Piast – Zawisza 3:0 (koniec) | Wisła K. – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Wisła Kraków
1:0 (1:0)
GKS Bełchatów
Piątek 29.08.2014, 20:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • PKO Ekstraklasa

Wisła nie zwalnia tempo! Drużyna z Krakowa zajmuje fotel lidera i wciąż jest niepokonana! Beniaminek z Bełchatowa ponosi pierwszą porażkę w tym sezonie. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Boguski. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (22:22:07)

90+4
    Zając w miejsce Štilicia. Dobry występ tego zawodnika.

90+1
    Stępiński w miejsce Pawła Brożka.

90
    Sędzia postanowił, że obie drużyny pograją trzy minuty dłużej.

85
    Głowacki ukarany kartką za... opóźnianie gry. Tak jak wspominałem przed meczem – jest to czwarta kartka kapitana Wisły w tym sezonie!

79
    Turkovs w miejsce Ślusarskiego na ostatnie dziesięć minut.

76
    Michał Mak ukarany kartką za nadmierną agresję przy próbie odebrania piłki.

67
    Uryga schodzi z boiska! Faulował Michała Maka, który ruszał z kontrą!

64
    Uryga był spóźniony i faulował od tyłu Prokicia. Rzut wolny!

60
    Zapowiadana zmiana. Prokić melduje się na murawie.
    Okazja Boguskiego

48
    Boguski świetnie przepychał się w polu karnym i w decydującym momencie uderzył obok prawego słupka!

46
    Nastąpiła zmiana w zespole gości w przerwie spotkania. W miejsce Rachwała na murawę wszedł Komołow.

Sędzia zaprosił obie jedenastki do szatni na 15-minutową przerwę. Wisła prowadzi 1:0 i nie zapowiada się, by coś miało się zmienić. Wracamy za kwadrans!

29
    Brożek ograł rywala w polu karnym! Wydawało się, że to sztuka niemożliwa, ale nie dla tego zawodnika! Napastnik Wisły z ostrego kąta uderza, a Malarz nie dał się zaskoczyć!
    Rafał BOGUSKI - 1:0

24
    Gol dla Wisły!
    Wiślacy całkowicie rozklepali obronę GKS-u! Świetne wyszkolenie techniczne. Piękne klepki, a były gracz gości – RAFAŁ BOGUSKI pakuje futbolówkę do bramki z najbliższej odległości!
    Jankowski w słupek.

17
    Adrian Basta znów mógł się lepiej zachować! Maciej Jankowski miał stuprocentową sytuację, ale uderzył jedynie w słupek!
    Szansa Štilicia.

11
    Štilić! Ale górą bramkarz z Bełchatowa, który sparował piłkę na korner po mocnym uderzeniu pomocnika gospodarzy!

10
    Instynktowna interwencja Malarza po strzale zza pola karnego! Piłka spada pod nogi Pawła Brożka, a ten fatalnie pudłuje!