Hull – Crystal Palace 2:0 (koniec) | Leicester – Burnley 2:2 (koniec) | Liverpool – West Bromwich 2:1 (koniec)
Sunderland – Stoke 3:1 (koniec) | Swansea – Newcastle 2:2 (koniec) | Aston Villa – Man City 0:2 (koniec)
Sunderland A.F.C.
3:1 (2:1)
Stoke City F.C.
Sobota 04.10.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League

Za nami ciekawe spotkanie w Sunderlandzie, gdzie gospodarze pokonali 3:1 Stoke. Bohaterem meczu został Steven Fletcher, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje! (17:54:42)

90+5

90+3
    Jeszcze jedna centra w pole karne Sunderlandu, jednak dobrze blokował Van Aanholt. Korner dla ekipy Marka Hughesa.

90+1
    Żółtą kartką za faul na Van Aanholtcie ukarany został Bojan.

90
    Neil Swarbrick doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Arnautović był jeszcze teraz faulowany przez Cattermole. Będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Stoke.

88
    Bardzo mądrze teraz gra Sunderland. Gospodarze starają się szanować piłkę i nie tracić jej w głupi sposób.

87
    Próbował jeszcze teraz Assaidi, który uderzał z dość ostrego kąta, jednak strzał ten dobrze broni Mannone.

86
    Prostopadłe podanie do Johnsona, ale zbyt mocne. Do futbolówki szybciej doszedł Begović.

85
    Spokojniejsze ostatnie minuty spotkania. Sunderland bardziej na własnej połowie i czeka na to, co zrobi przeciwnik.

83
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego faulowany był jeden z gospodarzy. Sunderland zacznie spokojnie z własnej połowy.

81
    Około dziesięć minut do końca spotkania. Gospodarze musieli by się "bardzo postarać", aby nie wygrać dzisiejszego spotkania.
    FLETCHER - 3:1

79
    Gol dla Sunderland!
    Cóż za akcja Wickhama, który przebiegł z piłką prawie pół boiska, dograł do Rodwella, a ona podał do STEVENA FLETCHERA i Szkot pewnie wpakował futbolówkę do bramki!

78
    Zmiana w drużynie Stoke City F.C.: z boiska schodzi Crouch, na boisku pojawia się Walters.

76
    Wpierw z kornera, a potem po akcji w pole karne rywali centrował Johnson, jednak w obu przypadkach dobrze poradzili sobie zawodnicy Stoke.

75
    Dośrodkowanie Fletchera w pole karne rywali blokuje Begović. Od rzutu rożnego zaczyna teraz Sunderland.