Zagrzeb – HC Slovan 1:3 (koniec)
KHL Medveščak Zagrzeb
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
HC Slovan Bratysława
Piątek 26.09.2014, 18:30 • Dom Sportowa, Zagrzeb, Chorwacja • Kontinental Hockey League
    NAGY - 1:3

59:55
    Gol dla Slovana!
    Bramkę zdobył LADISLAV NAGY.

GOOL! LADISLAV NAGY strzałem do pustej bramki zalicza hat-tricka i przypieczętowuje zwycięstwo Slovanu w dzisiejszym meczu!

58:20
    Czas dla ekipy z Zagrzebia.

52:52
    Nedorost otrzymał karę mniejszą za uderzanie. Siły na lodzie wyrównane.
    NAGY - 1:2

52:18

GOOL! Precyzyjne uderzenie LADISLAVA NAGY'EGO po podaniu Jeglicia i Bratysława ponownie na prowadzeniu! 1:2.

49:05
    Slovan gra przez pięć minut w przewadze.

49:05
    Na ławce kar St. Pierre i Hutchinson. Slovan będzie grał w przewadze.

49:05
    Długa przerwa w grze spowodowana przyznaniem kar za walkę za bramką Janusa.

49:05
    Ogromne zamieszanie pod bramką Bratysławy! Sędziowie przerywają grę!

46:04
    Katić otrzymał dwie minuty kary za spowodowanie upadku przeciwnika. Bratysława w przewadze.
    THOMAS - 1:1

44:51
    Gol dla Medveščaka!
    Bramkę zdobył BILL THOMAS.

GOL! W końcu zdołałi gospodarze wykorzystać grę w przewadze! Pelletier świetnie podał na drugi słupek do BILLA THOMASA, który uderzeniem z pierwszego krążka pokonuje Janusa!

44:05
    Karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika otrzymał Sersen. Medvescak po raz kolejny w przewadze.

41:58
    Zamieszanie pod bramką Janusa! Golkiper Slovana wciąż jednak pozostaje niepokonany.

40:39
    Nedorost otrzymał karę mniejszą za opóźnianie gry. Zagrzeb w przewadze.

37:16
    Sędzia odsyła na ławkę kar Nedorosta za rzucenie rywala na bandę. Zagrzeb w przewadze.

29:40
    Sersen otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Zagrzeb w przewadze.

24:43
    Karę mniejszą za trzymanie otrzymał Mezei. Bratysława w przewadze.

19:51
    Ah, świetna akcja Slovanu! Bartovič podał do Surovego, który był bardzo bliski pokonania Brusta!

17:15
    Jeszcze jedna kara dla Bratysławy. Sigalet dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika. Może teraz Medvescak doprowadzi do remisu?

14:42
    Nedorost otrzymał karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz. Teraz w przewadze zagra Zagrzeb.

11:34
    Thomas z karą mniejszą za zahaczanie. Zagrzeb w osłabieniu.

7:46
    Hutchinson otrzymał karę mniejszą za uderzanie. Będziemy grali przez chwilę 3 na 3.

6:48
    Thomas obija słupek bramki Janusa!

6:19
    Sigalet otrzymał karę mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika. Medvescak grać będzie 4 na 3.

5:51
    Šťastný i St. Pierre otrzymali kary mniejsze za nadmierną ostrość. Gramy 4 na 4.
    NAGY - 0:1

4:08

GOOL! Tym razem Bratysława wykorzystuje już grę w przewadze! Dobrze rozegrany zamek celnym uderzeniem zakończył LADISLAV NAGY. 1:0 dla Slovana!

3:02
    Kolejna kara dla gospodarzy. Teraz karę odsiadywać będzie Hutchinson.

0:20
    Mamy pierwsze wykluczenie. Glumac dwie minuty za zahaczanie i Slovan gra w przewadze.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 45. Thomas (Pelletier, St. Pierre) – 5. Nagy, 53. Nagy (Jeglić, Sersen), 60. Nagy

KHL Medveščak Zagrzeb: Brust (Dekanich) – Martinović, Flood, Hutchinson, Mezei, Katić, Carle – Björkstrand, Murray, Glumac – Hedden, Wright, Thomas – Segal, St. Pierre, Pelletier – Palushaj, Anderson, Perkovič.
    HC Slovan Bratysława: Janus (Backlund) – Sigalet, Sersen, Baranka, Foster, Starosta, Štajnoch, Brejčák – Nagy, Nedorost, Vondrka – Murley, Surový, Bartovič – Tičar, Hudáček, Jeglić – Netík, Lunter, Šťastný.

Sędziowie: Gofman, Czerenkow – Morozow, Menszikh