Brazylia – Rosja 3:1 (koniec) | Argentyna – Stany Zjednoczone 3:2 (koniec) | Serbia – Iran 1:3 (koniec)
Finlandia – Bułgaria 3:0 (koniec) | Niemcy – Kanada 3:0 (koniec) | Kuba – Chiny 2:3 (koniec)
Polska – Francja 3:2 (koniec) | Australia – Włochy 1:3 (koniec)
Serbia
1
25 25 22 18
Iran
3
27 22 25 25
Niedziela 14.09.2014, 16:30 • Atlas Arena, Łódź - Polska • Mistrzostwa Świata - Polska 2014

:
    USA traci punkty w meczu z Argentyną, a więc Irańczycy są w gronie sześciu najlepszych reprezentacji globu! (19:54:50)

:
    Serbowie w dość słabym stylu żegnają się z turniejem. Iran musi czekać do końca meczu USA – Argentyna, a może nawet do zakończenia meczu Polaków!

:
    Iran wygrywa za 3 punkty, ale jeszcze nie może być pewny awansu do kolejnej rundy!

18:25
    Czwarty set skończony.

18:25
    Koniec! Ghafour mocno wstrzela się w boisko z prawego ataku i kończy czwartego seta, tym samym cały mecz!

18:24
    Psuli, psuli, ale teraz Uros Kovacević zapunktował zagrywką!

17:24
    Ileż można psuć tych zagrywek?

16:24
    Jovović także w aut, a więc mamy kolejne piłki meczowe dla reprezentacji Iranu!

16:23
    Ghaemi mocno, ale w aut w polu serwisowym!

15:23
    Kolejny punkt dla Iranu i za chwilę będzie koniec tego spotkania!

15:22
    Psuje zagrywkę Marouf. Nikomu nie chce się już grać, a szczególnie Serbom.

14:22
    Za to zaskakuje blok Iranu, który teraz powstrzymuje Atanasijevicia! Czas dla Serbii.

14:21
    Ghafour robi swoje i jeszcze mocniej atakuje na prawym skrzydle. Bezradny jest blok rywali.