Stal S. W. – Znicz 3:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Nadwiślan 3:2 (koniec) | Wisła Pu. – Siarka T. 1:1 (koniec)
Zagłębie S. – Rozwój 1:3 (koniec) | Kotwica – Raków 0:1 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
0:1 (0:1)
Raków Częstochowa
Sobota 06.09.2014, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga

W dzisiejszym spotkaniu pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Rakowem Częstochowa wygrywają przyjezdni 1:0. Dziękuję za śledzenie relacji oraz pragnę zaprosić do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (19:53:20)

90+4

90+1
    Sędzia doliczył 4 minuty.

87
    Jeszcze tylko trzy minuty regulaminowego czasu gry. Zwycięstwo Rakowa jest już praktycznie na wyciągnięcie ręki.

80
    Do końca pojedynku pozostało zaledwie 10 minut. Na prowadzeniu wciąż częstochowianie.

75
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Brzęczek, na boisku pojawia się Porochnicki.

69
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Pawlusiński, na boisku pojawia się Alves.

63
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Ropiejko, na boisku pojawia się Biegański.

63
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Skórecki, na boisku pojawia się Bułka.

60
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Balogun, na boisku pojawia się Pełka.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Soczyński (Kotwica Kołobrzeg).

56
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Da Silva, na boisku pojawia się Góra.

54
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Pikuła, na boisku pojawia się Korczyński.

51
    Fenomenalną okazję na doprowadzenie do remisu miał Skórecki! Zawodnik otrzymał świetne podanie, lecz nieczysto trafił w futbolówkę!

46

Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawa. Zabrakło emocjonujących akcji. Częstochowianom udało się wywalczyć rzut karny, z którego zdobyli gola. Poza tym okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Miejmy nadzieję, że sytuacja ta ulegnie zmianie w drugiej połowie i będziemy świadkami emocjonującego widowiska!

45+2

45+1
    Żółtym kartonikiem zostaje ukarany Paweł Szutenberg (Kotwica Kołobrzeg).

43
    Za około 2 minuty sędzia powinien odgwizdać koniec pierwszej połowy.

34
    Gol dla Rakowa!
    Bez najmniejszych problemów piłkę do siatki Miki skierował DAWID PAWLUSIŃSKI.

33
    Balogun faulowany w polu karnym. Będziemy mieli jedenastkę dla Rakowa!

30
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostał już zaledwie kwadrans.

20
    Fantastyczną okazję strzelecką miał Artur Pląskowski, jednak jego uderzenie zostało zablokowane. Po 20 minutach wciąż 0:0.

10
    Za nami dziesięć minut gry. Póki co rezultat remisowy.

1

Wyjściowe jedenastki obu drużyn przedstawiają się następująco:

Kotwica Kołobrzeg: Mika – Soczyński, Poznański, Szutenberg, Mularczyk, Pietras, Pikuła, Rydzak, Skórecki, Bejuk, Ropiejko

Raków Częstochowa: Wróbel – Pluta, Reiman, Da Silva, Pląskowski, Kmieć, Pawlusiński, Brzęczek, Holik, Mońka, Balogun.

Raków Częstochowa zremisował 1:1 przed własną publiką z Zagłębiem Sosnowiec.

W ostatniej kolejce Kotwica dała swoim kibicom prawdziwe show i na wyjeździe, aż 5:1 rozgromiła Limanovię Limanova.

Dwa oczka więcej zgromadzili gracze Rakowa Częstochowa, którzy w tabeli również o dwie pozycje wyprzedzają swoich sobotnich rywali.

Kotwica Kołobrzeg po sześciu rozegranych meczach ma w dorobku osiem punktów. "Kotwa" plasuje się w środku stawki, na 10 miejscu.

Kotwica Kołobrzeg podejmie w sobotnie późne popołudnie Raków Częstochowa. Zapraszamy na relację live, w której będziemy informowali Państwa o przebiegu tego meczu.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Mateusz

Gole: 34. Pawlusiński (kar.)

Kartki:   45+1. Szutenberg (KTW), 59. Soczyński (KTW)

Kotwica Kołobrzeg: Mika – Soczyński, Poznański, Szutenberg, Mularczyk, Pietras, Pikuła (54. Korczyński), Rydzak, Skórecki (63. Bułka), Bejuk, Ropiejko (63. Biegański)
    Zmiany: Kamola, Bułka, Strzelecki, Korczyński, Kokosiński, Rak, Biegański

Raków Częstochowa: Wróbel – Pluta, Reiman, Da Silva (56. Góra), Pląskowski, Kmieć, Pawlusiński (69. Alves), Brzęczek (75. Porochnicki), Holik, Mońka, Balogun (60. Pełka)
    Zmiany: Kos, Góra, Serafin, Porochnicki, Pełka, Baraniak, Alves

Sędziowie: T. Białek, K. Maciaszczyk, M. Gogolewski, Ł. Karski