Hull – Crystal Palace 2:0 (koniec) | Leicester – Burnley 2:2 (koniec) | Liverpool – West Bromwich 2:1 (koniec)
Sunderland – Stoke 3:1 (koniec) | Swansea – Newcastle 2:2 (koniec) | Aston Villa – Man City 0:2 (koniec)
Aston Villa
0:2 (0:0)
Manchester City
Sobota 04.10.2014, 18:30 • Villa Park, Birmingham • Angielska Premier League

To wszystko z Villa Park. Dziękuje za uwagę. (20:23:52)

Spalone: 1-3

Po dobrym spotkaniu Manchester City pokonuje Aston Ville 2:0. Goście w drugiej połowie mocno się męczyli z gospodarzami. Naciskali nic jednak nie chciało wpaść do siatki, świetnie spisywał się Guzan. W końcu jednak w 82 minucie dopięli swego bramkę zdobył Toure co przesądziło o losach tego spotkania. Po 5 minutach bramkę dołożył jeszcze Aguero i City zdobyo cenne trzy punkty. Brawa jednak dla gospodarzy za ambitną postawę

90+4

90+3
    I jeszce próba City. Po centrze z lewego skrzydła na długim słupku uderzał głową Lampard, jednak obok bramki.

90+2
    Spokojna końcówka spotkania. City w pełni kontroluje sytuację. Wymienia podania na połowie gospodarzy nie dając im rozwinąc skrzydeł.

90
    Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.
    Sergio AGUERO - 0:2

88
    Gol dla City!
    Bramkę zdobył SERGIO AGUERO.

Gospodarze próbowali zaatakować, nieco się odkryli i od razu wykorzystuje to City! Milner zagrał przed pole karne pod nogi SERGIO AGUERO ten mając sporo miejsca świetnie przymierzy i futbolówka wylądowała w prawym rogu bramki!

86
    City po zdobytym golu uspokaja sytaucje. Z wolna wymieniają podania w środku pola, kontrolując obraz gry.

84
    Ostatnia zmiana w City. Navas wchodzi w miejsce Silvy.
    Yaya TOURE - 0:1

82
    Bramkę zdobył YAYA TOURE.

I w końcu City dopina swego! Gospodarzom nie udaje się obronić remisu! Kapitalna akcja YAYI TOURE. Otrzymał futbolówkę przed szesnastką, przełożył ją sobie na lewą nogę i świetnym uderzeniem z linii 16 metra umieścił ją przy lewym słupku!

82
    I kolejna próba City. Silva z Milnerem świetnie wymienili podania przed szesnastką, Hiszpan następnie zagrał na 11 metr do Lamparda, ten natychmiast uderzył, ponownie jednak doskonale interweniuje Guzan.

81
    Gospodarze zepchnięci we własne pole karne. Silva zagrał na prawą stronę szesnastki pod nogi Milnera, ten natychmiast ostro podał na 5 metr, tu jednak dobrze ustawiony był Baker, który wybił futbolówke.

79
    City ponownie pod polem karny Villi. Z dystansu uderzył Lampard został jednak zablokowany.

77
    Chwila oddechu dla defensywy gospodarzy. Goście wymieniają podania w środku pola.