Przysiężny – Herbert 2:1 (koniec) | Janowicz – Mannarino 2:1 (koniec)
1
6 65 4
Wtorek 16.09.2014, 19:54 • Court Central • Moselle Open (kort twardy halowy)

6:4
    Tak jest! Polak zbiega do siatki i atakuje po skosie wygrywając gema i zwyciężając w meczu 2:1!

40-0
    As serwisowy i piłka meczowa dla Łodzianina!

5:3
    As serwisowy Janowicz i to on prowadzi pewnie 5:3 w trzecim secie!

40-40
    Ajajaj równowaga... Jerzyk po returnie rywala obija siatkę!

2:1
    Świetny return Łodzianina i jest przełamanie w trzecim gemie trzeciego seta!

A-40
    Dłuższa wymiana i kolejny break dla Polaka! Świetny skrót minimalnie za siatkę zaskoczył rywala!

40-30
    Dobry backhand Janowicza po prostej. Zmusza do błędu rywala, który wyrzuca piłkę na aut. Breakpoint dla Naszego!

15-40
    Polak wyrzuca piłkę na aut i dwa breakpointy dla Francuza!

7:6
    Przedstawiciel gospodarzy obija siatkę i drugi set pada łupem Łodzianina!

6-5
    Mannarino wyrzuca piłkę na aut i piłka setowa dla Polaka!

4-5
    Podwójny błąd serwisowy Jerzyka w takim momencie! Mini break tym razem dla Mannarino!

4-2
    Świetny return Jerzyka i minibreak dla niego!

2:6
    Ostatni gem na czysto! Adrian znów potężnie serwuje i Polak obija siatkę. Pierwszy set dla Francuza, który wygrywa go 6:2.

0-40
    Piłka setowa dla Mannarino po potężnym serwisie!

2:5
    Ależ świetnie w obronie gra ten Mannarino! Janowicz rozrzuca piłka raz na prawo raz na lewo, ale Adrian bezbłędnie w defensywie! W końcu to Jerzyk się myli i wyrzuca piłkę na aut, atakując po skosie. Drugie przełamanie przedstawiciela gospodarzy i to on będzie serwował po zwycięstwo w tym gemie!

15-40
    Ajj...Return Francuza i Janowicz piłką obija siatkę. Dwa breakpointy dla rywala!

2:4
    Skrót Mannarino tuż za siatkę. Polak bez szans i Francuz zwiększa przewagę do dwóch gemów!

A-40
    Kąśliwy return naszego zawodnika i Mannarino znów obija siatkę! Drugi breakpoint w tym secie.

40-30
    Świetny atak po prostej Polaka. Zmuszony do błędu Mannarino myli się i wyrzuca piłkę minimalnie na aut! Breakpoint dla naszego zawodnika!

2:3
    Przełamanie Francuza! Jerzyk po raz kolejny zamiast dobrze i spokojnie uderzyć wyrzuca piłkę po skosie minimalnie na aut.

30-40
    Ależ błąd Polaka...Dobiega do siatki i zamiast pewnie zaatakować, wyrzuca piłkę po skosie minimalnie na aut...

2:1
    As serwisowy po raz trzeci iiii gem dla Polaka na czysto!

A-40
    Dłuższa wymiana z obu stron. W końcu to Janowicz zaskakuje dobiegającego do siatki rywala i mija go piłką trafiają w linię! Drugi breakpoint!

40-40
    Długi drop shot Janowicza i Francuz znów się myli i obija siatkę! Równowaga!

1:0
    Pierwszy gem dla Polaka! Po dłuższej wymianie Janowicz posyła piłkę po skosie forehandem w narożnik kortu i rywal bez szans!