Władywostok – Niżny Nowogród 4:1 (koniec)
Admirał Władywostok
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Torpedo Niżny Nowogród
Wtorek 30.09.2014, 11:00 • Fetisow hall, Władywostok, Rosja • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (13:18:28)

Koniec spotkania! Admirał Władywostok w pełni zasłużenie pokonuje Torpedo Niżny Nowogród 4:1. Kolejna bramkę w dzisiejszym spotkaniu zaliczył Wojtek Wolski.

60:00

59:27
    Gol dla Admirała!
    Bramkę zdobył ENWER LISIN.

GOL! ENWER LISIN strzałem do pustej bramki ustala wynik dzisiejszego spotkania. 4:1 dla Admirału.

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta dzisiejszego spotkania.

58:01
    Goście grają z pustą bramką.

57:29
    Mocne uderzenie Wolskiego z okolic niebieskiej. Pewnie jednak broni Proskuriakow.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 5500 widzów.

55:23
    Władywostok spokojnie rozgrywa gumę pod własną bramką.

54:04
    Uwolnienie po stronie gospodarzy. Wznowienie gry pod bramką Proskuriakowa.

53:13
    Niżny Nowogród na lodzie już w pełnym zestawieniu.

52:12
    Admirał spokojnie rozgrywa zamek pod bramką Torpeda.

51:13
    Drugow z karą mniejszą za uderzanie. Admirał dodatkowo zagra teraz w przewadze.

50:35
    Władywostok gra z kontrataków. Admirał ani myśli otworzyć drogę do bramki gościom.

49:12
    Torpedo jeszcze się nie poddaje i atakuje, ale świetnie spisuje się Proskuriakow.

48:30
    Admirał już wyraźnie nastawiony na grę defensywną.

46:37
    Czas dla Torpeda.
    ZEMCZIONOW - 3:1

46:37
    Bramkę zdobył ARTJEM ZEMCZIONOW.

GOOL! Admirał prowadzi już dwoma bramkami. Goroszkow uderzył spod bandy, guma odbiła się od ARTJEMA ZEMCZIONOWA i wpadła do bramki Kasutina. 3:1.

46:03
    Denis Kazionow pociągnął teraz z nadgarstka, guma poza obszarem lodowiska.

45:29
    Ogromne zamieszanie pod bramką Kasutina. Sędzia przerywa grę.

44:24
    Torpedo wyraźnie podkręca tempo gry. Jak na razie jednak zbyt mało jest dobrych uderzeń na bramkę Proskuriakowa.

43:34
    Pewna interwencja Proskuriakowa po uderzeniu Hietanena.
    BERGFORS - 2:1

42:59
    Bramkę zdobył NICLAS BERGFORS.

GOOL! Admirał już na prowadzeniu! Jedna z pierwszych akcji gospodarzy w tej części meczu i od razu bramka. Ponownie NICLAS BERGFORS ładnie przymierzył z nadgarstka. 2:1.

42:04
    Gospodarze już w posiadaniu gumy. Admirał wycofał grę daleko za własną bramkę.

41:23
    Ładne uderzenie Chomickiego z okolic niebieskiej. Pewnie jednak broni Proskuriakow .

40:34
    Torpedo od początku tercji ruszyło do ofensywy.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji spotkania dla Admirału.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 12:43.

Koniec drugiej tercji spotkania. Po 40. minutach gry mamy remis 1:1!

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta gry w drugiej tercji spotkania.

38:23
    Słaby okres gry gości w przewadze. Admirał na lodzie w pełnym zestawieniu.

37:23
    Jak na razie Niżny Nowogród nie może założyć zamku pod bramką Proskuriakowa.

36:23
    Kuzmin na ławce kar za zahaczanie. Torpedo w przewadze.

36:12
    Teraz do ofensywy ruszyli przyjezdni.
    BERGFORS - 1:1

35:45

GOOL! W końcu dopięli swego gospodarze. NICLAS BERGFORS świetnym strzałem z nadgarstka pokonał Kasutina i doprowadził do remisu. 1:1 we Władywostoku.

34:23
    Ponownie bardzo gorąco pod bramką Torpeda i raz jeszcze kapitalnie spisuje się Kasutin!

