Lechia – Ruch 3:3 (koniec) | Podbeskidzie – Legia 2:1 (koniec) | Lech P. – Cracovia 1:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1 (2:1)
Legia Warszawa
Niedziela 31.08.2014, 15:30 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa

Leszek Ojrzyński triumfuje! Kolejne zwycięstwo Podbeskidzia, tym razem z Mistrzem Polski – Legią Warszawa! Zasłużone zwycięstwo bielszczan w dzisiejszym meczu. Legia z kolei odnosi drugą porażkę w tym sezonie. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje, tylko w Lajfy.com! (17:30:55)

90+5
    Rzeźniczak ogląda kartkę. Puszczają nerwy Legionistom.

90
    Sędzia podobnie jak w pierwszej połowie, tak i teraz postanowił doliczyć cztery minuty.

84
    Ostatnia zmiana tego meczu. Malinowski w miejsce Chmiela.

82
    To mogła być akcją dająca nadzieję na remis! Orlando Sa myli się o dosłownie centymetry!

78
    W między czasie kartką ukarany Górkiewicz za faul.

75
    Umknęła mi ta sytuacja. Sokołowski ukarany żółtkiem za faul na Koseckim.

71
    Broź w miejsce Bereszyńskiego na ostatnie dwadzieścia minut.

65
    Krzysztof Chrapek w miejsce Maćka Korzyma. Dobre spotkanie napastnika Podbeskidzia, który zdobył bramkę na 2:1.

62
    Konieczny ukarany kartką.

61
    Ależ zakotłowało się w polu karnym Legii! Pierw Sokołowski został zablokowany przy próbie z 11. metrów! Po chwili Korzym nie zorientował się, gdzie spadła piłka i nie oddał strzału.

59
    Chmiel znakomicie to rozwiązał! Wbiegł z piłką w pole karne, dryblował i uderzył z ostrego kąta! Górą Kuciak! Najlepsza okazja dla Podbeskidzia w drugiej połowie.

58
    Patejuk kończy udział w tym meczu. Kwame w jego miejsce.

46
    Rado w miejsce Saganowskiego. Żyro za Szwocha.

Dwa celne strzały Podbeskidzia i... dwie bramki! Tak się gra! Zasłużone prowadzenie bielszczan, którzy po dwóch błędach obrony Legii zdobyli dwa gole. Wracamy za kwadrans na stadion w Bielsku-Białej!

45+4
    Ogromne gwizdy na stadionie! Brzyski grał na czas i uciekał wręcz od sędziego, który chciał pokazać zawodnikowi Legii żółty kartonik.

45
    Sędzia doliczył cztery minuty do pierwszej połowy.
    Maciej KORZYM - 2:1

38
    Gol dla Podbeskidzia!
    Podbeskidzie znów wychodzi na prowadzenie! Wszystko wskazywało na gości, że to oni zdobędą bramkę! MACIEJ KORZYM ograł Rzeźniczaka, a po chwili uderzył tak mocno, że piłka po interwencji Kuciaka wpadła do bramki!

36
    Dobrze zachował się Korzym. Była szansa na wyjście z kontrą, ale Szwoch ją zatrzymał. Żółtko dla zawodnika z Warszawy.

33
    Vrdoljak walczył z dwoma rywalami. Niestety dla sędziego – zbyt agresywnie. Kartka dla pomocnika Legii.
    Orlando SÁ - 1:1

25
    Gol dla Legii!
    Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego. Do piłki najwyżej wyskakuje ORLANDO SA, który głową kieruje ją do bramki! Wyrównanie po 25 minutach!
    Anton SLOBODA - 1:0

8
    Świetna akcja Podbeskidzia! Korzym próbował dośrodkować spod końcowej linii boiska. Pierwsza próba została zablokowana, ale druga już nie. Źle wybita piłka przed pole karne, tam był ANTON SLOBODA, który mocnym strzałem po ziemi nie dał szans bramkarzowi!