21:20 (11:11)
KGHM Chrobry Głogów
Niedziela 28.09.2014, 17:30 • Hala AWF, Wrocław • Orlen Superliga mężczyzn

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.

Przed nami niezwykle ciekawy mecz pomiędzy ekipami z Dolnego Śląska: Śląskiem Wrocław i Chrobrym Głogów.

Śląsk przystępuje do tego meczu z zerowym dorobkiem punktowym. Beniaminek zamykający tabelę PGNiG Superligi ma nadzieję na pierwsze zwycięstwo w sezonie i przełamanie złej serii.

Chrobry natomiast po pierwszych meczach ma cztery punkty, bowiem zdążył ograć już Zagłębie Lubin oraz Nielbę Wągrowiec. Podopieczni Krzysztofa Przybylskiego są bardzo zmotywowani, by utrzymać formę i zgarnąć kolejne punkty, które pomogą zachować kontakt z czołówką.

Patrząc na obecną formę, górą wydają się być głogowianie. Warto jednak pamiętać, że w przedsezonowych sparingach obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i dwa razy mecze wygrywali wrocławianie.

Mecz zapowiada się ekscytująco. Początek emocji o 17:30!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął (0:0)

1
    Tylutki otwiera wynik meczu (0:1) (0:1)

2
    Długa akcja gospodarzy, dobrze ustawiona defensywa Chrobrego (0:1) (0:1)

3
    Żółtą kartkę otrzymuje Witkowski (SPR Chrobry Głogów). (0:1)

3
    Dobra interwencja w bramce Stachery (0:1) (0:1)

3
    Przekroczona linia rzutu przez piłkarza Chrobrego (0:1) (0:1)

4
    Żółtą kartkę otrzymuje Płócienniczak (SPR Chrobry Głogów). (0:1)

4
    Telepniew mocno rzuca ze środka, broni Stachera (0:1) (0:1)

4
    Szybka akcja gości i gol Płócienniczaka (0:2) (0:2)

5
    Gubią piłkę w ofensywie wrocławianie (0:2) (0:2)

6
    Żółtą kartkę otrzymuje Telepniew (WKS Śląsk Wrocław). (0:2)

6
    Mochocki zablokowany, kontra gospodarzy zakończona celnym rzutem Białaszka (1:2) (1:2)

7
    Mocnym rzutem z podłoża Mochocki zaskakuje golkipera Śląska (1:3) (1:3)

7
    Bramka z prawego skrzydła Miszki (2:3) (2:3)

8
    Rzut karny dla gości (2:3) (2:3)

8
    Żółtą kartkę otrzymuje Białaszek (WKS Śląsk Wrocław). (2:3)

9
    Skuteczny rzut Świtały (2:4) (2:4)

9
    Ładna bramka ze skrzydła Miszki, przelobowany golkiper Chrobrego (3:4) (3:4)

10
    Tracą piłkę przyjezdni, Śląsk w ataku pozycyjnym (3:4) (3:4)

10
    Mocny rzut z drugiej linii Radojevicia (4:4) (4:4)

11
    Szybko odpowiada Mochocki (4:5) (4:5)

11
    Telepiew rzuca w słupek, zbiera piłkę na lewym skrzydle Białaszek (4:5) (4:5)

11
    Tracą piłkę gospodarze, kontra Chrobrego i tylko poprzeczka! (4:5) (4:5)

12
    Dwie minuty kary dla Witkowskiego (4:5) (4:5)

13
    Kolejna kara dla zawodnika gości, Kaczmarek fauluje będącego w powietrzu skrzydłowego Śląska i odpocznie dwie minuty (4:5) (4:5)

13
    Rzut karny dla gospodarzy (4:5) (4:5)

13
    Celny rzut Miszki (5:5) (5:5)

14
    Nieudana akcja gości, kontra miejscowych, piłka do Białaszka i broni Stachera! (5:5) (5:5)

14
    Tylutki zaskakuje bramkarza rzutem z drugiej linii, gol przy podwójnym osłabieniu! (5:6) (5:6)

14
    Telepniew fauluje w ataku (5:6) (5:6)

15
    Babicz z drugiej linii pudłuje, piłka przelatuje obok prawego słupka (5:6) (5:6)

15
    Dobra interwencja Stachery, próbuje uruchomić w kontrze Świątka, ale za mocno podaje (5:6) (5:6)

16
    Bramka z koła Jarowicza (6:6) (6:6)

16
    Kolejny rzut z dystansu Babicza i kolejny niecelny! Znów obok słupka (6:6) (6:6)

16
    Dwie minuty kary dla Świątka (6:6) (6:6)

16
    Nieudana akcja gospodarzy, spokojnie gra Chrobry (6:6) (6:6)

17
    Kontratak miejscowych, Białaszek sam przed bramkarzem i rzuca nad poprzeczką! (6:6) (6:6)

18
    Prosta strata Mochockiego, przejmuje piłkę Radojević i on skutecznie kończy kontrę (7:6) (7:6)

19
    Trafia z dystansu po koźle Gujski (7:7) (7:7)

19
    Radojević fauluje biegnącego do kontry Biegaja i zostaje ukarany dwoma minutami (7:7) (7:7)

19
    Pierwsza skuteczna interwencja Schodowskiego, piłkę nadal ma Chrobry (7:7) (7:7)

20
    Tylutki starł się z Telepniewem, przez chwilę nie podnosił się z parkietu, ale wygląda na to, że nic mu nie jest (7:7) (7:7)

