Serbia – Francja 1:1 (koniec)
Serbia
1:1 (0:1)
Francja
Niedziela 07.09.2014, 20:45 • Stadion Partizana (Belgrad) • Spotkania towarzyskie

Po dość wyrównanym spotkaniu Serbia remisuje w meczu towarzyskim z Francją. Obie bramki padły po stałych fragmentach gry, zwłaszcza rzut wolny w wykonaniu Kolarova mógł zrobić wrażenie. Obaj bramkarze pokazali klasę i głównie dzięki nim ten mecz nie kończy się wyższym wynikiem. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (22:40:08)

90+3

90+3
    Prawdopodobnie ostatni stały fragment gry w tym meczu- rzut rożny dla Francji.

90+2
    Matic zastawił się z piłką, ale nie zdołał się z nią obrócić w kierunku bramki.

90+1
    3 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta tego spotkania. Francja jeszcze próbuje! Strzał Benzemy zza pola karnego został jednak zablokowany.

88
    Francuscy obrońcy zażegnują niebezpieczeństwo po tym stałym fragmencie, choć przez chwilę było bardzo gorąco!

87
    A. Mitrovic wygrał pojedynek o górną piłkę, oddał ją do Kolarova, który wywalczył rzut rożny.

86
    Zmiana w drużynie Serbia: z boiska schodzi Marković, na boisku pojawia się Ljajic.

85
    Benzema sprytnie oddał piłkę na skrzydło do Valbueny, ale ten został złapany na spalonym.

83
    Korner dla Francji, ale tym razem dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry było zbyt krótkie.

82
    Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Sissoko, na boisku pojawia się Valbuena.

80
    Gol dla Serbii!
    Bramkę zdobył ALEKSANDAR KOLAROV, który fenomenalnie uderzył z rzutu wolnego! Lloris rzucił się we właściwym kierunku, ale strzał był precyzyjny i bardzo mocny!

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Djuricic (Serbia).

77
    Stojković celnie wykopał piłkę na połowę rywali, ale jego partnerzy nie zdołali się przy niej utrzymać. Serbowie ambitnie walczą o wyrównanie, ale brakuje im kreatywności z przodu.

75
    Zmiana w drużynie Serbia: z boiska schodzi Djordjevic, na boisku pojawia się A. Mitrović.

74
    Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Pogba, na boisku pojawia się Matuidi.

74
    Aut dla Francji. Trójkolorowi starają się wciągnąć rywali na swoją połowę, aby wykorzystać szybkość skrzydłowych i wyprowadzić zabójczy kontratak.