Jekaterynburg – HC Slovan 1:3 (koniec) | Niżny Nowogród – Czelabińsk 4:5 (1:2 po rz. karnych)
Awtomobilist Jekaterynburg
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
HC Slovan Bratysława
Poniedziałek 08.09.2014, 15:00 • Aréna Uralec Jekaterinburg, Jekaterynburg, Rosja • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:23:08)

Koniec spotkania! Slovan Bratysława nadal nie pokonany. Słowacy po trzech meczach mają komplet punktów i są liderem Konferencji Zachodniej KHL!

60:00
    SUROVY - 1:3

59:26
    Gol dla Slovana!
    Bramkę zdobył TOMAS SUROVY.

GOL! TOMAS SUROVY strzałem do pustej bramki ustala wynik tego spotkania. 3:1 dla Slovanu!

59:05
    Pusta bramka gospodarzy.

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:42
    Jekaterynburg w pełnym zestawieniu.

57:34
    Bratysława spokojnie rozgrywa zamek pod bramką Kovářa.

56:42
    Lepistö z karą mniejszą za zahaczanie. Slovan będzie grał w przewadze.

56:09
    Kotłuje się pod bramką Slovana! Lewandowski nie trafił do odsłoniętej bramki Backlunda!

55:10
    Kamorow mocno z okolic niebieskiej, Backlund broni parkanami.

53:34
    Bratysława stawia teraz na grę w obronie. Goście rozbijają niemal każdą akcję gospodarzy.

52:12
    Bramkę zdobył MILAN BARTOVIČ.

GOOOL! Kapitalna kontra Slovanu, pierwsza w tej tercji i od razu bramka! Tičar podał na drugą stronę do MILANA BARTOVIČA, który pokonuje Kovářa! 2:1 dla Slovanu!

51:52
    Niedokładne zagranie jednego z gości i mamy uwolnienie.

50:34
    Spora przewaga hokeistów Awtomobilistu w tej części spotkania. Slovan jak na razie bezradny w ofensywie.

49:54
    Bratysława na lodzie w pełnym zestawieniu.

49:12
    Slovan wybija gumę daleko do tercji obronnej gospodarzy.

48:06
    Backlund mrozi gumę po mocnym strzale Megalińskiego spod niebieskiej.

47:54
    Sersen otrzymał karę mniejszą za trzymanie. Jekaterynburg w przewadze.

47:30
    Slovan nie może przedostać się przed bramkę Kovářa. Świetną pracę odwalają gospodarze w defensywie.

46:10
    Słowacka drużyna na lodzie już w pełnym zestawieniu.

45:18
    Jak na razie słaba gra Awtomobilistu w przewadze. Gospodarze teraz na spalonym.

44:10
    Brejčák na ławce kar za zahaczanie. Jekaterynburg w przewadze.

43:51
    Lepistö do Petrużalka, a ten trafia w bandę za bramąi Backlunda.

43:23
    Dobra interwencja golkipera gospodarzy po uderzeniu Jegliča.

42:34
    Teraz Slovan aktywniej w ofensywie. Sporo dzieje się pod bramką Kovářa.

41:21
    Świetne uderzenie Bumagina! Niewiele brakło a Jekaterynburg prowadziłby już 2:1!

40:30
    Jekaterynburg od razu rzucił się do ofensywy.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla gospodarzy.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 16:50.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry mamy remis 1:1. Bramki w tej części gry zdobywali Lazarew oraz Netik.

40:00
    Druga tercja skończona.
    Anton LAZAREW - 1:1

39:22
    Gol dla Jekaterynburga!
    Bramkę zdobył ANTON LAZAREW.

GOOL! Mamy remis! Gospodarze wykorzystują grę w przewadze. Ogromne zamieszanie przed bramką Bratysławy wykorzystał ANTON LAZAREW, który dosyć szczęśliwie pokonuje Backlunda. 1:1!

38:44
    Baranka na ławce kar za zahaczanie. Gospodarze w przewadze.

38:20
    Nieporozumienie Bartoviča z Baranką. Jekaterynburg rusza z kontratakiem.

37:06
    Gospodarze teraz się pospieszyli i wybili gumę na uwolnienie.

36:29
    Gra została już wznowiona.

36:29
    Dłuższa przerwa w grze z powodu braku arbitra.

