Stany Zjednoczone – Iran 2:3 (koniec) | Argentyna – Serbia 1:3 (koniec) | Belgia – Portoryko 3:0 (koniec)
Wenezuela – Kamerun 3:1 (koniec) | Australia – Polska 0:3 (koniec) | Francja – Włochy 2:3 (koniec)
Wenezuela
3
25 25 31 25
Kamerun
1
22 21 33 14
Wtorek 02.09.2014, 16:30 • Hala Stulecia, Wrocław • Mistrzostwa Świata - Polska 2014

25:14
    Po przerwie Wenezuela wyprowadza kończącą akcję!

24:11
    As serwisowy Wenezuelczyka i będzie piłka meczowa!

16:9
    As serwisowy Montoyi i Wenezuela wysoko prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

8:5
    Wenezuelczycy ładnie zamknęli kierunek rywalowi i Latynosi prowadzą 8:5 na pierwszej przerwie technicznej w tym secie.

31:33
    Kapitan Kameruńczyków przedarł się przez potrójny blok i ten mecz będzie toczył się dalej!

27:26
    Moussa nie mógł zdecydować się czy przepuścić piłkę i w końcu ta trafiła go w głowę. Wybuch śmiechu w Hali Stulecia i piłka meczowa dla Wenezueli!

24:24
    Wounembaina dotyka siatki w decydującym momencie i zamiast seta dla Kamerunu jest po 24!

23:24
    Dobra krótka i będzie piłka setowa dla Kamerunu!

16:15
    Kameruńczycy nie wykorzystali swojej szansy w kontrze- autowy atak, ale trzeba zauważyć, że piłka była wystawiona za plecy atakującego. Druga przerwa techniczna w trzeciej partii.

6:8
    Kamerun pierwszy raz schodzi na przerwę techniczną z prowadzeniem.

25:21
    Pinerua wreszcie kończy drugą partię!

24:16
    Efektowne rozegranie gracza Wenezueli i ten zespół ma piłkę setową!

16:10
    Zepsuta zagrywka Kameruńczyka i jego zespół wysoko przegrywa na drugiej przerwie technicznej w drugiej partii.

8:4
    Dobra kiwka na skrzydle i Wenezuela schodzi na przerwę techniczną z wyraźnym prowadzeniem.

25:22
    Kapitan Wenezueli udanie atakuje i kończy pierwszą partię!

24:21
    Piłka setowa dla Wenezueli!

16:12
    Gonzalez trafił techniczną zagrywką w linię końcową! Wenezuela utrzymuje prowadzenie, a obie ekipy schodzą na przerwę techniczną.

8:6
    Monotya dostał piłkę na pojedynczym bloku i nie miał problemów ze skończeniem tej akcji. Prowadzenie Wenezueli na pierwszej przerwie technicznej.

Mariusz Dygant

Wenezuela: Carrasco, Paez, Pinerua, Gomez, Gonzalez, Salerno, Contreras, Montoya, Rodriguez, Pirela, Escobar, Cedeno libero: Mata i Briceno
    Kamerun: Mbutngam, Adeke, Ag, Mboulet, Feughouo, Nyabeye, Moussa, Wounembaina, Bitjaa, Dolegombai, Boyomo, Dolegombai, Mefani libero: Kamto i Bindop

Sędziowie: Wensheng (Chiny) – Vera Mechan (Peru)