20
    Błąd kroków Świątka (7:7) (7:7)

21
    Biegaj wykorzystuje kontrę (7:8) (7:8)

21
    Miszka chciał rzucić nad bramkarzem, ale świetnie wyczuł go Stachera (7:8) (7:8)

22
    Tym razem Miszka trafia po kontrze, rzut w krótki róg (8:8) (8:8)

23
    Kandora dobija rzut kolegi, bramka z koła (8:9) (8:9)

23
    Jarowicz chwyta piłkę jedną ręką i po chwili pokonuje Stacherę (9:9) (9:9)

24
    Dobra interwencja golkipera gospodarzy (9:9) (9:9)

24
    Białaszek znów nie wykorzystuje kontry, skutecznie broni Stachera! (9:9) (9:9)

25
    Światek zablokowany przez Jarowicza, od autu goście (9:9) (9:9)

25
    Teraz zablokowany Gujski, kontra gospodarzy, broni pierwszy rzut Stachera, dobitka Jarowicza skuteczna (9:9) (10:9)

26
    Kolejny remis w tym spotkaniu (10:10) (10:10)

27
    Dwie minuty kary dla Świątka (10:10) (10:10)

27
    Stachera odbija rzut Wróblewskiego (10:10) (10:10)

28
    Timeout dla gości

29
    Biegaj trafia z lewego skrzydła (10:11) (10:11)

29
    Szybka odpowiedź Telepniewa (11:11) (11:11)

30
    Strata przyjezdnych,szybka akcja Śląska kończy się faulem ofensywnym Telepniewa (11:11) (11:11)

30
    Cudić odbija rzut Bednarka (11:11) (11:11)

30
    Pierwsza połowa skończona (11:11)

Wyrównane pierwsze trzydzieści minut, ciężko wskazać faworyta do końcowego triumfu, choć gdyby miejscowi o wiele lepiej kończyli kontry mogli mieć kilka trafień przewagi do przerwy. Dobrze w bramce gości spisuje się Stachera

