Valencia – Atletico 3:1 (koniec) | Rayo Vallecano – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Eibar – Levante 3:3 (koniec)
Almeria – Elche 2:2 (koniec) | Malaga – Granada 2:1 (koniec)
Valencia CF
3:1 (3:1)
Atletico Madryt
Sobota 04.10.2014, 16:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje z Ligą Hiszpańską na lajfy.com! (17:53:45)

Za nami kapitalne zawody na Estadio Mestalla. Valencia zagrała dziś bardzo skutecznie w pierwszych minutach i kontrolowała przebieg spotkania do ostatniej minuty. Defensywa gospodarzy w drugiej części zagrała bezbłędnie. Ataki Atletico były dziś czytelne i bez pomysłu. Gospodarze zasłużenie sięgnęli dziś po komplet punktów!

90+4

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Gaya (Valencia CF).

90+3
    Na pozycji spalonej złapany Orban. Piłkę przejmują goście i desperacko atakują.

90+2
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Alessio Cerci (Atlético Madryt). Zawodnik gości po próbie oszukania sędziego i zagraniu piłki ręką wylatuje z boiska.

90+1
    Na początku sędzia uznał bramkę dla Atletico po strzale Cerciego, jednak później dopatrzył się po konsultacjach zagrania ręką zawodnika gości!

90
    Sędzia przedłuża spotkanie o 4. minuty.

89
    Strzał z dystansu Gabiego po wybiciu piłki z pola karnego rywali. Próba zawodnika Atletico mija bramkę rywali o kilka metrów.

88
    Pierwsze dośrodkowanie nie powiodło się, przy kolejnym Mandzukić w polu karnym faulował Felipe Augusto. Sędzia bez wahania użył gwizdka.

87
    Kolejne starcie z prawej strony między Cercim, a Gayą! Na wślizgu obrońca Valencii wybija piłkę na rzut rożny.

86
    Po przedłużeniu futbolówki do piłki dopadł Raul Garcia, który spróbował uderzyć z pierwszej piłki. Pomocnik Atletico niedokładnie trafia w piłkę.

85
    Alessio Cerci z prawej strony boiska wywalczył stały fragment gry w postaci rzutu rożnego.

84
    Gra po chwili zostaje wznowiona. Valencia rozgrywa piłkę wszerz boiska.

83
    Gaya przejmuję podanie Godina. Zagrywa piłkę na prawą stronę, tam faulowany jest Dani Parejo. Gra przerwana.

82
    Przepychanka w polu karnym niezauważona przez arbitra głównego. Piłka nadal w posiadaniu Atletico.