Ruch – GKS Bełchatów | 0:1 (koniec) | | | Wisła K. – Legia | 0:3 (koniec) |
Sandecja – Wigry | 2:0 (koniec) | | | Chrobry – Stomil | 0:3 (koniec) | | | Olimpia G. – Zagłębie L. | 2:2 (koniec) |
Stal M. – Raków | 1:0 (koniec) |
Tottenham – West Bromwich | 0:1 (koniec) | | | Leicester – Man Utd | 5:3 (koniec) | | | Everton – Crystal Palace | 2:3 (koniec) |
Man City – Chelsea | 1:1 (koniec) |
Chievo – Parma | 2:3 (koniec) | | | Genoa – Lazio | 0:0 (koniec) | | | AS Roma – Cagliari | 2:0 (koniec) |
Sassuolo – Sampdoria | 0:0 (koniec) | | | Atalanta – Fiorentina | 0:1 (koniec) | | | Udinese – Napoli | 1:0 (koniec) |
US Palermo – Inter | 1:1 (koniec) | | | Torino – Hellas Verona | 0:1 (koniec) |
Sociedad – Almeria | 1:2 (koniec) | | | Villarreal – Rayo Vallecano | 4:2 (koniec) | | | Córdoba – Sevilla | 1:3 (koniec) |
Levante – FC Barcelona | 0:5 (koniec) |
Wolfsburg – Bayer | 4:1 (koniec) | | | FC Koln – Borussia M. | 0:0 (koniec) |
Lille – Montpellier | 0:0 (koniec) | | | Lens – Saint-Étienne | 0:1 (koniec) | | | Monaco – Guingamp | 1:0 (koniec) |
PSG – Lyon | 1:1 (koniec) |
Piast II – Ruch Z. | 0:3 (koniec) | | | Jarota – Tarnovia | 1:1 (koniec) |
Celtic – Motherwell | 1:1 (koniec) |
finał
Olimpia Grudziądz
2:2
(1:0)
Zagłębie Lubin
Gole:
35. Jaroch, 51. Kaczmarek – 59. Kwiek, 88. Arkadiusz Woźniak
Sędziowie:
Główny: Sebastian Jarzębiak (Bytom).
Asystenci: Bartłomiej Lekki, Zbigniew Szymanek.
Techniczny: Marcin Bielawski.
Widownia:
Kartki: 8. Rogalski (OLG), 67. Piter-Bućko (OLG)
Spudłowany karny!:
Olimpia Grudziądz:
Wróbel – Jaroch, Łabędzki, Piter-Bućko, Woźniak – Kłus, Smoliński (82. Żołądź), Popović, Rogalski (71. Suchocki), Kaczmarek – Szczot.
Zmiany: Sapela – Bielawski, Andelković, Żołądź, Suchocki, Banasiak, Śmietanko.
Trener:
Zagłębie Lubin: Forenc – Cotra, Godal, Guldan, Tosik (18. Oleksy, 77. Przybecki) – Łukasz Piątek, Błąd, Kubicki, Krzysztof Piątek (46. Kwiek) – Papadopulos, Woźniak.
Zmiany: Hładun – Bonecki, Jach, Kowalczyk, Kwiek, Oleksy, Przybecki.
Trener:
Zmiany: Sapela – Bielawski, Andelković, Żołądź, Suchocki, Banasiak, Śmietanko.
Trener:
Zagłębie Lubin: Forenc – Cotra, Godal, Guldan, Tosik (18. Oleksy, 77. Przybecki) – Łukasz Piątek, Błąd, Kubicki, Krzysztof Piątek (46. Kwiek) – Papadopulos, Woźniak.
Zmiany: Hładun – Bonecki, Jach, Kowalczyk, Kwiek, Oleksy, Przybecki.
Trener:
Sędziowie:
Główny: Sebastian Jarzębiak (Bytom).
Asystenci: Bartłomiej Lekki, Zbigniew Szymanek.
Techniczny: Marcin Bielawski.
Widownia:
Kamil Kazmierczak
@kkazmierczak15