Caen – Olympique 1:2 (koniec) | Bastia – Lorient 0:2 (koniec) | Évian TG – Metz 3:0 (koniec)
Nice – Montpellier 1:1 (koniec) | Rennes – Lens 2:0 (koniec)
Évian Thonon Gaillard
3:0 (0:0)
FC Metz
Sobota 04.10.2014, 20:00 • Parc des Sports, Annecy • Francuska Ligue 1 Uber Eats
    Niespodziewanie wysoka wygrana gospodarzy w meczu z FC Metz:

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na dalsze sportowe emocje z relacjami w lajfy.com! (21:51:55)

Sędzia kończy ten pojedynek i na tablicy widnieje rezultat 3:0 dla gospodarzy. Trzeba przyznać, że w drugiej połowie podkręcili oni zdecydowanie tempo i zasłużyli na wygraną. Jednak aż tak bardzo goście nie odstawali poziomem od swoich rywali.

90+2

90+2
    Jeszcze raz mamy próbę Krivetsa, ale piłka po strzale byłego zawodnika Lecha Poznań przelatuje tuż obok słupka bramki Hansena.

90+2
    Sabaly zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka przelatuje bardzo daleko od bramki rywali.

90+1
    Dwie minuty zdecydował się doliczyć sędzia do podstawowego czasu gry tego spotkania.

90
    I tym razem uderzenie z rzutu wolnego Daniela Wassa pozostawia wiele do życzenia. Piłka przelatuje bardzo wysoko nad bramką.

89
    Tejeda przedzierał się środkiem pola i był pociągany za koszulkę przez Doukoure.

88
    Sarr zaatakował wyprostowaną nogą rywala i za to zagranie ogląda żółtą kartkę.

88
    Jeszcze o walkę honorową starają się walczyć przyjezdni, ale na niewiele się zdają ich starania.

87
    Wspaniała kontra zespołu gospodarzy, ale dwa razy nie popisał się przy strzałach Gianni Bruno.

83
    Żółtą kartką tuż po pojawieniu się na boisku ukarany N'Sikulu.

83
    Mamy również następną zmianę w drużynie miejscowej. Za zmęczonego Sougou pojawia się N'Sikulu.

82
    Mamy ostatnią zmianę w zespole gości. Miejsce niewidocznego N'Gbakoto zajmuje Sarr.
    Gianni BRUNO - 3:0

81
    Gol dla Évian!
    To już mamy praktycznie po spotkaniu!!! Trzecią bramkę dla Evian zdobywa wprowadzony dwie minuty temu GIANNI BRUNNO!!!