3:4 (2:1, 1:2, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie-Zdrój
Piątek 05.09.2014, 17:30Mecze towarzyskie

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:43:31)

Koniec spotkania! JKH GKS Jastrzębie-Zdrój po całkiem niezłym spotkaniu pokonuje na wyjeździe MsHK DOXXbet Żylina 4:3! To drugie zwycięstwo zawodników Jastrzębia nad Żyliną tego lata.

60:00

59:16
    Przerwa na żądanie dla MsHK DOXXbet Żylina.

59:00
    Rozpoczyna się już ostatnia minuta regulaminowego czasu gry!

57:23
    Odrobny pewnie broni po strzale Drabka.

56:30
    Żylina rzuciła się do ofensywy. Do zakończenia meczu nieco ponad trzy minuty.

55:42
    Bramka dla JKH GKS Jastrzębie-Zdrój!
    Bramkę zdobył MACIEJ DANIELUK.

GOOL! Jastrzębie na prowadzeniu! Matusik świetnie podał do MACIEJA DANIELUKA, który pokonuje Meravy'ego i wyprowadza JKH na prowadzenie!

54:23
    Nemeczek mocno spod niebieskiej, Meravy odbija krążek parkanami.

53:04
    Gra toczy się w szybkim tempie, ale nie mamy zbyt wiele dobrych strzałów na bramkę zarówno Odrobnego jak i Meravy.

51:45
    W ostatnich minutach na lodzie znacznie aktywniejsza gra Jastrzębia. Czyżby zapowiadała nam się czwarta bramka dla JKH?