Kraków – Łodź 68:49 (koniec) | Rybnik – Ślęza Wrocław 62:76 (koniec)
Wisła Can-Pack Kraków
68:49 (16:12, 29:26, 54:35)
Cosinus Widzew Łódź
Piątek 19.09.2014, 16:00 • Hala MOSiR, Rybnik-Boguszowice • UFFO CUP

Wisła Can-Pack Kraków pokonuje Widzew Łódź 68:49. Już od 18.15 kolejna relacja z turnieju UFFO, BasketROW Rybnik zagra ze Ślęzą Wrocław! (17:33:33)

Po dwóch kwartach Wisła prowadzi z Widzewem 29:26! Jak na razie oglądamy bardzo wyrównane spotkanie, wiele niedokładności z obu stron i nad tym muszą popracować zawodniczki obu drużyn.

Kilka minut przerwy i rozpocznie się trzecie kwarta tego spotkania, zostańcie z nami!

Po pierwszej kwarcie Wisła prowadzi z Widzewem czterema punktami! Za chwilę druga odsłona spotkania, jak na razie sporo błędów w grze obu ekip, ale lepiej swoje szanse wykorzystały mistrzynie Polski.

05:59
    Świetnie pod koszem znalazła się Kenig i to ona doprowadza do remisu! Przerwa dla trenera mistrzyń Polski! (8:8) (8:8)

Witam z Rybnika! Już za kilka minut początek trzeciego spotkania w ramach turnieju UFFO, Wisła Can-Pack Kraków zmierzy się z Widzewem Łódź!

Piotr Swieczak

Wisła Can-Pack Kraków: Ciężadło, Ouvina, Puter, Cegielska, Petronyte, Grymek, Skobel, Kaczmarczyk, Wielebnowska
    Cosinus Widzew Łódź: Kudelska, Okonek, Kenig, Łabuz, Schmidt, Jagodzińska, Paranowska, Zapart, Niedzielska, Booth