boisku Lige Europy. Twente będzie mogło teraz skupić się teraz wyłącznie na lidze, w której ostatnio im też nie za bardzo idzie, a nad trenerem gospodarzy pojawiają się ciemne chmury i chyba już długo nie pokieruje zespołem.

Serdecznie dziękuje za śledzenie relacji, a na portalu lajfy.com trwa relacja ze spotkania Legii Warszawa z Aktobe, na które serdecznie zapraszam. Dobranoc państwu. (21:25:45)

90+5

90+5
    Przed ostatnią szansą stanęli gospodarze, którym brakło ostatniego celnego podania...

90+4
    Boisko opuszcza Mokhtar, a pojawia się na nim Ould-Chikh.

90+3
    Twente już nie stara się długo utrzymywać przy piłce tylko każde podanie, to długa piła do przodu.

90+2
    Goście odliczają już minuty, które trwają jak cała wieczność dla nich, a gospodarzom każda sekunda, to w tej chwili jak pędzący pociąg.

90
    Druga część połowy potrwa dodatkowe 5 minut.

89
    Gospodarze zamknęli gości z Agdamu na ich połowie i nie pozwalają im przekroczyć własnej połowy, a wszelkie próby kończą się wymianą dwóch, trzech podań.

88
    Chwilowa przerwa na boisku co nie podoba się wszystkim na stadionie, a bramkarz Karabachu ewidentnie cierpi, ponieważ złapał go skurcz w nodze.

87
    Centre w pole karne Karabachu pewnie łapie Šehić, który ociąga się z wybiciem futbolówki.

86
    Qarayev (Karabach Agdam) ukarany przez sędziego żółtą kartką.

85
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Nadirov, a pojawia się Teli.

84
    Castaignos otrzymał świetne podanie na piąty metr i z bramki wychodzi golkiper gości, a sędzia podnosi chorągiewke do góry co oznacza pozycje spaloną.

83
    Schilder otrzymał podanie na 40 metrze i powędrował z futbolówką dobre kilka metrów po czym zdecydował się na uderzenie, lecz strzał pewnie broni Šehić.

82
    Piłka opuszcza plac gry, a sędzia po chwili namysłu pokazuje, że od bramki wznowią goście co nie podoba się kibicom, gdyż wiadomo mają inne zdanie od sędziego.

81
    Mokthar uderza na bramke Karabachu i robi, to w sposób mało precyzyjny i celny, gdyż od bramki wznowi gre golkiper gości.

80
    Pozostało dziesięć minut nadziei dla gospodarzy, którzy nie potrafią przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść.

79
    Dwie zmiany po jednej, z każdej z ekip. Plac gry opuszcza Ziyech pojawia się na nim Borven, a u gości Yusifov pojawia się na placu gry, a schodzi Chumbinho.

78
    Castaignos otrzymuje precyzyjne podanie i...mamy pozycje spaloną.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 37. LUC CASTAIGNOS – 51. Muarem

Kartki:   86. Qarayev (KRB)

FC Twente Enschede: Marsman, – Martina, Lachman, Bjelland, Schilder – Mokojta, Ziyech(79.Borven), Ebecilio(64.Eghan)– Kusk, Castaignos, Mokhtar(90+4.Ould-Chikh)
    Zmiany: Børven, Koppers, Breukers, Bengtsson, Eghan, Stevens, Ould-Chikh

Karabach Agdam: Šehić – Medvedev, Hüseynov, Sadıqov, Agolli – Nadirov(85.Teli), Qarayev, Richard, Muarem(71.Danilo Dias) – Chumbinho(79.Yusinfov), Reynaldo
    Zmiany: Väliyev, Quliyev, Yusifov, Danilo Dias, Yeli, George, Ähmädov

Sędziowie: Sędzia: P. Mazzoleni Asystenci: L. Manganelli, A. Petrella Arbiter techniczny: S Peruzzo