Caen – Olympique 1:2 (koniec) | Bastia – Lorient 0:2 (koniec) | Évian TG – Metz 3:0 (koniec)
Nice – Montpellier 1:1 (koniec) | Rennes – Lens 2:0 (koniec)
OGC Nice
1:1 (0:0)
Montpellier HSC
Sobota 04.10.2014, 20:00 • Allianz Riviera, Nicea • Francuska Ligue 1 Uber Eats

To wszystko z Allianz Riviera. Dziękuje za uwagę. (21:56:06)

Spalone: 6-3

Po mocno przeciętnym spotkaniu Nicea remisuje z Montpellier 1:1. W drugiej połowie przeważali goście i w końcu wyszli na prowadzenie. Wydawało się, że dowiozą je do końca, w osatnich sekundach Nicea zdołała jednak wyrównać. Tak więc oba zespoły dzielą się punktami i wydaje się że jest to sprawiedliwy wynik.

90+4
    Lloyd PALUN - 1:1

90+4
    Gol dla Nice!
    Bramkę zdobył LLOYD PALUN.

I jest! Gospodarze w ostatnich seukndach doprowadzają do wyrównania! Po centrze z kornera w polu karnym górą byli defensorzy gości, na lewej stronie szesnasti piłka spadła jednak pod nogi Plei , który zagrał na długi słupek tutaj do futbolówki dopadł LLOYD PALUN, i nieco szcześliwie bo na dwa razy skierował futbolówkę do bramki!

90+3
    Jedna z ostatnich szans gospodarzy. Wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

90+2
    Nie wynikło jednak z niego nic ciekawego.

90+1
    Jeszcze walczą gospodarze i wywalczają na prawym skrzydle rzut wolny.

90
    Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Goście wydają się kontrolować sytaucję na boisku. Wymieniają podania na połowie gospodarzy, oddalając zagrożenie spod własnej bramki.

86
    Jeszcze ostatnia zmiana w zespole gości. W miejsce Lasne na boisku pojawia się Marveuax.

83
    Po wymianie na uderzenie z dystansu zdecydował się Martin piłka poleciiała jednak ponad bramką.

82
    Goście jednak szukają decydującego trafienia. I to oni teraz w ataku pozycyjnym.

80
    Gospodarze wymieniają podania w środku pola. Nie poddają się szukają wyrównania.

77
    Ostatnia roszada w zespole gospodarzy. W miejsce Digarda na boisku pojawia się Maupay.

76
    Nieodkładana jednak centra w szesnastkę i tu górą są defensorzy gospodarzy.

75
    I wywalczają na prawym skrzydle na wysokości pola karnego rzut wolny. Brzydko faulował Bodmer i został ukarany żółtym kartonikiem.