Czerepowiec – Niżny Nowogród 0:2 (koniec) | HC Slovan – Zagrzeb 5:2 (koniec)
Severstal Czerepowiec
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Torpedo Niżny Nowogród
Czwartek 04.09.2014, 17:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Kontinental Hockey League

59:55
    Gol dla Torpedo!

Przechwyt krążka, długie podanie do niekrytego WADIMA KRASNOSLABOCEWA i ten pakuje gumę do pustej bramki!

59:45
    Zjeżdża do boksu Stepanek!

59:35
    Szansa dla Severstalu, kontra lewym skrzydłem i znów na przeszkodzie stanął Kasutin!

59:00
    Minuta do końca regulaminowego czasu!

58:30
    Kagarlickij ukarany dwoma minutami, ciężko będzie miejscowym dziś o punkty!

55:40
    Nokelainen ukarany dwoma minutami

55:05

Doczekaliśmy się bramki! Małe zamieszanie w tercji gospodarzy i z bliska krążek do siatki pakuje DMITRIJ KAZJONOW!

37:05
    Znów zakotłowało się pod bramką miejscowych, Stepanek aż wepchnięty w nią! Wcześniej Salminen z dobrej pozycji uderzył wprost w golkipera Severstala. Gola nie ma, sprawdzają to jeszcze sędziowie!

36:25
    Dwie minuty dla Czernowa

33:40
    Dwie minuty dla Hietanena! Torpedo przez chwilę musi grać w podwójnym osłabieniu!

32:30
    Kara 2+10 dla Walentenki za niebezpieczny atak w okolicę szyji przeciwnika!

29:30
    Znów na posterunku był Kasutin! Chciał dobijać Urbom, został zablokowany!

27:35
    Dwie minuty kary dla Walentenki
    Okazja Nikoncewa

24:40
    Kapitalna interwencja Kasutina! Krążek zagrany na czystą pozycję do Nikoncewa, ten od razu strzela, ale zdołał odbić to bramkarz Torpeda!

21:40
    Tylko przez chwilę, na ławce kar Nikontsew
    Strzał Buchnewica

19:55
    Tuż przed przerwą blisko gola był Buchnewic, krążek trafił w poprzeczkę!