34:17
    Torpedo na pozycji spalonej. Wznowienie gry w tercji neutralnej.

33:34
    Torpedo ma teraz ogromne problemy z grą ofensywną.

32:12
    Torpedo stara się nieco uspokoić grę i rozgrywa gumę w okolicach własnej tercji obronnej.

31:45
    Fatalne wyjście Kasutina z bramki. Admirał o mało nie skierował gumy do pustej bramki Niżnego Nowogrodu.

31:00
    Gospodarze na lodzie już w pełnym zestawieniu.

30:30
    Admirał przeryw zamek Torpeda i wybija gumę daleko pod bramkę Kasutina.

29:16
    Wolski! Niewiele brakowało, a Polak zanotowałby drugie trafienie w dzisiejszym spotkaniu!

29:00
    Ugarow z karą mniejszą za zahaczanie. Goście zagrają w przewadze.

28:10
    Ponownie zaczyna się robić gorąco pod bramką Kasutina. Golkiper Torpeda wciąż notuje bezbłędne interwencje.

27:04
    Świetna interwencja Kasutina po mocnym uderzeniu ze strony Ugarowa!

26:24
    Uwolnienie po stronie Admirału. Wznowienie gry pod bramka Proskuriakowa.

26:17
    Torpedo powraca do gry w pełnym zestawieniu.

25:10
    Niżny Nowogród wybija gumę daleko pod bramkę Proskuriakowa.

24:17
    Karę mniejszą za atak kijem trzymanym oburącz otrzymał Wojtek Wolski. Admirał w przewadze.

23:25
    Niezbyt udany strzał Jamkina spod bandy. Pewnie broni Proskuriakow.

22:32
    Dobra interwencja Proskuriakowa po strzale Denisa Kazionowa z okolic niebieskiej.

21:23
    Jak na razie wyraźnie lepsza gra Torpeda. Goście nie mogą jednak oddać czystego strzału.

20:35
    Torpedo już z pierwszą ofensywna akcją w tej tercji spotkania.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji spotkania dla Admirału.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Następna tercja rozpocznie się ok. 11:52.

Koniec pierwszej tercji spotkania. Po 20. minutach gry Torpedo prowadzi z Admirałem 1:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji dzisiejszego spotkania.

18:07
    Proskuriakow mrozi gumę po strzale Immonena z lewego bulika.

17:10
    Gra przenosi się pod bramkę Kasutina. Strzał Lisina zablokowany.

16:11
    Końcówka tercji wyraźnie pod dyktando ekipy Niżnego Nowogrodu. Goście ciągle w ofensywie.

15:15
    Torpedo także nie zdołało wykorzystać swojej okazji na zdobycie bramki podczas gry w przewadze.

14:03
    Torpedo spokojnie rozgrywa hokejowy zamek. Jak na razie nie wynika z niego zbyt wiele.

13:15
    A teraz w przewadze zagra Torpedo. Kara dla Lisina za trzymanie.

13:12
    Raz jeszcze Niżny Nowogród zdołał obronić się podczas gry w osłabieniu.

12:24
    Cały czas gorąco pod bramką Torpeda. Teraz Kasutin zdołał dopiero zamrozić gumę i przerwać zamek Admirału.

11:12
    Długo nie pograli goście w piątkę. Kolejna kara dla Torpeda. Tym razem dwie minuty dla Chomickiego za zahaczanie.

10:02
    Niżny Nowogród w pełnym zestawieniu. Ponownie świetnie wybronili się Torpedowcy.

9:02
    Guma po mocnym strzale Sigariowa wylądowała na siatce nad bramką Kasutina.

8:51
    Po raz kolejny kotłuje się pod bramką Kasutina. Zdołał zamrozić gumę golkiper Torpeda.

8:02
    Denis Kazionow otrzymał jednak karę za uderzanie. Władywostok ponownie w przewadze.

8:02
    Cudem teraz uratowali się goście przed utratą bramki! W ostatnich chwili zainterweniował Denis Kazionow.

7:12
    Admirał ponownie w ofensywie. Masę pracy ma teraz defensywa Niżnego Nowogrodu.

