Atłant – Niżny Nowogród 3:1 (koniec)
HK Atłant Mytiszczi
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Torpedo Niżny Nowogród
Czwartek 18.09.2014, 17:30 • Arena Mytiszczi. Mytiszczi, Rosja • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:41:51)

Koniec spotkania! Atłant Mytiszczi pewnie pokonuje na własnym lodzie Torpedo Niżny Nowogród 3:1. Kolejną bramkę dla Torpeda zaliczył w dzisiejszym spotkaniu Wojtek Wolski.

60:00

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:44
    Atłant na lodzie już w pełnym zestawieniu.

57:12
    Torpedo spokojnie rozgrywa zamek...

56:44
    Niżny Nowogród gra już bez bramkarza.

Czas dla Torpedo Niżny Nowogród.

56:44
    Czernow otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Torpedo w przewadze!

56:20
    Uderzenie Hietanena na bramkę gospodarzy zablokowane przez Nowopaszina.

55:34
    Wciąż Niżny Nowogród nie może dojść do gumy.

54:23
    Wzmaga się doping kibiców na arenie w Mytiszczi. Jak na razie gospodarze spokojnie rozgrywają gumę we własnej tercji obronnej.

53:26
    Niżny Nowogród rzucił się do ofensywy. Szykuje nam się niezwykle ciekawa końcówka meczu.

52:38
    Trener gospodarzy od razu poprosił o przerwę w grze.

52:38
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył WOJTEK WOLSKI.

GOOL! Torpedo z pierwszą bramką! WOJTEK WOLSKI wyskoczył z ławki kar, dostał dobre podanie od Hietanena i ładnym strzałem z nadgarstka pokonał Engrena. Trzecia bramka Polaka w tegorocznych rozgrywkach KHL.