Getafe – Almeria 1:0 (koniec) | Valencia – Malaga 3:0 (koniec)
UD Almeria
Piątek 29.08.2014, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Serdecznie zapraszam na relację z drugiej kolejki Primera Division. Getafe CF vs UD Almería

W pierwszej kolejce zmagań gospodarze tego meczu nie zdobyli żadnych punktów i znajdują się aktualnie na 17 miejscu. Almeria z kolei zanotowała remis i jest obecnie z trzema innymi ekipami na ósmej pozycji

Getafe swój pierwszy mecz rozegrało na wyjeździe a za rywala miała Celtę Zakończył się on ich porażką 1:3, a honorowe trafienei zaliczył Sammir

Almeria z tego punktu wywalczonego na inaugurację rozgrwek nie może być zadowolona. W starciu u siebei z Espanyolem prowadzili po bramce Fernando Soriano w 52.minucie i rpzez większosć meczu byli stroną przeważajacą. W dodatku od 33 minuy grali w przewadze jednego zawodnika. Na swoje nieszczęście w ostatniej akcji doliczonego czasu gry stracili bramkę i musieli z bólem pogodzić się z remisem

W poprzednim sezonie na stadionie w Getafe padl wynik 2:2. w rewanżowm spotkaniu rozegranym na terenie Almerii zwyciężyła ekipa dzisiejszych gości 1:0

Na relację z tego meczu zapraszam na godzinę 20:00 na portal lajfy,com!

Getafe CF: Guaita – Valera, Escudero, Vigaray, Michel, Rodriguez, Sarabia, Lacen, Sammir, Hinestroza, Vazquez

Rezerwowi: Codina – Lago, Arroyo, Lafita, Castro, Astray. Ivi

UD Almería: Ruben – Navarro, Dos Santos, Trujillo, Partey, Edgar, Verza, Soriano, Dubarbier, Hemed, Jonathan

Rezerwowi: Julian – Michel, Velez, Corona, Azeez, Bifouma, Teerasil

1
    Mecz się właśnie rozpoczął

1
    Pierwsza akcja gości, wstrzelenie piłki w pole karne, wychodzi z bramki Guaita i ją chwyta

2
    Faulowany mocno przy linii bocznej Rodriguez, rzut wolny krótko rozegrany, przy pilce Getafe

3
    Hinestroza doszedł do futbolówki zagranej na lewe skrzydło, od razu dośrodkował, ale piłka przecina całe pole karne i nie trafia do nikogo, od autu goście

4
    Kolejna centra w szesnastkę Almerii, pewnie wybija piłkę jeden z defensorów. Gospodarze od nowa rozpoczynają atak pozycyjny od własnej połowy

5
    Vazquez upadł jak rażony piorunem w starciu z defensorem Almerii, sędzia nakazuje grać dalej

6
    Atak gości prawą stronę, centra niedokładna, przekracza linię końcową i od bramki wznawia grę Guaita

7
    Rzut rożny da gospodarzy po dobrej interwencji Edgara, na dośrodkowanie decyduje się Sarabia, piłka spada na głowę jednego z obrońców i zostaje wybita na aut

8
    Błąd gospodarzy na własnej połowie, bezpańską piłkę przejął Partey, zagrał na lewo, lecz tam w walce o przejęcie jej przewinił Trujillo

9
    Miejscowi teraz spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie, po chwili próba długiego zagrania bardzo niedokładna, przejmuje piłkę golkiper przyjezdnych

10
    Atak lewym skrzydłem gości, tam świetnie interweniuje Sarabia zabierając rywalowi piłkę

12
    Teraz dłużej w posiadaniu futbolówki utrzymują się przyjezdni, także szukają długiego zagrania, w końcu mamy takowe, piłka wybita przez obrońcę na aut, ten źle wykonany i przy piłce defensywa Getafe

13
    Mecz jak na razie spokojny, bardzo dużo niedokładności na połowie rywala a mało uderzeń na bramkę

14
    W końcu się go doczekaliśmy, miał swoją okazję Hinestroza, lecz pewnie interweniował bramkarz gości

15
    Centra z prawej strony w szesnastkę Almerri przejęta przez obrońcę tego zespołu, przy pilce obrona przyjezdnych spokojnie rozgrywająca ją

17
    Teraz przenieśli się na połowę Getafe, atak jednak spalił na panewce, kontra gospodarzy nieudana

18
    Dwójkowa akcja Escudero z Sammirem, na uderzeniu z dystansu decyduje się ten pierwszy, piłka przelatuje obok lewego słupka bramki Almerii

19
    Brzydki faul Soriano w środku pola, ale gracz przyjezdnych nie doczekał się żółtej kartki

20
    Pierwsze dwadzieścia minut nie można nazwać widowiskiem najwyższych lotów

21
    Teraz przy piłce na włąsnej połowie utrzymują się przyjezdni, po chwili mamy świetną piłkę do wychodzącego Jonathana, ten próbuje lobować z dystansu bramkarza, ale czujny był Guaita!

