MKS Kluczbork – Górnik W. 2:0 (koniec) | Błękitni – Limanovia 2:1 (koniec) | Wisła Pu. – Znicz 3:1 (koniec)
Okocimski – Raków 0:3 (koniec) | Zagłębie S. – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Stal M. – Nadwiślan 1:1 (koniec)
Kotwica – ROW Rybnik 0:1 (koniec)
Okocimski Brzesko
0:3 (0:1)
Raków Częstochowa
Sobota 04.10.2014, 16:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • 2. Liga

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Przed nami interesujące starcie, w którym siły zmierzą Okocimski Brzesko oraz Raków Częstochowa. Początek meczu o 16:00.

Okocimski po 10 rozegranych meczach zajmuje w ligowej tabeli dziesiąte miejsce. Popularne "Piwosze" mają w dorobku 15 "oczek".

Nieco wyżej, a konkretnie na ósmej lokacie plasuje się Raków Częstochowa. Piłkarze z Jasnej Góry zdobyli do tej pory punkt więcej niż ich sobotni rywale.

Gracze Okocimskiego będą próbowali przed własną publicznością przerwać nie najlepszą serię, czterech meczy bez ligowego zwycięstwa. Co ciekawe, Okocimski trzy ostatnie spotkania remisował bezbramkowo.

Powodów do optymizmu nie mogą mieć też piłkarze z Częstochowy, którzy polegli w dwóch ostatnich ligowych starciach.

Can-Pack Okocimski Brzesko: Błąkała – Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk, Pyciak, Wojcieszyński, Ryś, Lewiński, Bryła, Dziadzio.
    Rezerwowi: Pączek, Duszyk, Ślęczka, Hłuszko, Guja, Abubakar, Białkowski.

Raków Częstochowa: Wróbel – Góra, Holik, Pełka, Pawlusiński, Pląskowski, Kmieć, Serafin, Reiman, Mońka, Kural.
    Rezerwowi: Frątczak, Stefanowicz, Ogłaza, Porochnicki, Krupa, Diogo.

Sędziowie: M. Korpalski (Toruń).

1

13
    Jak na razie bez bramek, ale przed momentem fatalna w skutkach interwencja Błąkały. Golkiper Okocimskiego zostaje odwieziony do szpitala z podejrzeniem złamania ręki.

17
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Błąkała, na boisku pojawia się Ślęczka.

17
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Bryła, na boisku pojawia się Pączek.

25
    25 minut gry za nami. W Brzesku nadal bez bramek, choć przed momentem kapitalną sytuację – sam na sam z bramkarzem zmarnował Dziadzio.

33
    Gol dla Rakowa!

Goście zamieniają rzut rożny na bramkę, a jej strzelcem MARIUSZ HOLIK! Świetny strzał głową!

45
    Mieliśmy sporą przerwę podyktowaną kontuzją Błąkały, tak więc arbiter zarządza dodatkowe 12 minut gry w pierwszej połowie.

45+9
    Żółtą kartkę otrzymuje Reiman (Raków Częstochowa).

45+12
    Żółtą kartkę otrzymuje Kural (Raków Częstochowa).

45+12

Do przerwy Raków prowadzi 1:0 po bramce Holika. Pierwsza połowa trwała prawie godzinę, a było to następstwem przerwanej gry po groźnej kontuzji Błąkały.

46

57
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Dziadzio, na boisku pojawia się Guja.

67
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Reiman, na boisku pojawia się Stefanowicz.

70
    Zmiana w drużynie Can-Pack Okocimski Brzesko: z boiska schodzi Garzeł, na boisku pojawia się Duszyk.

71

Doświadczony DARIUSZ PAWLUSIŃSKI podwyższa prowadzenie ekipy przyjezdnej!

72
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Kural, na boisku pojawia się Ogłaza.

76
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Porochnicki.

80
    10 minut do końca meczu. Czy gospodarze dokonają cudu i odwrócą losy spotkania?

84

ARTUR PLĄSKOWSKI przesądza o losach meczu.

86
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Mońka, na boisku pojawia się Krupa.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Holik (Raków Częstochowa).

90+4

Okocimski Brzesko przegrywa przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa 0:3. Gole strzelali kolejno Holik, Pawlusiński oraz Pląskowski. (18:04:02)