HC Slovan – Din. Mińsk 3:2 (2:0 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (2:0)
HC Slovan Bratysława
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HK Dinamo Mińsk
Poniedziałek 29.09.2014, 19:00 • Slovnaft Arena, Bratysława, Słowacja • Kontinental Hockey League

65:00
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna HC Slovan Bratysława.
    Decydujący najazd wykorzystał TOMAS NETIK.

50:14
    Gol dla Dinama!
    Bramkę zdobył ARTHUR GAVRUS.

GOOL! Błyskawicznie wykorzystują goście tą grę w przewadze. ARTHUR GAVRUS strzałem z nadgarstka pod parkany Milczakowa zdobywa drugą bramkę dla Mińska. 2:2!

49:47
    Surovy z karą mniejszą za trzymanie kija. Goście w przewadze.

49:30
    Chyba słupek teraz uratował Dinamo przed utratą trzeciej bramki! Slovan na fali!

46:30
    Ah, Vondrka miał teraz dobrą pozycję, ale jego strzał został zablokowany.

41:51
    Gol dla Slovana!
    Bramkę zdobył ANDREJ STASTNY.

GOOOL! Bratysława ponownie na prowadzeniu! Wygrane wznowienie przez Slovana, guma po strzale Netika odbija się od pleksy i trafia pod kij ANDREJA STASTNEGO, który pewnie pokonuje Milczakowa. 2:1!

39:04
    Guma wpada do bramki Milczakowa, ale sędzia bramki nie uznaje bowiem dopatrzył się zagrania wysokim kijem Murleya.

36:26
    Kulakow otrzymał karę mniejszą za przeszkadzanie. Gospodarze zagrają w przewadze.

30:16
    Bramkę zdobył PAUL SZCZECHURA.

GOOL! Błyskawiczna odpowiedź ze strony Dinama! Kompletnie rozklapana została teraz defensywa Bratysławy. PAUL SZCZECHURA wykończył akcję Mińska po dobrym podaniu Kałużnego. 1:1.

27:56
    Bramkę zdobył VACLAV NEDOROST.

GOOOL! Kapitalnie rozegrali ten zamek gospodarze! Nagy podał zza bramki do VACLAVA NEDOROSTA, który piekielnie mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Milczakowa. 1:0!

26:58
    Karę mniejszą za trzymanie otrzymał Bailen. Bratysława w przewadze.

26:50
    Ależ teraz kapitalna postawa Milczakowa w bramce po strzale Vondrki!

24:10
    Slovan będzie musiał się bronić. Zupełnie nie potrzebny faul Vondrki w ofensywie. Dwie minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.

13:34
    Coraz bardziej niebezpiecznie pod bramką Milczakowa. Seria strzałów bratysławian.

10:41
    Sędziowie przerywają grę bowiem przewinienia dopuścił się Sersen. Dwie minuty za zahaczanie.

9:15
    Dopiero teraz udało się gościom poważnie zagrozić bramce Janusa. Golkiper Slovana świetnie jednak broni strzał Lingleta z najbliższej odległości.

6:04
    Zamieszanie pod bramką gości! Sporo szczęścia miał teraz Milczakow.

1:17
    I już będziemy mieli pierwsze wykluczenie dla zawodnika Dinama. Dwie minuty dla Nogaczjowa za spowodowanie upadku przeciwnika.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 28. Nedorost (Nagy, Vondrka), 42. Stastny (Netik), kar. Netik – 31. Szczechura (Kałużny, Cheechoo), 51. Gavrus (Bailen, Milchakow)