23
    Wrzut z autu dla gości blisko pola karnego, piłka na chwilę wycofana, lecz szybko powraca w okolice szesnastki Getafe i tam Jonathan wywakczył rzut wolny na prawej flance, dobra okazja do dośrodkowania

24
    Była centra, ale piłka trafiła... w jedynego obrońcę stanowiącego "mur" druga próba wrzutki jeszcze gorsza, piłka wyrzucona poza linię końcową

26
    Nacarro szarżował prawą flanką i został zatrzymany dopiero w narożniku boiska, od autu gospodarze

27
    Długa piłka w pole karne miejscowych i dobre wyjście z bramki notuje Guaita

28
    W ostatnich kilku minutach to Almeria jest stroną atakującą i częściej utrzymującą się przy piłce, brakuje jej jednak dokładnej gry w okolicach szesnastki

29
    Gol dla Getafe!

A tymczasem ze świetną kontrą wyszli gospodarze! Zagranie na lewe skrzydło do Hinestrozy, ten wstrzeliwuje płasko piłkę w pole bramkowe rywali, tam najlepiej odnalazł się ALVARO VAZQUEZ i wepchnął ją do siatki!
    VAZQUEZ - 1:0

30
    Pół godziny gry za nami, po okresie dobrej gry Almerii prowadzenie obejmują gospodarze, którzy teraz utrzymują się w posiadaniu piłki

32
    Jak to nie wpadło???!!! Po świetnie rozegranej akcji Edgar dostaje piłkę na czystą pozycję z kilku metrów fatalnie kiksuje mając przed soba pusta bramkę!

34
    Miejscowi uspokajają grę, ich rywale póki co nie stosują zbyt wysokiego pressingu, czekają na własnej połowie by spróbować odebrać piłkę i skontrować

35
    Przejęli piłkę w końcu przejezdni, poszło długie podanie w kierunku Soriano, ten nie opanował dobrze piłki i wybija ją jeden z defensorów

36
    Nieudany atak prawą flanką ekipy Getafe, w prosty sposób stracił piłkę Valera

37
    Chwila przerwy w grze, małe problemy zdrowotne ma Hinestroza, potrzebna była pomoc medyczna

38
    Wracamy już do gry, przy piłce na swojej połowie utrzymują się przyjezdni

39
    Navarro próbował wymusić rzut wolny na prawym skrzydle tuż przy lini bocznej, sędzia nic tam nie widział

41
    Spokojny fragment gry, nie śpieszy się gospodarzom, którzy bez pośpiechu rozgrywają piłkę

42
    Po chwili mamy ten sam obrazek, tyle że ze strony gości, niewiele się dzieje w ostatnich minutach

43
    Ładne wystawienie piłki przed pole karne do Soriano, ten uderza z pierwszej piłki i zostaje zablokowany, będzie róg

44
    Centra do Jonathana, piłka idealnie spada mu na głowę, mocne uderzenie i kapitalny refleks Guaity ratuje gospodarzy od utraty gola!

45
    Akcja po drugiej stronie boiska, przedarł się prawą stroną jeden z piłkarzy Getafe, wycofanie przed pole karne i strzał tuż obok słupka!

45+1
    Pierwsza połowa skończona

Po 45 minutach na minimalnym prowadzeniu znajdują się gospodarze, choć nie można powiedzieć, że to oni przeważają w tym spotkaniu. Czekamy na drugą połowę, oby ciekawszą!