31
    Druga połowa rozpoczęta (11:11)

31
    Rzut z podłoża Telepniewa, broni Stachera! (11:11) (11:11)

32
    Stachera teraz nawet przecierał mopem parkiet :) (11:11) (11:11)

32
    Rzut Babicza zablokowany, od autu goście (11:11) (11:11)

32
    Złe podanie Tylutkiego, piłka wychodzi poza linię boczną (11:11) (11:11)

33
    Radojević trafia z drugiej linii (12:11) (12:11)

34
    Gubią piłkę w ataku głogowianie (12:11) (12:11)

34
    Szybka akcja gospodarzy, na kole znalazł się Jarowicz i pokonał bramkarza Chrobrego (13:11) (13:11)

35
    Kara dwóch minut dla Jarowicza (13:11) (13:11)

35
    Mochocki wbiegł w defensywę miejscowych jak w masło i bez problemu pokonał bramkarza (13:12) (13:12)

36
    Strata Śląska, szybka piłka do Tylutkiego, ten rzuca wprost w ręce Cudicia! (13:12) (13:12)

36
    Rzut z drugiej linii Ścigaja, odbija piłkę nad poprzeczkę Stachera (13:12) (13:12)

37
    Cudić broni rzut skrzydłowego gości, od autu wznawiają grę głogowianie (13:12) (13:12)

37
    Dwie minuty dla Ścigaja (13:12) (13:12)

37
    Bednarek trafia z dystansu (13:13) (13:13)

38
    Rzut karny dla Śląska, faulowany Jarowicz (13:13) (13:13)

38
    Nie myli się Miszka (14:13) (14:13)

38
    Mochocki z dziecinną łatwością przedarł się przez defensywę Śląska i pokonał Cudicia (14:14) (14:14)

39
    Kontra Chrobrego, Biegaj rzuca w nogę bramkarza Śląska! (14:14) (14:14)

40
    Babicz ukarany dwoma minutami, powodem zła zmiana w zespole z Głogowa (14:14) (14:14)

40
    Długa akcja Śląska nieudana, szybka kontra gości, piłka Kaczmarka i ten pudłuje w dobrej okazji! (14:14) (14:14)

41
    Mocny rzut z drugiej linii Radojevicia (15:14) (15:14)

42
    Bednarek sprytnie rzuca zza obrońcy, piłka w bramce (15:15) (15:15)

42
    Dwie minuty kary dla Jarowicza (15:15) (15:15)

42
    Dobra kolejna interwencja Stachery, piłkę na skrzydle zbiera Miszka (15:15) (15:15)

42
    Faul ofensywny Ścigaja (15:15) (15:15)

43
    Prosta strata Mochockiego, kontra Śląska zakończona celnym rzutem po koźle Miszki (16:15) (16:15)

43
    Fauluje w ataku Gujski (16:15) (16:15)

44
    Timeout dla gospodarzy

45
    Trafia w końcu Białaszek, skuteczny rzut ze skrzydła (17:15) (17:15)

46
    Kontra Śląska i bramka Miszki (18:15) (18:15)

46

46
    Bednarek zagrał w ciemno na skrzydło, tyle że tam nikogo nie było, od bramki Cucić (18:15) (18:15)

47
    Ścigaj trafia z drugiej linii (19:15) (19:15)

48
    Dobra interwencja wrocławskiego bramkarza po rzucie Gujskiego ze środka (19:15) (19:15)

48
    Ścigaj znów rzuca z drugiej linii, tym razem słupek (19:15) (19:15)

49
    Kara dwóch minut dla Herudzińskiego (19:15) (19:15)

49
    Ładny rzut z dystansu po nabiegu Świątka (19:16) (19:16)

49
    Ścigaj ze środka rzuca nad poprzeczką (19:16) (19:16)

50
    Rzut karny dla Chrobrego (19:16) (19:16)

50
    Dwie minuty kary dla Białaszka (19:16) (19:16)

50
    Świtała rzuca między nogami bramkarza (19:17) (19:17)

50
    Przejście linii szóstego metra przez gracza Śląska (19:17) (19:17)

52
    Strata Miszki na skrzydle (19:17) (19:17)

52
    Bramka Witkowskiego po szybkiej akcji Chrobrego (19:18) (19:18)

52
    Kolejny kontratak i znów trafia Witkowski! (19:19) (19:19)

53
    Faul w ataku Ścigaja (19:19) (19:19)

54
    Kolejna akara w zespole gospodarzy, po faulu na Kandorze ukarany dwoma minutami Radojević (19:19) (19:19)

54
    Świątek po indywidualnej akcji na środku wyprowadza głogowian na prowadzenie (19:20) (19:20)

55
    Zablokowany rzut z podłoża Telepniewa, w ataku pozycyjnym Chrobry (19:20) (19:20)

55
    Mocny rzut Bednarka z drugiej linii, ale obok bramki! (19:20) (19:20)

56
    Ukarany dwoma minutami Witkowski (19:20) (19:20)

56
    Przechwytuje piłkę Bednarek, zacięli się w ataku gospodarze (19:20) (19:20)

57
    Biegaj rzuca z koła, Cudić broni nogami! (19:20) (19:20)

57
    Dwie minuty kary dla Babicza (19:20) (19:20)

57
    Rzut karny dla miejscowych (19:20) (19:20)

57
    Celny rzut Miszki (20:20) (20:20)

58
    Kolejna skuteczna interwencja golkipera Śląska (20:20) (20:20)

58
    Szybką akcję gospodarzy kończy Telepniew (21:20) (21:20)

59
    Gubią piłkę w ofensywie głogowianie (21:20) (21:20)

60
    Minuta do końca! (21:20) (21:20)

60
    Białaszek zatrzymany na skrzydle przez Stacherę, dobitka z koła Herudzińskiego nad bramką! (21:20) (21:20)

60

60
    Chrobry będzie grać z lotnym bramkarzem, nie mają już nic do stracenia! (21:20) (21:20)

60
    Świątek z dystansu rzuca obok bramki! (21:20) (21:20)

60
    Telepniew fauluje bez piłki Babicza, osiem sekund do końca, Chrobry ma piłkę! (21:20) (21:20)

60
    Jednak nie! Wcześniej zdążył wziąć czas trener Śląska! Ogromne protesty sztabu szkoleniowego gości!

60
    Koniec meczu (21:20)

Po niesamowitej i nerwowej końcowe spotkania Śląsk wygrywa jednym trafieniem i zdobywa swoje pierwsze punkty w sezonie!

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (19:18:43)

Jarosław Kowalski

WKS Śląsk Wrocław: Schodowski, Cudić – Kryński, Herudziński, Koprowski, Garbacz, Jarowicz, Miszka, Radojević, Wróblewski, Ścigaj, Białaszek, Telepniew
    KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Kaczmarek, Bednarek, Witkowski, Płócienniczak, Świtała, Mochocki, Gujski, Tylutki, Biegaj, Babicz, Kandora, Świątek, Bąk

Sędziowie: Kierczak, Wrona