Wtorek 30.09.2014, 18:30 • Hala Legionów, Kielce • Orlen Superliga mężczyzn

Zadura trafił z 7. metra. (33:23) (33:23)

Cupić bez najmniejszego problemu pokonał Dudka z 7. metra. (31:21) (31:21)

48:25
    Dwie minuty kary otrzymał Grabarczyk. (29:20) (29:20)

45:44
    Zadura ostro zaatakował Jureckiego, musiało się to spotkać z dwoma minutami kary dla gracza gości. (27:20) (27:20)

41:50
    A teraz na linii 7. metra stanął Chrapkowski i świetnym rzutem do parkietu nie dał szans bramkarzowi. (27:18) (27:18)

41:30
    Tkaczyk wywalczył rzut karny dla Vive. (26:18) (26:18)

39:45
    Długie rozegranie MMTS nie przyniosło korzyści. Vive wzięło sprawy w swoje ręce. Sędziowie podyktowali rzut karny dla aktualnego mistrza Polski, który na bramkę zamienił Tkaczyk. (26:17) (26:17)

37:10
    Manuel Strlek w roli kołowego spisał się teraz bardzo dobrze, chwycił piłkę i popisał się pewnym rzutem. 2 minuty kary na dodatek otrzymał Zadura. (25:16) (25:16)

36:00
    Dodatkowo kara 2 minut dla Chrapkowskiego. (24:16) (24:16)

35:55
    Szmal kapitalnie obronił rzut karny! (24:16) (24:16)

33:45
    Tkaczyk zawitał na 7. metr i spisał się bez zarzutów – pewna bramka kapitana VTK. (23:15) (23:15)

33:25
    Rzut karny dla Vive. (22:15) (22:15)

30:00
    Cupić pewnie trafił z 7. metra na zakończenie pierwszej połowy spotkania. (21:14) (21:14)

30:00
    Koniec pierwszej połowy, ale jeszcze będzie rzut karny dla gospodarzy. (20:14) (20:14)

29:53
    Tomasz Klinger na zakończenie pierwszej połowy otrzymał dwie minuty kary. (20:14) (20:14)

27:35
    Seroka trafił w słupek z 7. metra. (18:13) (18:13)

27:20
    Rzut karny dla Kwidzyna. (18:13) (18:13)

25:10
    Rzut karny dla Vive, faulowany Zorman. (17:13) (17:13)

24:30
    Lijewski dopuścił się przewinienia za które musi odpocząć dwie minuty. Na dodatek rzut karny dla gości. (17:12) (17:12)

19:34
    Nogowski otrzymał dwie minuty kary. (12:10) (12:10)

7:35
    Rosiak pewnie pokonał Sego z 7. metra. (5:5) (5:5)

7:00
    Dwukrotnie świetną interwencją popisał się Sego, ale jednak będzie jeszcze rzut karny dla gości. (5:4) (5:4)