Chorwacja – Cypr 2:0 (koniec) | Belgia – Australia 2:0 (koniec) | Włochy – Holandia 2:0 (koniec)
Francja – Hiszpania 1:0 (koniec)
Włochy
2:0 (2:0)
Holandia
Czwartek 04.09.2014, 20:45 • Stadio San Nicola, Bari • Spotkania towarzyskie

To wszystko na dziś, zapraszamy na nasze kolejne relacje! (22:40:19)

Arbiter zakończył towarzyskie spotkanie pomiędzy Włochami i Holandią. Mecz mógł się podobać, ale w zasadzie jedynie w pierwszej połowie. Wszystko ustawiła szybko zdobyta bramka, a przede wszystkim czerwona kartka już w 9. minucie.

90+3

90+1
    Rozpoczął się doliczony czas gry. Doliczone zostały minimum dwie minuty.

89
    Arbiter powinien zlitować się nad Holandią i nie doliczać ani minuty. Goście ewidentnie czekają na końcowy gwizdek.

87
    Niezła centra Candrevy, ale równie dobrze spisali się defensorzy gości.

87
    Po interwencji Sneijdera będzie rzut rożny dla gospodarzy.

87
    Zaskakuje dziś pozytywnie Bonucci. Tym razem próba prostopadłego podania w stronę Giovinco, ale dobrze zachowali się środkowi obrońcy Holandii.

86
    Zmiana w drużynie Holandia: z boiska schodzi Wijnaldum, na boisku pojawia się Fer.

85
    Nieco ponad pięć minut do końca meczu, a obraz gry się nie zmienia. Pressing Włochów zmusza przyjezdnych do podawania między sobą na własnej połowie.

82
    Wściekły teraz Kuyt. Krzyczy, protestuje, a arbiter ani myśli odgwizdać rzut wolny.

81
    Zmiana w drużynie Holandia: z boiska schodzi van Persie, na boisku pojawia się Narsingh.

80
    Kapitalne dośrodkowanie Pasquala z lewej strony! Piłka spadła dokładnie na głowę Destro, ale ten nie potrafił skierować jej do bramki!

79
    Agresywnie teraz próbował odebrać piłkę Astori. Na szczęście nie trafił w rywala po dość groźnie wyglądającym wślizgu.

77
    Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Immobile, na boisku pojawia się Giovinco.

76
    Kwadrans do końca. Szykują się kolejne zmiany, a na boisku w dalszym ciągu wieje nudą.

74
    Brzydki faul Verrattiego na Sneijderze i zasłużona żółta kartka.

73
    Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Zaza, na boisku pojawia się Destro.

73
    Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Darmian, na boisku pojawia się Candreva.

Tomasz

Gole: 3. Immobile, 10. Rossi (kar.)

Kartki:   74. Verratti (ITA)   9. Indi (NED)

Włochy: Sirigu – Ranocchia, Bonucci, Astori – Darmian (73 Candreva), Marchisio (64 Verratti), De Rossi (C) (67 Parolo), Giaccherini, De Sciglio (67 Pasqual) – Immobile (77 Giovinco), Zaza (73 Destro)

Zmiany: Buffon, Padelli, Perin – Ogbonna, Candreva, Florenzi, Maggio, Parolo, Pasqual, Verratti, Destro, Giovinco, Quagiarella, Poli, Chiellini, El Shaarawy

Holandia: Cillessen – Janmaat, de Vrij, Martins Indi, Blind – Wijnaldum (86 Fer), Sneijder, de Jong (63 Pieters) – Kuyt, van Persie (C) (81 Narsingh), Lens (12 Veltman)

Zmiany: Krul, Zoet – van der Wiel, Veltman, Pieters, Verhaegh, Narsingh, Afellay, Fer, Klaassen, Depay

Sędziowie: Sergey Karasev – Anton Averaniov, Tikhon Kalugin (Rosja) – Antonio Damato (Włochy)

Widownia: 48 000