Bayern – Hannover 4:0 (koniec) | Borussia D. – Hamburg 0:1 (koniec) | Bayer – Paderborn 2:2 (koniec)
Hoffenheim – Schalke 04 2:1 (koniec) | Werder – Freiburg 1:1 (koniec) | Eintracht – FC Koln 3:2 (koniec)
Werder Brema
1:1 (1:1)
SC Freiburg
Sobota 04.10.2014, 15:30 • Weserstadion, Brema • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (17:22:17)

Koniec spotkania! Werder Brema remisuje na własnej murawie z SC Freiburg 1:1 i zdobywa zaledwie jedno oczko do ligowej tabeli. Z pewnością nie jest to wymarzony wynik dla kibiców zespołu z Bremy.

90+3

90+2
    Oba zespoły już wyraźnie opadły z sił. Wynik się nam już raczej nie zmieni.

90+1
    Arbiter zdecydował się doliczyć trzy dodatkowe minuty do dzisiejszego meczu.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

89
    Fatalne zagranie Junuzovica z rzutu wolnego do pola karnego Freiburga. Bezsilna gra gospodarzy.

87
    Kolejna spalona pozycja Werderu. Grę za parę chwil wznowi Burki.

86
    Brema ponownie rozgrywa piłkę pod polem karnym przyjezdnych.

84
    Gospodarze ponownie na pozycji spalonej. Sędzia przerywa grę.

83
    Junuzovic z dobrej pozycji posyła piłkę jedynie obok bramki Burkiego.

82
    Werder ciągle próbuje i szuka swojej okazji na zdobycie drugiej bramki.

81
    I ostatniej zmiany dokonuje właśnie zespół z Freiburga. Guédé na murawie, występ kończy Mehmedi.

78
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Kroos zajmuje miejsce Gálveza.

78
    Piłka wpada do bramki Burkiego, ale sędzia gola nie uznaje! Spalona pozycja jednego z zawodników Werderu!

74
    Słabe dośrodkowanie Junuzovica z rzutu rożnego. Piłka w posiadaniu golkipera Freiburga.

73
    Rzut rożny dla Werderu Brema.

72
    Pierwszej zmiany w dzisiejszym spotkaniu dokonali własnie gospodarze. Selke wchodzi za Elia.