Stany Zjednoczone – Iran 2:3 (koniec) | Argentyna – Serbia 1:3 (koniec) | Belgia – Portoryko 3:0 (koniec)
Wenezuela – Kamerun 3:1 (koniec) | Australia – Polska 0:3 (koniec) | Francja – Włochy 2:3 (koniec)
Argentyna
1
17 25 21 21
Serbia
3
25 20 25 25
Wtorek 02.09.2014, 13:00 • Hala Stulecia, Wrocław • Mistrzostwa Świata - Polska 2014

21:25
    Nie kończy Conte, w kontrataku po skosie trafia N. Kovacević. Serbia pokonuje Argentynę 3:1!

21:24
    N. Kovacević nie do zatrzymania na lewym skrzydyle. Matchball dla Serbii, ale o czas prosi jeszcze trener Kolaković.

18:22
    N. Kovacević świetnie przyjmuje i po chwili punktuje atakiem z pipe'a. Czas dla reprezentacji Argentyny.

12:16
    Pojedynczy blok De Cecco!

10:16
    As serwisowy Nikića! Druga przerwa techniczna, Serbowie bardzo blisko zwycięstwa w tym meczu!

10:15
    Piękny atak po długim skosie na potrójnym bloku Atanasijevića!

8:14
    Gonzalez zablokowany na prawej stronie przez Stankovića. Czas dla Julio Velasco.

7:13
    Gwóźdź Podrascanina w 3 metr!

6:11
    Gonzalez próbował trafić po skosie, ale popełnił błąd. Argentyńczycy biorą wideoweryfikację, ale decyzja wciąż na ich niekorzyść.

4:8
    Solé ze środka atakuje wyraźnie w aut. Pierwsza przerwa techniczna przy dużym prowadzeniu Serbów.

21:25
    Psuje serwis rozgrywający drużyny z Ameryki Południowej. Set dla Serbii!

21:24
    Szósty punkt z rzędu dla Argentyny po zagrywce Uriarte! Czas dla Serbów!

18:24
    Seria błądów reprezentacji Serbii. Atanasijević posyła piłkę w aut. Trener Kolaković prosi o czas.

15:24
    Kontratak Serbów i znowu pewny N. Kovacević. Setball dla ekipy z Europy.

13:20
    Złe rozegranie na prawe skrzydło do Gonzaleza i Uriarte wchodzi za De Cecco.

12:17
    Zerwał atak na środku Solé. Wideoweryfikację biorą Argentyńczycy, ale zupełnie nic im ona nie daje.

12:16
    Nikić odrzucony od siatki na lewej stronie. Z trudem radzi sobie skrzydłowy Serbii. Druga przerwa techniczna i wyraźne prowadzenie Europejczyków.

10:14
    Quiroga na powitanie odbił się jak od ściany od bloku Jovovića i Podrascanina. Czas dla Julio Velasco.

10:13
    Świetna akcja w obronie Serbów i na końcu Nikić przedziera się na środku siatki! Quiroga za Filardiego.

10:11
    W ostatniej chwili uchylił się przed piłkę lecącą w aut N. Kovacević. Błąd Filardiego i czas dla reprezentacji Argentyny.

10:10
    Kontratak Argentyny, ale na lewym ataku zablokowany przez Podrascanina Gonzalez.

8:7
    Blok-aut po mocnym uderzeniu Gonzaleza. Pierwsza przerwa techniczna w trzecim secie przy minimalnym prowadzeniu Argentyńczyków.

6:5
    Bomba Gonzaleza z zagrywki i nie przyjmuje tego Nikić!

25:20
    Okazja do kontry dla Serbii, ale błąd popełnia Nikić. Druga partia ląduje na konto Argentyny!

24:19
    Bardzo długa akcja i festiwal gry w obronie Argentyńczyków! Na końcu myli się znowu Nikić i Setball dla ekipy z Ameryki Południowej!

23:19
    Świetny podwójny blok Conte i Ramosa na Nikiću! Drugi czas dla szkoleniowca Serbii.

21:18
    Argentyna odjeżdża na trzy punkty po uderzeniu Conte. Czas dla trenera Kolakovića.

20:18
    Fantastyczny atak Conte z pipe'a i kolejna wideoweryfikacja. Chyba pierwsza decyzja na niekorzyść Serbii w tym meczu.

19:18
    Blok-aut po mocnym uderzeniu Atanasijevića. Argentyna prosi o challange, ale nic im to nie daje. Kolejna pogawędka między sędziami a jedną z drużyn.

16:14
    Skutecznie na prawej stronie Gonzalez. Pierwsza przerwa techniczna i dwupunktowe prowadzenie Argentyny.

8:6
    Odważna decyzją sędziego, który gwiżdzę piłkę rzuconą przez N. Kovecevića podczas przyjęcia. Pierwsza przerwa techniczna.

5:3
    Punktowa zagrywka Gonzaleza! Nie przyjmuje tego Nikić!

17:25
    Dokłada blok Podrascanin! Pierwszy set wygrywają bardzo pewnie Serbowie!

17:24
    Kapitalny atak Podrascanina z krótkiej. Setball dla Serbów.

16:22
    Atanasijević nie kończy, po chwili w aut bez bloku atakuje Stanković, ale jeden z Argentyńczyków wpada w siatkę. Czas dla Argentyny.

15:21
    Szczęśliwy punkt zdobyty przez Serbów. O czas prosi Julio Velasco.

14:19
    Aut po ataku Gonzaleza z prawej strony. Drugi sędzia pokazuje, że siatka została dotknięta. Znowu będzie powtórzenie akcji, po długiej dyskusji z Serbami.

14:19
    Z sytuacyjnej piłki atakował Conte. Świetnie blokuje go Stanković! Quiroga wchodzi za Conte.

13:17
    Mocna zagrywka Podrascanina i nie przyjmuje tego Conte!

13:16
    Duża pomyłka na prawym skrzydle Conte. Druga przerwa techniczna przy kilkupunktowym prowadzeniu ekipy z Europy.

8:7
    Źle przyjmują Serbowie, w odpowiedzi na raty atak z krótkiej kończy Solé. Pierwsza przerwa techniczna w tym meczu.