49
    W końcu wyszli z własnej połowy gracze Almerii, Dos Santos próbował długim zagraniem uruchomić kolegę z zespołu, ale nic z tego nie wyszło

50
    Gospodarze wywalczyli na prawym skrzydle wznowienie z autu na wysokości pola karnego, piłka zagrana do najbliższego zawodnika, centra trafia do Hinestrozy, ten uderza z głowki wprost w golkipera

51
    Na pozycji spalonej znalazł się piłkarz Almerii, protestował sugerując faul na swojej osobie

52
    Zagranie w stronę wbiegającego i będącego na czystej pozycji Hemeda, minimalnie szybszy był golkiper gospodarzy!

54
    Bardzo długa pilka w stronę Jonathana i jednocześnie bardzo niedokładna, od bramki zacznie Guaita

55
    Bardzo cierpi przy linii bocznej Hinestroza, coś stało się poważnego z jego barkiem w starciu z rywalem!

56
    Pierwsza żółta kartka dziś, właśnie dla piłkarza, który teraz zwija się z bólu

57
    Hinestroza nie wróci już do gry, lezy poza boiskiem i są przy nim lekarze, w jego miejsce pojawia się Castro

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Edgar (UD Almería).

60
    Godzina gry za nami, w ostatnim czasie jest mniej czystej gry w piłkę, coraz więcej mamy fauli

61
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Edgar, na boisku pojawia się Bifouma.

62
    Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Sammir, na boisku pojawia się Lafita.

64
    Bifouma dostał świetną piłkę od Jonathana przed pole bramkowe, mógł zrobić wszystko, a za długo zwlekał i został zablokowany!

65
    Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole bramkowe, tam odgwizdany faul gracza Getafe

66
    Ostra centra w szesnastkę gospodarzy i Lacen wybija piłkę na korner, po nim nie ma zagrożenia dla bramki gospodarzy, wznawia grę Guaita

68
    Piłak w siatce gości, wcześniej jednak faulowany był Bifouma, protestują miejscowi!

69
    Nieudana akcja przyjezdnych lewą stroną, w prosty sposób dał się przepchać Bifouma

70
    Brzydki faul Dos Santosa na Laficie, gracz Almerii zatrzymał kontre pociągając rywala za koszulkę i zasłużenie ogląda od arbtra żółtą kartkę

72
    Szybka akcja gospodarzy, Castro dostaje piłkę na środek, uderza zza szesnastki – pewnie broni Ruben

73
    Małe zamieszanie w polu karnym gości, ostatecznie piłka wybita na oślep przez jednego z obrońców

74
    Zmiana w drużynie UD Almería: z boiska schodzi Hemed, na boisku pojawia się Teerasil.

75
    Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Dos Santos, na boisku pojawia się Corona.

77
    Dużo walki w środku pola, częściej w posiadaniu futbolówki znajdują się przyjezdni, ale w ostatnim czasie nie mogą przebić się w pole karne przeciwnika

78
    Przejęta piłka przez Getafe, zagranie an prawo do Sarabii, ten wywalczył wrzut z autu

79
    Ładne rozegranie, piłkę na szesnastym metrze dostaje Vazquez, lecz traci ją przy próbie minięcia obrońcy

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Castro (Getafe CF).

81
    Krótkie rozegranie rzutu wolnego, podanie na prawo do Corony, ten chciał delikatnie wrzucić piłkę w pole karne, lecz zrobił to aż za słabo i spokojnie wybija piłkę pierwszy obrońca

82
    Ładna kontra gospodarzy, na wolne pole wychodzi Michel, jego strzał zostaje zablokowany, dopada do piłki Sarabia, ale nie trafia w nią czysto w świetnej sytuacji i piłka nie poleciała w światło bramki!

83
    Sarabia ukarany żółta kartką za protesty, domagał się odgwizdania faulu na nim

85
    Przedzierał się środkiem Jonathan, ale siła złego na jednego, prosta strata gracza Almerii

86
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, do piłki nikt nie doszedł, od autu wznowi Getafe

88
    Zmiana w drużynie Getafe CF: z boiska schodzi Vazquez, na boisku pojawia się Lago.

89
    Świetnym dryblingiem popisał się Sarabia, tuż przy linii końcowej ominął dwóch obrońców, zabrakło dobrego odegrania do ktregoś z partnerów

90
    Róg dla gości, centra w środek pola karnego, świetnie wychodzi Guaita i wybija piłkę poza linię boczną

90+1
    Cztery minuty doliczone przez sędziego

90+2
    Chaotycznie atakuje Almeria, ciężko jej będzie odwrócić losy tego spotkania

90+3
    Gospodarze wybijają jpiłkę byle dalej od własnego pola karnego, nikogo nie ma już w ich ataku

90+5
    Koniec meczu

Getafe obroniło swoje prowadzenie i inkasuje pierwsze punkty w nowym sezonie. Almeria pozostaje z jednym oczkiem. Obie drużyny nie stworzyły nam dzisiaj pasjonującego widowiska

Dziekuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu lajfy.com! (21:54:56)