MKS Kluczbork – Górnik W. 2:0 (koniec) | Błękitni – Limanovia 2:1 (koniec) | Wisła Pu. – Znicz 3:1 (koniec)
Okocimski – Raków 0:3 (koniec) | Zagłębie S. – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Stal M. – Nadwiślan 1:1 (koniec)
Kotwica – ROW Rybnik 0:1 (koniec)
Okocimski Brzesko
0:3 (0:1)
Raków Częstochowa
Sobota 04.10.2014, 16:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • 2. Liga

Okocimski Brzesko przegrywa przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa 0:3. Gole strzelali kolejno Holik, Pawlusiński oraz Pląskowski. (18:04:02)

90+4

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Holik (Raków Częstochowa).

86
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Mońka, na boisku pojawia się Krupa.

84
    Gol dla Rakowa!

ARTUR PLĄSKOWSKI przesądza o losach meczu.

80
    10 minut do końca meczu. Czy gospodarze dokonają cudu i odwrócą losy spotkania?

76
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Porochnicki.

72
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Kural, na boisku pojawia się Ogłaza.

71

Doświadczony DARIUSZ PAWLUSIŃSKI podwyższa prowadzenie ekipy przyjezdnej!

70
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Garzeł, na boisku pojawia się Duszyk.

67
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Reiman, na boisku pojawia się Stefanowicz.

57
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Dziadzio, na boisku pojawia się Guja.

46

Do przerwy Raków prowadzi 1:0 po bramce Holika. Pierwsza połowa trwała prawie godzinę, a było to następstwem przerwanej gry po groźnej kontuzji Błąkały.

45+12

45+12
    Żółtą kartkę otrzymuje Kural (Raków Częstochowa).

45+9
    Żółtą kartkę otrzymuje Reiman (Raków Częstochowa).

45
    Mieliśmy sporą przerwę podyktowaną kontuzją Błąkały, tak więc arbiter zarządza dodatkowe 12 minut gry w pierwszej połowie.