Reims – Bordeaux 1:0 (koniec)
Stade de Reims
1:0 (1:0)
Girondins Bordeaux
Piątek 03.10.2014, 20:30 • Stade Auguste Delaune, Reims • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Gospodarze dowożą korzystny rezultat do końca! Bordeaux mimo wielu okazji pod bramką Agassy, nie było w stanie choćby zremisować Auguste Delaune! (22:21:16)

90+4

90+4
    Kaabouni ukarany kartką.

90+3
    Rzut wolny dla gospodarzy, długo celebrowany w środkowej strefie boiska...

90+2
    Pressing Reims w ostatnich minutach meczu, aż na połowie rywala!

90+1
    Arbiter dolicza 4 minuty!

90
    Niedokładność w rozegraniu stałego fragmentu gry Reims, goście znów przejmują piłkę i ruszają z kontrą.

89
    Courtet trzyma się za głowę i nie podnosi się z murawy, ostre starcie z Palloisem.

88
    Faubert spieszy się ze wznowieniem gry od rzutu wolnego na połowie Bordeaux!

87
    Bordeaux zacznie od rzutu wolnego na połowie rywala, faulowany Khazri.

86
    Mądrze bronią się gospodarze, w ataku mają 3 graczy, reszta zespołu schowana na swoją połowę boiska.

84
    Sala ostro potraktowany przez rywala, Argentyńczyk długo nie podnosił się z boiska...