36:29
    Guma po strzale Mihalika uderzyła jednego z sędziów w twarz. Nieprzyjemna sytuacja. Arbiter zjeżdża z lodu.

36:12
    Awtomobilist od dłuższej chwili gra w pełnym zestawieniu, ale Slovan wciąż utrzymuje się w ofensywie.

35:12
    Jekaterynburg gra już w piątkę.

34:23
    Sporo uderzeń na bramkę Kovářa oddają teraz zawodnicy Slovana.

33:12
    Jekaterynburg ponownie zagra w osłabieniu. Na ławkę kar odesłany Triamkin za zahaczanie.

32:46
    Backlund pewnie mrozi gumę po niezbyt udanym strzale Simakowa.

32:06
    Uwolnienie po stronie słowackiego zespołu. Wznowienie gry w tercji obronnej Slovanu.

31:04
    Jekaterynburg wciąż w posiadaniu krążka. Gra gospodarzy pozostawia jednak wiele do życzenia w dzisiejszym starciu.

30:11
    Slovan Bratysława na lodzie już w pełnym zestawieniu.

30:03
    Ogromne zamieszanie pod bratysławską bramką! Gdyby nie ofiarna interwencja jednego z defensorów Slovanu byłoby 1:1!

29:34
    Gospodarze jak na razie nie zdołali w większym stopniu zagrozić bramce Backlunda podczas tej gry w przewadze.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 2500 widzów.

28:11
    A teraz w przewadze zagra Awtomobilist. Baranka z dwoma minutami za spowodowanie upadku przeciwnika.

28:02
    Jekaterynburg na lodzie już w pełnym zestawieniu.

27:03
    Jak na razie Slovan nie może założyć zamku w tercji obronnej gospodarzy.

26:20
    Z kontratakiem podczas gry w osłabieniu ruszyli gospodarze. Zawodnicy Slovana zdążyli się jednak wrócić do defensywy.

26:03
    Kolejna kara dla gospodarzy. Dwie minuty za rzucenie na bandę otrzymał Komarow.

26:03
    Szybki kontratak ze strony Jekaterynburgu. Pewnie jednak broni Backlund.
    Tomas NETIK - 0:1

25:21
    Bramkę zdobył TOMAS NETIK.

GOOOL! W końcu mamy otwarcie wyniku spotkania! Tym razem dobrze rozegrana gra w przewadze gości. TOMAS NETIK idealnie przymierzył z nadgarstka i pokonał Kovář strzałem pod poprzeczkę. 1:0 dla Slovanu.

24:45
    Bratysława zagra w przewadze. Bumagin otrzymał karę mniejszą za zahaczanie.

24:19
    Pewna interwencja Backlunda po niegroźnym strzale Simakowa.

23:23
    Slovan na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

22:31
    Ładne uderzenie Ölveckiego z okolic niebieskiej. Dobrze broni jednak Kovář.

21:34
    Ogromne problemy Jekaterynburg z wprowadzeniem gumy do tercji ataku.

20:15
    Od razu mamy małe zamieszanie pod bramką Kovářa. Wszystko skończyło się jednak po myśli gospodarzy.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Slovana.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 15:50.

Koniec pierwszej tercji spotkania. Po 20. minutach gry w Jekaterynburgu mamy bezbramkowy remis.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:23
    Niedokładne uderzenie Garejewa z dystansu.

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

18:18
    Słowacka drużyna na lodzie w pełnym zestawieniu.

17:23
    Jak na razie świetnie radzi sobie Bratysława podczas gry w osłabieniu. Gospodarze nie mogą założyć zamka.

16:18
    Awtomobilist zagra w przewadze. Karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz otrzymał Mihalik.

15:52
    Slovan ponownie na spalonej pozycji. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

14:23
    Bratysława ponownie od dłuższego czasu rozgrywa krążek pod bramką Kovářa, ale nie potrafi oddać celnego uderzenia.

13:25
    Guma po strzale Antonowa i interwencji Backlunda opuszcza obszar lodowiska.

12:06
    Gospodarze na lodzie w pełnym zestawieniu.

11:44
    Ależ teraz kontrę zmarnowali zawodnicy Jekaterynburga. Mogło być 1:0.

11:24
    Nie mogą się Słowacy wstrzelić w tym spotkaniu. Ponownie słabo rozgrywany okres gry w przewadze.

11:02
    Slovan na lodzie już w pełnym zestawieniu.

