Stelmet BC Zielona Góra
86:90 (13:23, 19:23, 18:22, 26:32)
Uniks Kazań
Środa 24.09.2014, 20:45 • Sleyter Arena, Ostenda, Belgia • Euroliga mężczyzn

Dziękuję za śledzenie relacji z meczu i zapraszam na kolejne relacje, tym razem ze środowiska Tauron Basket Ligi.
    Piotr Dorawa (22:46:17)

Stelmetowi na pocieszenie pozostała gra w Pucharze Europy.

Emocjonujący mecz, w którym lepsi okazali się gracze Unicsu Kazań. Stelmet, mimo tak wysoko renomowanego rywala nie poddał się ani na minutę, a efektem tego było bardzo wyrównane spotkanie. Mimo walki polskiego klubu już dziś wiadomo, że nie awansuje on do dalszej fazy rozgrywek elitarnej Euroligi.

40:00
    Koniec meczu. (86:90)

40:00
    Kaimakoglu kończy mecz wsadem. (86:90) (86:90)

39:53
    Wojna nerwów trwa. (85:86) (85:88)

Na 20 sekund przed końcem rozpoczęła się gra na czas i seria rzutów wolnych. (83:86) (83:86)

39:49
    Celne dwa rzuty osobiste Kaimakoglu. (83:86) (83:86)

39:46
    Burtt nie myli się na lini rzutów wolnych. (83:84) (83:84)

39:27
    Sanikidze spod kosza. (81:84) (81:84)

39:10
    STEVE BURTT! Zwów pokazuje swoje umiejętności strzeleckie. (81:82) (81:82)

38:10
    Burtt trafia swoje wejście na kosz i rzuca między obrońcami. (78:82) (78:82)

37:14
    Za żywiołową akcję S.Burtt zostaje ukarany przewinieniem technicznym. (73:79) (73:79)

36:01
    Burtt kończy swój rajd na kosz akcją z faulem. (73:76) (73:76)

35:47
    Przewinienie techniczne notuje Langford. (68:74) (68:74)

35:00
    Johnson wykonuje celnie rzuty osobiste. (68:74) (68:74)

34:43
    Akcję po przechwycie kończy Longford i trener Adamek prosi o przerwę na żądanie. (66:74) (66:74)

33:40
    Hrycaniuk jest dziś niezastąpiony! (64:67) (66:70)

32:32
    Stelmet zaczął grać pod kosz, co przyniosło tym razem punkty Johnsonsa. (64:67) (64:67)

Piotr Dorawa

Stelmet BC Zielona Góra: Pełka, Cel, Zywert, Troutman, Burtt, Chanas, Hosley, Kucharek, Johnson, Hrycaniuk, Zamojski, Koszarek
    Uniks Kazań: White, Longford, Zisis, Bykov, Likhodey, Panin. Sanikidze, Bubanov, Sokolov, Kaimakoglou, Fischer, Jerrells

Sędziowie: Pukl, Sasa (SLO) – Lottermoser, Robert (GER) – Nuran, Rustu (TUR)