Elche – Eibar 0:2 (koniec)
Elche CF
0:2 (0:2)
SD Eibar
Piątek 19.09.2014, 21:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

I koniec! Beniaminek zgarnia dzisiaj bardzo ważne 3 punkty i to w dodatku na boisku rywali! Eibar potrafiło wykorzystać błędy defensywy oraz bramkarza gospodarzy, a następnie trzymać ich na dystans i grać z kontry. Licznie zgromadzeni na stadionie kibice opuszczają go z kwaśnymi minami. Ja także się już z Państwem żegnam i życzę spokojnej nocy! (22:54:20)

90+4

90+3
    Jonathas jeszcze próbował, ale jest dzisiaj zupełnie nieefektywny. Znów zbyt długo holował piłkę w polu karnym.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Suarez (Elche CF).

90+1
    4 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta meczu, ale beniaminek nadal skutecznie się broni. Zespół Eibar, mimo krótkiego okresu posiadania piłki, pokazał się dzisiaj z naprawdę dobrej strony.

88
    Świetna parada Irurety po mocnym strzale zza pola karnego! Będzie tylko kolejny rzut rożny dla miejscowych.

88
    Drugi z rzędu korner dla Elche. Czy gospodarze pokuszą się chociaż o bramkę honorową?

86
    Gracze Elche reklamowali zagranie ręką Navasa w polu karnym, ale arbiter orzekł, że karnego nie będzie. Słuszna decyzja.

85
    Gospodarze faulowali siedmiokrotnie, podczas gdy goście przewinili trzynaście razy. Trzeba jednak powiedzieć, że mecz jest dość czysty, a ostre zagrania zdarzały się rzadko.

84
    Castellano został czysto powstrzymany przez Suareza na skrzydle. Gościom jednak i tak bardziej chodzi o utrzymanie piłki z dala od swojego pola karnego.

82
    Zmiana w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Berjon, na boisku pojawia się Piovaccari.

81
    Albentosa nie zdołał zagrodzić drogi Hererze, który ambitnie walczył o piłkę i zdołał wywalczyć rzut rożny dla swojej drużyny.

79
    Herrera świetnie utrzymał się przy piłce w polu karnym i popisał się przy tym nienaganną techniką! Mimo, iż wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie jest zdecydowanie najlepszym graczem swojej drużyny w tym meczu.

78
    Zmęczony Rodrigues schodzi z boiska, a zastępuje go Gimenez.

77
    Tytoń zaryzykował wyjście do piłki na 35 metr przed własną bramką, w dodatku blisko linii bocznej, ale wybił ją daleko na połowę rywali.

77
    Rodrigues przełamał linię obrony, ale zdołał wywalczyć tylko korner dla swojej drużyny.

75
    Tytoń ustawił sobie futbolówkę i wykopał ją daleko na połowę rywali. Kibice skwitowali to gwizdami, bo widzą, że ich podopieczni nie mają wielu innych pomysłów, oprócz zagrywania długich piłek.