Olympiakos – Atletico 3:2 (koniec) | Juventus – Malmo 2:0 (koniec) | Liverpool – Łudogorec 2:1 (koniec)
Real Madryt – Basel 5:1 (koniec) | Monaco – Bayer 1:0 (koniec) | Benfica – Zenit 0:2 (koniec)
Galatasaray – Anderlecht 1:1 (koniec) | Borussia D. – Arsenal 2:0 (koniec)
Liverpool F.C.
2:1 (0:0)
Łudogorec Razgrad
Wtorek 16.09.2014, 20:45 • Anfield, Liverpool • Liga Mistrzów UEFA

Koniec meczu! Dramat bramkarza gości – Borjana! To mogła być wspaniała noc dla Bułgarów, którzy grali na Anfield bardzo dobre zawody! Ostatecznie jednak golkiper przyjezdnych w jednej z ostatnich akcji meczu niedokładnie przyjmował piłkę i sfaulował rywala w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Steven Gerrard i jak przystało na prawdziwego kapitana – dał Anglikom trzy punkty. Dziękuję za uwagę. Liverpool – Ludogorec 2:1. (22:38:31)

90+5

90+4
    Bułgarzy nie wierzą w to co widzą! Przecież mieli już ten remis...
    Steven GERRARD - 2:1

90+3
    Gol dla Liverpoolu!
    STEVEN GERRARD pewnie wykorzystał rzut karny! Nie wierzą Bułgarzy... To niesamowite! Mieli ten remis w kieszeni!

90+2
    Borjan w końcówce popełnia fatalny błąd! Najpierw źle przyjmuje, a potem fauluje rywala z boku pola karnego i będzie jedenastka dla Liverpoolu! Ależ błąd bramkarza gości!

90+1
    Ależ cios otrzymuje Liverpool! Co za mecz!
    Dani ABALO - 1:1

90
    Gol dla Ludogoreca!
    DANI ABALO! To właśnie cała piłka nożna! Strata Sterlinga, kapitalne podanie za obronę posyła Hamza, sam na sam z bramkarzem wychodzi DANI ABALO, mija Mignoleta i trafia do siatki!

90
    Wybiła ostatnia minuta! Za chwile dowiemy się ile minut nadziei gościom podaruje sędzia Jug.

89
    Nie miał szans dogonić piłki Borini. Ludogorec wychodzi z atakiem pozycyjnym.

88
    Liverpool to doświadczony zespół. Nie powinien w tej końcówce oddać zwycięstwa. Ale to w końcu tylko piłka nożna.

87
    Ostatnie minuty przed nami. Goście chyba postawią wszystko na jedną kartę! Wóz albo przewóz!

86
    Hamza zmienia Bezjaka. To trzecia zmiana w zespole gości.

86
    Strzał z szesnastego metra Balotellego, to było bardzo dobre uderzenie, ale jeszcze lepiej broni Borjan! Brawa dla tego Pana!

85
    Druga zmiana w zespole gości. Schodzi kapitan – Dyakov – a zmienia go Espinho.

84
    Rzut wolny dla Bułgarów. Uderzał Marcelinho! Nad bramką... Zdecydowanie zabrakło mu precyzji... Mogą żałować goście.