6:15
    Goście na pozycji spalonej. Wznowimy grę w tercji neutralnej.

5:34
    Kotłuje się pod bramką Niżnego Nowogrodu. Jak na razie jednak świetnie spisuje się Kasutin!
    WOLSKI - 0:1

4:38
    Gol dla Torpedo!
    Bramkę zdobył WOJTEK WOLSKI.

GOOOL! Salminen świetnie podał na środek do WOJTKA WOLSKIEGO, który ładnym strzałem z backhandu pokonuje Proskuriakowa. Kolejna bramka Polaka w tym sezonie! 0:1.

4:15
    Torpedo na lodzie już w pełnym zestawieniu. Słaby okres gry gospodarzy w przewadze.

3:04
    Jak na razie Władywostok spokojnie rozgrywa zamek pod bramką Torpeda.

2:15
    Krasnosłobodcew otrzymał karę mniejszą za zahaczanie. Admirał zagra w przewadze.

1:45
    Kasutin mrozi gumę po niezbyt udanej akcji rozegranej przez Władywostok.

0:30
    I już mieliśmy pierwsze uwolnienie po stronie Admirału. Wznowienie gry pod bramką Torpeda.

0:01
    Pierwsze wznowienie dzisiejszego spotkania dla Torpeda.

00:01

Zawodnicy już na lodzie. Czas na hymny!

Początek spotkania za ok. 10 minut.

Admirał Władywostok: Nalimov (Proskuriakow) – Lisow, Zemczionow, Kolář, Pyett, Wołodin, Davidow, Kumin – Lisin, Bergfors, Gynge, Ugarow, Goroszańsk, Makarow, Nesterow, Sigariow, Zubow, Goroszkow, W. Uszenin, Wj. Uszenin
    Trener: Duszan Gregor

Torpedo Niżny Nowogród: Makarov (Jachin) – Grigoriew, Walentienko, Hietanen, Osipow, Chomciki, Makarow, Bernacki – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugow, Nokelainen, Demagin, Krasnosłobodcew, Dm. Kazionow, De. Kazionow, Kulomin, Jamkin
    Trener: Peteris Skudra

Sędziowie: Cyplakov, Czerenkow – Iwanow, Nesterow.

Na relację z tego starcia zapraszamy już od godziny 11:00 na Lajfy.com!

Ostatnio świetną formę w zespole Torpeda prezentuje Polak – Wojtek Wolski. Wolski w poprzednich dwóch spotkaniach zdobywał bramki dla Niżnego Nowogrodu.

Torpedo zaś to aktualnie ósma drużyna Konferencji Zachodniej. Niżny Nowogród ma czternaście punktów, które zgromadził w dziesięciu spotkaniach.

Admirał to aktualnie trzynasta drużyna Konferencji Wschodniej. Władywostok po dziewięciu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie zaledwie sześć punktów co daje mu przedostatnią pozycję w konferencji.

Wtorkowe sportowe emocje na lajfy.com rozpoczniemy od dawki hokeja w najlepszym wydaniu. We Władywostoku Admirał podejmie drużynę Wojtka Wolskiego – Torpedo Niżny Nowogród.

Kontynentalna Hokejowa Liga, spotkanie pomiędzy Admirałem Władywostok i Torpedo Niżny Nowogród.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 36. Bergfors, 43. Bergfors, 47. Zemczionow (Goroszkow), 60. Lisin – 5. Wolski (Salminen)

Admirał Władywostok: Proskuriakow (Nalimow) – Lisow, Zemczionow, Kolář, Pyett, Wołodin, Davidow, Kumin – Lisin, Bergfors, Gynge, Ugarow, Goroszańsk, Makarow, Nesterow, Sigariow, Zubow, Goroszkow, W. Uszenin, Wj. Uszenin

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin (od 46:37 Jachin) – Grigoriew, Walentienko, Hietanen, Osipow, Chomciki, Makarow, Bernacki – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugow, Nokelainen, Demagin, Krasnosłobodcew, Dm. Kazionow, De. Kazionow, Kulomin, Jamkin

Sędziowie: Cyplakov, Czerenkow – Iwanow, Nesterow