Bułgaria – Kanada 2:3 (koniec) | Kuba – Niemcy 0:3 (koniec) | Meksyk – Chiny 1:3 (koniec)
Finlandia – Korea Płd. 3:0 (koniec) | Egipt – Rosja 0:3 (koniec) | Tunezja – Brazylia 0:3 (koniec)

15:25
    I koniec! Pewny atak na koniec Ilnikina!

14:24
    Świetna kombinacja, atak Pawłowa i meczowa!

13:22
    Apalikov pewnie ze środka. Przerwa na życzenie Ibrahima Eldina.

8:16
    Pomimo walki w przyjęciu, as serwisowy Apalikova i kolejna przerwa techniczna przy prowadzeniu Sbornej!

15:25
    Serwis Rosjan i do tego punktowy! Drugi set również dla podopiecznych Woronkowa!

15:24
    Kiwa na środku Muserski i piłka setowa dla Rosjan.

15:22
    Przerwa na żądanie trenera Ibrahima Eldina, druga w tym secie.

11:16
    Muserski kolejny dobry atak, tym razem ze środka i kolejna przerwa techniczna przy prowadzeniu Rosjan!

5:11
    Przerwa na życzenie trenera Ibrahima Eldina.

4:8
    Rosjanie bezbłędni w linii obrony i ze środka atak Ilinika. Pierwsza przerwa techniczna!

22:25
    Autowy blok Egipcjan i pierwszy set dla podopiecznych Andrieja Woronkowa!

21:24
    Abdalla atakuje daleeeeeeko w aut! Piłka setowa dla Sbornej!

20:22
    Skrót i z problemami Egipcjanie, oddanie piłki, atak Rosjan, obrona i podwójne odbicie Abdalli! Przerwa na życzenie Ibrahima Eldina!

14:16
    Po długiej akcji Muserski i Spiridonov zdobywają punkt blokiem. Druga przerwa techniczna i prowadzenie Rosjan!

8:7
    Spiridonov źle przyjmuje zagrywkę, przechodzi ona na stronę rywali i skuteczny atak z ich strony. Pierwsza przerwa techniczna!

Piotr Grabowski

Egipt: Abdalla, El Sayed, Abdelhay, Elkotb, Youssef, Badawy, Thakil, Abdelkader, Atia, Abdelrehim, Elhalim, Abou
    Libero: Moawad

Rosja: Grankin, Makarow, Moroz, Pawło, Apalikow, Aszczew, Wolwicz, Muserski