Eintracht – Augsburg 0:1 (koniec) | Hannover – Hamburg 2:0 (koniec)
Hannover 96
2:0 (2:0)
Hamburger SV
Niedziela 14.09.2014, 17:30 • AWD-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Za nami ostatnie spotkanie trzeciej kolejki Bundesligi. Hannover zasłużenie pokonał 2:0 Hamburger. Cegiełkę do zwycięstwa gospodarzy dołożył Artur Sobiech, który wpisał się na listę strzelców w 24. minucie.

Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje. (19:25:13)

90+2

90
    Arbiter doliczył dwie minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska, w polu karnym był Rudnevs, ale główkuje w poprzeczkę! Było bardzo blisko kontaktowego gola.

89
    Jiracek fauluje zawodnika gospodarzy. Żółta kartka dla zawodnika Hamburgera.

88
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Bittencourt, na boisku pojawia się Briand.

85
    Dośrodkowanie Stiebera blokowane. Od rzutu rożnego zacznie teraz ekipa Hamburgera.

83
    Przyjezdni próbują jeszcze atakować, jednak nie mogą znaleźć recepty na stworzenie sobie sytuacji na gola.

82
    Niecałe dziesięć minut do zakończenia spotkania. Czy Hamburger zdoła powalczyć jeszcze o chociaż punkt?

81
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Kiyotake, na boisku pojawia się Gulselam.

80
    Sakai w walce o górną piłkę ostro wszedł w Rudnevsa. To mogła być żółta kartka. Rzut wolny dla przyjezdnych.

79
    Do piłki podszedł Bittencourt, jednak futbolówka po jego uderzeniu przeleciała zaledwie obok słupka. Drobny zacznie od bramki.

78
    Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Behrami, na boisku pojawia się Arslan.

78
    Kiyotake faulowany przez Behramiego. Będzie rzut wolny dla Hannoveru około 25. metrów od bramki rywali.

77
    Bardzo gorąco pod bramką Hamburgera! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki, ale arbiter pokazał, że jeden z zawodników gospodarzy był na pozycji spalonej.

75
    Zagranie w kierunku Rudnevsa, który był jednak na pozycji spalonej. Od rzutu wolnego zaczyna Hannover.

74
    Chwila przerwy w grze, ponieważ Kiyotake długo nie podnosił się z murawy, ale na szczęście będzie mógł kontynuować zawody.