10:06
    Kar ciąg dalszy. Metliuk dwie minuty za zahaczanie. Gramy teraz 4 na 3.

9:13
    Siły na lodzie błyskawicznie wyrównane. Megaliński na ławce kar także za zahaczanie.

9:02
    Mamy kolejne wykluczenie. Dwie minuty za zahaczanie otrzymał White.

9:01
    Backlund mrozi gumę po nieudanej akcji gospodarzy. Przerwa w grze.

8:30
    Goście wycofali grę daleko za bramkę Backlunda. Chwila na zmianę formacji ofensywnych.

7:49
    Słaby okres gry Slovana w przewadze. Gospodarze na lodzie już w piątkę.

7:23
    Gospodarze w końcu przerywają zamek Bratysławy.

6:20
    Bratysława spokojnie rozgrywa zamek w tercji obronnej Jekaterynburgu.

5:49
    Mamy pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu. Karę mniejszą za uderzanie otrzymał Jefimow. Slovan w przewadze.

5:48
    Goście na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

5:19
    Pierwsza od dłuższego czasu akcja Slovana zakończona niecelnym uderzenie Vondrki z najbliższej odległości.

4:19
    Małe zamieszenie w szeregach obrony Slovana. Backlund obligatoryjnie zamroził gumę.

3:23
    Awtomobilist mimo posiadania krążka także ma spore problemy z przeprowadzeniem dobrego ataku na bramkę Backlunda.

2:45
    Spalili akcję teraz na niebieskiej zawodnicy Jekaterynburgu. Mamy pierwszą przerwę w grze.

2:23
    Gospodarze cały czas w posiadaniu krążka. Goście nie mogą przeprowadzić żadnej akcji.

1:03
    Pierwsza akcja gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Petrużalka.

0:32
    Baranka celował spod niebieskiej, Kovář mimo ograniczonej widoczności pewnie broni.

0:01
    Pierwsze wznowienie dzisiejszego starcia dla gospodarzy!

00:01

Już zaraz zaczynamy!

Czas na hymny Słowacji i Rosji.

Zawodnicy pojawiają się już na lodzie!

Awtomobilist Jekaterynburg: Kovář (Lobanow) – Viklund, Lepistö (A), Megaliński, Metliuk, Triamkin, Antonow, Żurawłow, Woropajew – Simakow (C), Lazarew, Petrużalek – Gołyszew, Krysanow, Bumagin – Jefimow, Jemelejew (A), Łapenkow – Komarow, Garejew, Lewandowski

HC Slovan Bratysława: Backlund (Janus) – Baranka, Sersen (A), Sigalet, Starosta, Mihalik, Brejčák, Luža – Vondrka, Nedorost, Nagy (A) – Hudáček, Surový, Netík – Bartovič (C), Tičar, Murley – Ölvecký, White, Jeglič

Sędziowie: Karabanow, Kułakow – Korszak, Czernyszow..

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Ciężko wskazać jednoznacznego faworyta spotkania. Wydają się nim być gospodarze, ale ciężko określić jak Slovan spisze się w dzisiejszym meczu. Jeśli tak jak w poprzednich starciach to być może Słowacy odniosą swoje trzecie zwycięstwo.

Awtomobilist na inaugurację sezonu przegrał na wyjeździe z AK Bars Kazań 3:2. W drugim spotkaniu Jekaterynburg pokonał zaś na własnym lodzie Medvescak Zagrzeb 3:2 i po dwóch rundach spotkań ma na swoim koncie trzy punkty.

Slovan jak na razie notuje kapitalny początek sezonu. Bratysława wpierw na własnym lodzie pewnie pokonała Medvescak Zagrzeb 5:2, a ostatnio słowacka drużyna pokonała na wyjeździe samego mistrza KHL – Mietałłurg Magnitogorsk 3:2.

Najlepsza hokejowa liga Europy rozkręca się na dobre. W dniu dzisiejszym pierwsze zespoły rozegrają już swoje trzecie mecze ligowe. Jedną z tych drużyn będzie słowacki Slovan.

Kontynentalna Liga Hokejowa, spotkanie pomiędzy Awtomobilistem Jekaterynburg i HC Slovanem Bratysława.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 40. Lazarew (Viklund) – 26. Netik, 53. Bartovič (Tičar, Murley), 60. Surovy (Netík)

Sędziowie: Karabanow, Kułakow – Korszak, Czernyszow.